Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 2 of 3 [ 34 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Print view
Write comments Post new topic


[Pomysł] Ranga NewsMan

Post [Pomysł] Re: Ranga NewsMan 19 Nov 2009, o 01:28

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Jojo87, te trzy funkcje mają wspólne pisanie tekstów:) dobra, załóżmy, że to moje forum. Chcę do niego wrzucać masę newsów, dołączyć bloga i do tego chcę żeby było dużo recenzji telefonów. Nie rozmawiamy o sensowności tych pomysłów:)
Potrzebowałbym do tego ludzi. Znajduję. Wypadałoby im dać jakąś rangę. Tyle że na forum rang jest już (z pamięci) 9. To i tak dość sporo, a jeśli dołożyć 3 kolejne to już w ogóle. Więc jedna wspólna ranga to taki kompromis. Masz inny pomysł?:)

Last post
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Ranga NewsMan 19 Nov 2009, o 02:55

Male - Friend  Posts/Topics797/74  Reputation point 1467 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
michero wrote:
Masz inny pomysł?
A żebyś wiedział, że mam. Proponowałbym usunąć bezsensowne obecne rangi.

Taką na pewno jest "User", przecież wiadomo, że rangi są po to aby wyróżnić tych ważniejszych Forumowiczów więc po co dawać ją komuś kto ma te marne 20 postów? W tej grupie jest ponad 100 osób, ktoś kto tu rozporządza myśli, że im więcej ludzi będzie miało rangi tym lepiej?

Warto także zastanowić się nad powodem bytu grupy "Expert". Wiadomo przecież, że modzi moderują, Helperzy pomagają, Uploaderze wrzucają pliki, etc. W takim razie od czego jest Expert? Wychodzi na to, że tylko od chwalenia się umiejętnościami i wiedzą. :O Dodatkowo spora część osób należąca do Expertów jest w grupie Helper, przecież skoro ktoś należy do grupy mającej na celu pomaganie innym w problemach z telefonami to logiczne chyba jest, że się zna na tym więc po co jeszcze wstawiać na forum bezsensowną grupę Expert?
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Ranga NewsMan 19 Nov 2009, o 03:16

Male - Expert  Posts/Topics1576/61  Reputation point 3148 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
jojo87, a o swojej grupie friend nic nie wspomniałeś aż dziwne?? bo jest chyba bardziej bez sensu od grupy expert

wiec tak, z wywalenie grupy user może i masz rację grupa jest szeroka i niczym się nie wyróżnia.

a co do grupy expert to ja widzę ją tak, jest sobie taka grupka, należą do niej ludzie którzy jako tako się znają na telefonach itp, jak dla mnie nie jest ona po to żeby się pochwalić swoją wiedzą tylko po to że dla userów posty expertów są o wiele bardziej merytoryczne od postów zwykłych forumowiczów

to działa na tej zasadzie "jak mam problem to zakładam sobie temat i w większą uwagę poświęce postom napisanych przez władzę forum lub userów z grupy expert


wracając do rangi newsman, redaktor itd... jak dla mnie można takie coś zrobić ale należało by wykonać w ten sposób żeby była jedna grupka od tego, jedna ranga np newsman bo to najbardziej oddaje postać rzeczy.

dodam jeszcze że przeglądając newsy tutaj na forum są one dla mnie merytorycznie słabe, dodatkowo każdy pasowało by przeredagować i najważniejsze prawie każdy to czyste kopiuj -> wklej. na szczęście nie wchodzą tutaj za bardzo więksi branżowi czytacze wiec raczej nikt o plagiat forum nie posądzi...

no to tyle z mojej strony, pewnie i tak każdy będzie miał w du*** to co napisałem albo każe się popukać w głowę :lol:
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Ranga NewsMan 19 Nov 2009, o 07:03

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Mozilla
Ranga User odróżnia osoby piszące od pijawek. Może i jest najmniej sensowna spośród wszystkich, ale i tak bardziej od wyróżniania przez autonomiczną rangę NewsManów kopiuj / wklej.

Dwa. Eksperci są podporą forum, a Ty chcesz wyrzucać, nono. Przejrzyj ich posty i posty Helperów, a zobaczysz różnicę. Poza tym oni nie są jedynie od pomagania, część programuje.

Nic z tego. Nad podziałem rang myślałem dość długo i dlatego wszystko jest w nim dobrze uporządkowane. ;)
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Ranga NewsMan 19 Nov 2009, o 13:51

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Jojo87, z tą rangą user mam podobne zdanie jak pawelooss, odróżnia użytkownika od kogoś kto zarejestrował się tylko po to, żeby pościągać.
Co do eksperta to też jestem za tym, żeby została. Jednak wyróżniają się wiedzą. No i bywa, że niezbyt często udzielają się na forum, ale jak użytkownik zobaczy, że odpisał mu ekspert to może przyłożyć to tego większą wagę. Poza tym helper czy friend są w głównej mierze uzależnione od liczby postów, expert jest przyznawany. Ok, można dyskutować czy ten czy tamten zasługują na jakąś rangę, ale same istniejące rangi są ok, choć sam wcześniej trochę na nie narzekałem.
Aha, żeby było jasne. Ja, jak i zapewne pawelooss, nie 'atakujemy' cię, bo psioczysz na forum. Ot, zwykła wymiana zdań. A jak wymiana zdań jest konstruktywna to może coś z tej dyskusji wyjdzie:)
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Ranga NewsMan 19 Nov 2009, o 15:13

Male - Friend  Posts/Topics743/151  Reputation point 3643 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Moim zdaniem to dobry pomysł z nową rangą ;P Ale jest jedna rzecz, czyli: jak tą nową rangę nazwać? NewsMan, czy Redaktor? Ja myślę że NewsMan lepsze i to co miałby robić to też dobry pomysł. Tak czy inaczej najlepiej by zrobić głosowanie! I pozostaje jeszcze jedna sprawa tzn. gdzie tą nową rangę umieścić? Najlepiej między Helperami, a Sponsorami. Dlaczego? Bo Helper to tak jakby lepszy Friend, dlatego robienie czegoś dla forum jest ważniejsze niż bycie "Pomocnikiem", a jednocześnie trzeba docenić tych którzy wsparli forum i rangi sponsora nie zmieniać.
Tyle ode mnie i Pozdro
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Ranga NewsMan 19 Nov 2009, o 16:52

Male - Moderator  Posts/Topics4661/415  Reputation point 3242 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Właściwie to nazwę tej rangi zajumałem z forumnokia.pl :p
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Ranga NewsMan 19 Nov 2009, o 16:56

Male - Friend  Posts/Topics1684/27  Reputation point 1055 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Zróbcie ankietę a która nazwa jest lepsza to się okażę ;p
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Ranga NewsMan 19 Nov 2009, o 17:40

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Żeby nie ściągać to np na moim starym forum była ranga Newser :P Bardzie by pasowała do Patcher, Helper itp :P

Ogólnie za rangą jestem na tak. Tylko, gdzie ją wstawić ? Może po Friend ?

Pozdro
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Ranga NewsMan 19 Nov 2009, o 17:45

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Coś paweł pisał o tym, że będą różne teksty na blogu, to może się załapię xD
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Ranga NewsMan 19 Nov 2009, o 18:13

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Mozilla
Ani ranga Newser ani NewsMan nie obejmuje userów piszących na ewentualnym blogu, czy też tych wspomnianych recenzji. Tak więc proszę o INNĄ propozycję nazwy.
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Ranga NewsMan 19 Nov 2009, o 19:35

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
A skąd NEWSMAN (oczywiscie inna nazwa) brałby newsy? ;]
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Ranga NewsMan 19 Nov 2009, o 19:36

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
http://www.komorkomaniak.pl
http://www.telix.pl
http://www.media2.pl

Podajcie inne takie strony, przydadzą się.
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Ranga NewsMan 19 Nov 2009, o 20:23

Male - Moderator  Posts/Topics4661/415  Reputation point 3242 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
http://www.simblog.pl
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Ranga NewsMan 19 Nov 2009, o 20:43

Male - Friend  Posts/Topics743/151  Reputation point 3643 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
http://komorkomania.pl/

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3 [ 34 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Grupa Newsman

[ Go to pageGo to page: 1 ... 9, 10, 11 ]

Author: Wodnik Szuwarek (25 Jul 2011, o 13:39)

Views: 14580  •  Replies: 150

Last post: nemo333 (16 Mar 2014, o 22:49) View the latest post



Rekrutacja do grupy Newsman.

Author: IuDeX (17 Oct 2011, o 10:09)

Views: 1649  •  Replies: 3

Last post: Jencuś97 (12 Nov 2011, o 19:49) View the latest post



Nowa ranga Girl.

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: adrianus931 (11 Aug 2009, o 21:59)

Views: 2683  •  Replies: 20

Last post: pawelooss (16 Aug 2009, o 21:26) View the latest post



Ranga Friend a dostęp do VIP Zone.

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: SileS (29 Nov 2009, o 00:34)

Views: 3566  •  Replies: 25

Last post: IuDeX (21 Jan 2010, o 16:09) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 6 guests