Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 6 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Recenzja Nokii E65

Post Recenzja Nokii E65 13 Jul 2019, o 10:07

Male - Sponsor  Posts/Topics333/139  Reputation point 233 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Firefox
Recenzja Nokii E65 (S60)

Największą zaletą Nokii E65 i w ogóle Symbiana (oraz Androida) możliwość edycji menu głównego (dodawania do niego nowych aplikacji, usuwania nieużywanych funkcji i dodawania folderów. Poza tym na Nokii E65 działa wiele gier J2ME, w tym nawet Minecraft Pocket Edition (w Nokii 3110c i 6500 Slide jest za mała pamięć operacyjna). Ze względu na dobrze dobrany rozmiar i proporcje ekranu jest to dobre urządzenie do oglądania filmów z tym że nie obsługuje formatu AVI (ale przy obecnej liczbie internetowych konwerterów wideo nie jest to duża wada). Z drugiej strony Nokia E65 jest na tyle mała że bez trudu zmieści się w kieszeni spodni lub koszuli. Ma również bardzo rozbudowany system pomocy. Na Nokię E65 dostępny jest motyw Nokia, który upodabnia nieco jej interfejs do Nokia OS S40. Ma też ładny wskaźnik naładowania podobny do tego w Nokii 3310. Dużą wadą jest jednak brak wejścia USB przez co pliki trzeba przenosić przez Internet, Podczerwień, Bluetooth lub za pośrednictwem karty microSD. Jeśli chodzi o sieć jest to daleki skok ku nowszym smartfonom, z uwagi na możliwość łączenia się z sieciami Wi-Fi (Menu>Łącza>Kreat. WLAN>Opcje>Rozpocz. przegl. Web - nie zapomnij o wybraniu sieci Wi-Fi której chcesz użyć). W tym modelu telefonu naprawdę bardzo dużo korzystnych zmian można dokonać w Ustawieniach. Przykład: Aby ustawić obrazek wyświetlany przy uruchamianiu wystarczy wybrać w Menu>Narzędzia>Ustawienia>Telefon>Ogólne>Powitanie lub logo>Zdjęcie. Na S40 trzeba użyć do tego OxyCube-a. Ma to jednak pewną wadę: jeżeli ustawisz jako powitanie animowany GIF, wyświetli się jedynie pierwsza klatka. Na szczęście gdzieś na tym portalu znalazłem tutorial (ale nie mogę dać linku bo zapomniałem jak on się nazywa) który wyjaśnia jak można zrobić animowane logo na Symbianie, lecz miłośnicy animacji muszą zapłacić za MobiMB :-(. Jak na telefon robi bardzo dobre zdjęcia, ale kompletnie nie radzi sobie z najmniejszym ruchem (po prostu zdjęcie wychodzi poruszone).
Last edited by Manna5 on 16 Jul 2019, o 09:34, edited 1 time in total.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Recenzja Nokii E65 14 Jul 2019, o 13:04

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 10 Firefox
A cóż to za skok w przeszłość? Na recenzję to trochę za ubogo. ;)
Reply with quote 


Post Re: Recenzja Nokii E65 16 Jul 2019, o 09:13

Male - Sponsor  Posts/Topics333/139  Reputation point 233 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Firefox
Rzeczywiście mało. Postaram się dopisać więcej.
Reply with quote 


Post Re: Recenzja Nokii E65 29 Jul 2019, o 01:02

Male - User  Posts/Topics4/0  Reputation point 10 
Offline  Profile 
Macintosh Firefox
E65 jest jailbreakowalny? Ja sam się męczę z certyfikatami na moim E6 (nie można zainstalować zabezpieczonej bla bla). I dlaczego Jukebox się glitchuje, nie wiem chyba każdorazowa wersja się glitchuje na karcie C: tylko do odczytu. U ciebie na E65 jest taki problem? Mi tylko zależy na edytowaniu playlist m3u z folderów z poziomu telefonu. Po więcej zapraszam do wątku:
Code:
Please Login or Register, to see this Content

Zapłacę 300 zł jeśli komuś się uda złamać ten system żeby miał w d certyfikaty. Wogóle jaka jest najlepsza Nokia z symbianem i tweakowalna?
My Teamview username is AnonA2 and Brosix is anona. <---
Reply with quote 


Post Re: Recenzja Nokii E65 4 Aug 2019, o 08:23

Male - Sponsor  Posts/Topics333/139  Reputation point 233 
Offline  Profile  WWW 
Symbian Safari
Jeśli chodzi o certyfikaty to problem jest taki ze wszystkie lub prawie wszystkie aplikacje na Symbiana są juz na tyle stare ze z powodu przeterminowanych certyfikatów nie da się ich zainstalować. A do edycji playlist z poziomu telefonu postaram się znaleźć jakąś aplikację j2me.
Reply with quote 


Post Re: Recenzja Nokii E65 30 Nov 2022, o 21:47

Male - 30%  Posts/Topics63/5  Reputation point 22 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Wszystko OK, ale ta komórka ma pop port, dzięki któremu można ją skomunikować z PC za pomocą specjalnego kabla i Nokia Suite, nie trzeba przesyłać danych przez podczerwień, bluetooth czy wyciągając kartę pamięci.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 6 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests





cron