Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 2 of 26 [ 384 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Next
Print view
Write comments Post new topic


Rozbił się samolot z Prezydentem RP - katastrofa w Smoleńsku k. Katynia.

Post Re: Rozbił się samolot z prezydentem RP 10 Apr 2010, o 11:37

Male - 60%  Posts/Topics223/16  Reputation point 457 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
rosjanie mówią że te 132 ale w naszym rządowym max 90

Last post
Reply with quote 


Post Re: Rozbił się samolot z prezydentem RP 10 Apr 2010, o 11:46

Male - 50%  Posts/Topics197/29  Reputation point 239 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Sabotaż, Zamach na 100%. I co Putin kieruje komisją :/ . Katyń znowu zabił polską elitę. Ruscy znowu dopięli swego.
Reply with quote 


Post Re: Rozbił się samolot z prezydentem RP 10 Apr 2010, o 11:52

Male - Friend  Posts/Topics631/42  Reputation point 430 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Jak widzę wasze posty z super uśmiechniętymi emotkami to widać właśnie waszą dojrzałość. Widać, że jeszcze do Was nie dotarło, że właśnie zmienia się historia naszego kraju... Jeśli nawet nie interesuje Was polityka to pomyślcie, że to byli ludzie, którzy mieli swoje rodziny, przyjaciół, znajomych.

Rosyjskie media doliczyły drugą delegację i stąd wyszło 130 osób, tak naprawdę zginęło 88.
Reply with quote 


Post Re: Rozbił się samolot z prezydentem RP 10 Apr 2010, o 11:56

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
Chris91 wrote:
Jak widzę wasze posty z super uśmiechniętymi emotkami to widać właśnie waszą dojrzałość.

Na to samo zwróciłem uwagę, lecz wolałem nic nie pisać.
Chris91 wrote:
właśnie zmienia się historia naszego kraju...

Bardzo mnie to interesuje, co teraz bedzie. Będzie lepiej, czy gorzej? Wybuchnie wojna? (mało prawdopodobne)
Chris91 wrote:
Jeśli nawet nie interesuje Was polityka to pomyślcie, że to byli ludzie, którzy mieli swoje rodziny, przyjaciół, znajomych.

Każdy człowiek nie przejmuje się zbytnio - oczywiście jeśli nie dotyczy to jego samego. Tutaj sprawa jest jasna. Prezydent - sprawa dotyczy całego kraju, czyli każdego z nas..
Reply with quote 


Post Re: Rozbił się samolot z prezydentem RP 10 Apr 2010, o 12:00

Male - 50%  Posts/Topics197/29  Reputation point 239 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Zamach. Zamach na polaków. Biada, biada. Tylko teraz żeby PIS albo UPR wygrało. Może być PO ale razem z PIS-em. Może to ludzią otworzy oczy, taki zimny prysznic że jednak polska ma znaczenie. Że trzeba walczyć o sprawdziedliwość.
Reply with quote 


Post Re: Rozbił się samolot z prezydentem RP 10 Apr 2010, o 12:01

Male - Redaktor  Posts/Topics1184/276  Reputation point 668 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
siwiakpl na chacie :
Code:
Please Login or Register, to see this Content


No żal.
Reply with quote 


Post Re: Rozbił się samolot z prezydentem RP 10 Apr 2010, o 12:01

Male - Sponsor  Posts/Topics565/40  Reputation point 641 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
Ludzi - darujcie sobie teksty w stylu "zamach", "sabotaż" itp. bo tak na sto% nie było. Trochę powagi i rozsądku.
Co do liczby ofiar. 88 członków delegacji, ale chyba logicznym jest, że nikt z delegacji nie kierował samolotem etc. więc reszta to załoga + obsługa.
Co do gen. Jaruzelskiego - nauczcie się słuchać wiadomości. Mowa była o tym, że gen. Jaruzelski miał lecieć z Prezydentem do Moskwy - nie do Katynia.
I co do Putina - żałosne są teksty w stylu - "do niczego nie dojdą, bo Putin stoi na czele komisji badającej katastrofę". Przestańcie oglądać filmy w TVN po godz. 20 i przełączcie się na 'real mode'. Skoro naoczny świadek stwierdził, że samolot zawadził skrzydłem o drzewa to raczej Rosjanie nie używali sztuczek voodoo, żeby ten samolot na drzewa zepchnąć. I uprzedzę bzdurne posty - załoga była Polska - to chyba logiczne skoro samolot Rządu Polskiego.

edit: Jeszcze jedno - kacper5 - Katyń to miejscowość - miejscowości nie zabijają. i "ludziom", a nie "ludzią".
Last edited by bastard3son on 10 Apr 2010, o 12:04, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Rozbił się samolot z prezydentem RP 10 Apr 2010, o 12:05

Male - Friend  Posts/Topics631/42  Reputation point 430 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Nie będzie żadnej wojny ani nic. Jeśli utworzą nowy (mam nadzieje lepszy) rząd i uda się wyjaśnić przyczyny katastrofy rzetelnie, w porozumieniu z Rosją to wszystko będzie okej choć nie prędko ludzie zapomną o tej katastrofie.

P.S Prosiłbym userów lub moderatorów o wyedytowanie postów o spiskach i innych głupotach czy emotkach bo po prostu wstyd dla naszego portalu.
Reply with quote 


Post Re: Rozbił się samolot z prezydentem RP 10 Apr 2010, o 12:07

Male - Sponsor  Posts/Topics565/40  Reputation point 641 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
Chris91 wrote:
Jeśli utworzą nowy (mam nadzieje lepszy) rząd

Prezydent to nie rząd - mała różnica. Będą przyspieszone wybory prezydenckie, a do ich czasu władzę przejmie Marszałek Komorowski. Na miejsca zmarłych posłów zostaną powołani z ich okręgów Ci, którzy zyskali w poprzednich wyborach największą ilość głosów.
Reply with quote 


Post Re: Rozbił się samolot z prezydentem RP 10 Apr 2010, o 12:08

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
Ludzi - darujcie sobie teksty w stylu "zamach", "sabotaż" itp. bo tak na sto% nie było. Trochę powagi i rozsądku.

Wiadomo, że gdy od samego rana słyszy się tylko o prezydencie (sms, gg, telefony, tv, radio) to różne rzeczy przychodzą do głowy. :ermm:
Skoro naoczny świadek stwierdził, że samolot zawadził skrzydłem o drzewa to raczej Rosjanie nie używali sztuczek voodoo, żeby ten samolot na drzewa zepchnąć.

Świadek? Jeden?
I co do Putina - żałosne są teksty w stylu - "do niczego nie dojdą, bo Putin stoi na czele komisji badającej katastrofę".

Osobiście to sam nie wiem już, co mam myśleć na temat Putina. :wht:
Reply with quote 


Post Re: Rozbił się samolot z prezydentem RP 10 Apr 2010, o 12:11

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
moim zdaniem jest tak wcześniej to śmianie jaki to kaczor nie jest a teraz wszyscy żal i kadencjomierz nie działa. I tak do końca kadencji nie pozostało mu już dużo czasu, a na reelekcję raczej nie mógł liczyć.

[ Dodano: 10 kwi 2010, o 12:10 ]
bastard3son, niczego bym nie wykluczał, chociaż jak nikt nie przeżyje to będzie to znaczyć że to nie zamach itp.

[ Dodano: 10 kwi 2010, o 12:11 ]
a nawet gdyby to był zamach to władza prezydenta w polsce nie jest jakoś wiele znacząca
Reply with quote 


Post Re: Rozbił się samolot z prezydentem RP 10 Apr 2010, o 12:14

Male - Sponsor  Posts/Topics565/40  Reputation point 641 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
IuDeX wrote:
Wiadomo, że gdy od samego rana słyszy się tylko o prezydencie (sms, gg, telefony, tv, radio) to różne rzeczy przychodzą do głowy.

Ale to, że słyszy się o śmierci Prezydenta nie znaczy wcale, że trzeba stracić trzeźwość myślenia.
IuDeX wrote:
Świadek? Jeden?

Jeden, z którym rozmawiał reporter. Nie wykluczone, że było ich więcej.
IuDeX wrote:
Osobiście to sam nie wiem już, co mam myśleć na temat Putina.

A ja jestem zdania, że jest to wyolbrzymianie wszystkiego ze względu na powszechne przeświadczenie (którego nie podzielam), że cała Rosja jest 'be', więc Putin też jest 'be'.
Reply with quote 


Post Re: Rozbił się samolot z prezydentem RP 10 Apr 2010, o 12:15

Male - 50%  Posts/Topics197/29  Reputation point 239 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
bastard3son, wiem że miasta nie zabijają ale chodzi mi o mord co odbył się w tym samym miejscu w 1940 r.
Reply with quote 


Post Re: Rozbił się samolot z prezydentem RP 10 Apr 2010, o 12:16

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
kacper5
Mord drogi kolego nie odbył się w tym samym miejscu, to był Katyń a katastrofa była w Smoleńsku - nie myl pojęć.
Reply with quote 


Post Re: Rozbił się samolot z prezydentem RP 10 Apr 2010, o 12:18

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Proszę, żeby nie było chamskich komentarzy, rzucania mięsem czy tym podobnych komentarzy.
Sytuacja jest nadzwyczajna.

Zadry proszę schować.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Next
Page 2 of 26 [ 384 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests