[Recenzja gry] Reaper by Hexage Ltd

Opisy dostępnych gier i aplikacji przeznaczonych na komórki.

Post by JimmyBlack » 23 May 2015, o 22:08

Twórcy przedstawiają tą grę jako RPG akcji. Moim zdaniem daleko jest jej do RPG, jednak widać, że ludzie z Hexage starali się coś z tym zrobić.

W grze został umieszczony bardzo przyjemny system levelowania postaci, w którym po awansie możemy wybrać jeden z trzech atutów. Taki atut ulepsza jedną z naszych umiejętności, lub poprawia statystyki postaci. Za zabijanie przeciwników otrzymujemy też złoto, za które kupujemy przedmioty. Nie można się też w żaden sposób przyczepić do grafiki, ta zwyczajnie pieści oko.

Ale nie jestem tu aby rozpisywać się nad zaletami gry, ale nad jej minusami…

Głównym minusem jest to, że za darmo możemy pograć sobie jedynie do momentu, aż nasza postać osiągnie 10 poziom. Wtedy musimy zapłacić za pełną wersję. Myślę, że ten schemat zarabiania może sprawdzić się w wypadku użytkowników Apple, jednak osoby korzystające z Androida przyzwyczajone są do czegoś innego. Skłaniałbym się raczej w stronę modelu ‘obejrzyj reklamę, a odblokujesz kolejnych pięć poziomów’. Chociaż i to mogłoby irytować ludzi, gdyż pokonanie poziomu w tej grze zajmuje 2-6 minut. Podczas gry miałem też minimalne problemy ze sterowaniem prawo/lewo a to za sprawą zbyt małych przycisków.

Niestety mimo, tego, ze gra wydaje się być przyjemna, na dłuższą metę może okazać się dość monotonna. Dlatego nie przekonała mnie do kupna pełnej wersji.


Ocena ogólna: 7/10
gry.lcs.pl
Mój blog o projektowaniu i tworzeniu gier.
JimmyBlack Male
Expert
 
Offline
 
Telefon: NOKLA
Operator: T-Mobile
Age: 31

Joined: 19 Aug 2009
Online: 5d 20h 9m 11s
Posts: 630Topics: 42
Reputation point: 961
    Windows 7 Chrome

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Return to Recenzje aplikacji i gier

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests