Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 7 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[Propozycje] [E90] Pytania przed kupnem.

Post [Propozycje] [E90] Pytania przed kupnem. 23 Jul 2009, o 19:03

Male - User  Posts/Topics6/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
Witam jestem nowy i nie wiedziałem gdzie wstawić ten temat :) a więc bezpiecznie wstawiłem go tutaj :) a więc tak mam zamiar jutro kupić sobie telefon z serii E. Byłem już ostro nastawiony na E71 gdy obejrzałem na wystawie E90 która strzeliła w moje serce :D no i pomyślałem sobie że może kupię sobie E90 bo ma dużo większy wyświetlacz i to mi się przyda :) no i przeglądałem neta po stwierdzeniu faktów E90 nie różni się zbytnio od E71 więc kupię ją... no właśnie na jednej stronie z testami wyczytałem niepokojące mnie doniesienia :P i nie wiem czy to są prawdziwe fakty czy nie. a więc tak:
1.)
Quote:
Amatorzy filmów zapomnijcie o przeglądaniu youtube lub innych podobnych serwisów.

ekhem nawet jak zainstaluje jeżeli jest taka możliwość inną przeglądarkę bądź strzale aktualizację ?
2.)
Quote:
Maniacy nawigacji nie napalajcie się na instalowanie dodatkowego oprogramowania, wbudowany GPS i tak nie zadziała

no a ja myślałem że Garmin będzie działać ? może ktoś napisać jak to jest w końcu ?
3.) Pytanie odemnie: z wyczytanych informacji doszedłem do wniosku że ta Nokia ma wbudowany GPS. Czyli jeżeli chce np planować trasę lub coś podobnego nie muszę płacić za pozycjonowanie mnie ? czy będę coś bulił za to że odbiornik GPS działa ?
4.) Jak jest z odtwarzaniem filmów w różnych formatach ? kiedyś miałem jakiś program na n73 i wszystko ładnie czytał, może nie wszystko ale najpopularniejsze formaty. Czy E90 po odpowiednim programie też otworzy film ?
5.) Maksymalną kartą jest karta 2GB ?
6.) Jak jest z łamaniem telefonu i wgrywaniem pirackich programów. Czy potrzebny jest downgrade ?
7.) Język polski wgrywany przez zmianę kodu i aktualizację?
8.) Nie ma problemów w Wi-Fi połączeniami itp ?
i ogólnie jak telefon chodzi :) bo kurde jestem zafascynowany i podjarany tym telefonem jak dziecko co pierwszy raz dostało lody :) i co Wam najbardziej przeszkadza w tym telefonie :) DZIĘKI WIELKIE !

Last post
Reply with quote 


Post [Propozycje] Re: [E90] Pytania przed kupnem. 23 Jul 2009, o 21:54

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
Witam jestem nowy i nie wiedziałem gdzie wstawić ten temat :)

To witamy i gratulacje dobrego wyboru. ;)

i nie wiem czy to są prawdziwe fakty czy nie. a więc tak:

W sprawie softowej, to ma takiego samego Symbiana jak E51, więc na niej oprę opinie.

ekhem nawet jak zainstaluje jeżeli jest taka możliwość inną przeglądarkę bądź strzale aktualizację ?

Ja mogę oglądać transmisję strumieniową przez RealPlayera. A jeśli go nie ma, to jest chociażby oficjalna aplikacja YouTube, za pomocą której znajdziesz i odtworzysz filmy.

czy będę coś bulił za to że odbiornik GPS działa ?

Za sam GPS nie. Płacisz za mapy lub oprogramowanie nawigacyjne z możliwością wybierania trasy.

Jak jest z odtwarzaniem filmów w różnych formatach ?

CorePlayer powinie załatwić sprawę. ;)

5.) Maksymalną kartą jest karta 2GB ?

Dane Nokii: "Maximum Memory Card Size 4 GB". A tak naprawdę to raczej obsługuje SDHC, więc do 32 GB.

Jak jest z łamaniem telefonu i wgrywaniem pirackich programów.

Jakich? My tu takich nie sprzedajemy. ;P A Symbiana to łamiesz najłatwiej HelloOX'em. Chyba, że masz jakiś super nowy soft, to musisz zaniżyć (ryzykowne) albo poczekać, aż wypuszczą nowe hack-narzędzia.

Język polski wgrywany przez zmianę kodu i aktualizację?

Tak jak każdy. ;)
Reply with quote 


Post [Propozycje] Re: [E90] Pytania przed kupnem. 23 Jul 2009, o 22:18

Male - User  Posts/Topics6/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
dzięki very much :D czyli jutro lecę po telefon :lol-sweat: heh już nie mogę się doczekać ;)
Reply with quote 


Post [Propozycje] Re: [E90] Pytania przed kupnem. 23 Jul 2009, o 23:59

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Co do 1 to jest jeszcze przeglądarka skyfire, która obsługuje flasha, więc chyba nie ma co się martwić:) co do wifi, to też opierając się na nokii e51, problemów nie ma, oczywiście jeśli sieć nie jest zabezpieczona
Reply with quote 


Post [Propozycje] Re: [E90] Pytania przed kupnem. 24 Jul 2009, o 03:44

Male - User  Posts/Topics6/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
michero wrote:
oczywiście jeśli sieć nie jest zabezpieczona

czyli jeżeli mam wep włączone to nie będę się mógł połączyć? nie mogę wpisywać keya ? musi być bez zabezpieczeń ? kurde nieciekawie bo mieszkam w bloku i kurde zostaw Pan sieć niezabezpieczoną to zaraz jakieś pijawy się podpinają ;/ :thumbdown:
Reply with quote 


Post [Propozycje] Re: [E90] Pytania przed kupnem. 24 Jul 2009, o 09:30

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
W E51 można bez problemu wpisać i WPA2, bo btw WEP mało bezpieczne. ;)
Reply with quote 


Post [Propozycje] Re: [E90] Pytania przed kupnem. 24 Jul 2009, o 11:07

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
mareczek760,
Widziałem gdzieś stronkę z całą listą domyślnych key jak ją odnajdę to wyślę linka i się podłączysz pod zabezpieczoną sieć. ;)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 7 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Nokia c7 kilka pytań przed zakupem

Author: Kurajmo (18 Nov 2014, o 20:30)

Views: 1779  •  Replies: 5

Last post: Kurajmo (29 Nov 2014, o 03:51) View the latest post



Asha 302 - pytania, czy warto?

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: bizzard12 (8 Dec 2012, o 10:54)

Views: 3403  •  Replies: 19

Last post: bizzard12 (9 Dec 2012, o 11:13) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 6 guests