Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 26 of 26 [ 384 posts ]
Go to page Previous  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
Print view
Write comments Post new topic


Rozbił się samolot z Prezydentem RP - katastrofa w Smoleńsku k. Katynia.

Post Re: Rozbił się samolot z Prezydentem RP - katastrofa w Smoleńsku k. Katynia. 17 Sep 2013, o 17:42

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
spadł to spadł, mówi się trudno, teraz to Smoleńsk jest tylko po to by odwracać uwagę od aktualnych spraw.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Rozbił się samolot z Prezydentem RP - katastrofa w Smoleńsku k. Katynia. 17 Sep 2013, o 19:00

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
No może i tak, ale ja chciałem mimo wszystko wysłuchać obu stron i obiektywnie się dowiedzieć, co mają do powiedzenia, skoro pojawili się ludzie podający się za kompetentnych w danej dziedzinie i przedstawiali przesłanki na inną wersję zdarzeń.
To jest właśnie podejście sceptyczne i naukowe, że nie odrzuca się żadnych wersji, a kwestionuje wszystkie dostępne, aby jak najbardziej zbliżyć się do prawdy.

Quote:
Wszystkie wyniki moich badań były prezentowane na wielu konferencjach, są publicznie dostępne i wręczone prokuraturze przez Antoniego Macierewicza. Odmówiłem prokuraturze jedynie podania nazwisk wszystkich moich doktorantów. To jest prywatna informacja - tłumaczył ekspert współpracujący z zespołem Macierewicza. Dodał, że "doktoranci nie mają nic wspólnego z politycznymi rozgrywkami w Polsce". Zapewnił, że "ich praca jest opublikowana w oficjalnym międzynarodowym żurnalu".

No to jest jakaś komedia. Jeśli nie podają swoich nazwisk i publikują wyniki w podrzędnym magazynku, to przepraszam... <_<

Zostałem wprowadzony w błąd. :thumbdown:
Reply with quote 


Post Re: Rozbił się samolot z Prezydentem RP - katastrofa w Smoleńsku k. Katynia. 10 Apr 2014, o 20:45

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
No i po 4 latach wiadomo tylko tyle, że przez torpedowanie wysiłków prowadzących do wyjaśnienia go od razu (o co zresztą głośno apelował Korwin-Mikke parę dni po zdarzeniu!), teraz jest już musztarda po obiedzie i może być on tylko w kółko wałkowany ku uciesze dwóch największych partii, które mogą przez to zajmować się sobą, a nie prawdziwymi problemami.

No i tak:
  • dowody, jeśli jakieś były, to i tak nadal leżą w Rosji, jak leżały, a przez ten czas pewnie zostały już poddane skrupulatnym przyjacielskim oględzinom, „wyczyszczone i przemalowane”,
  • okazało się, że ruski raport z katastrofy jest warty mniej niż śmieć i żadna z MAK-owskich tez nie wytrzymuje faktów,
  • polscy decydenci nie mieli dość jaj, żeby zrobić porządne międzynarodowe śledztwo, tylko markowali jakieś jednostkowe analizy z doskoku, które nie dają spójnych wyjaśnień i nie nakreślają całościowego obrazu sytuacji,
  • a opozycyjni fachowcy nie okazali się wcale jakoś bardziej rzetelni, dobierając sobie z tego układu niewiadomych elementy, które pasują do ich obrazu świata (i politycznego kapitału), a przemilczając wszystkie pozostałe.
Gibraltar, Smoleńsk, może jak minie 100 lat, to się wówczas coś wyjaśni, jak teraz, kiedy dokumenty z I wojny światowej będą mogły być odtajnione. Wcześniej można sobie jedynie zabawnie pospekulować, niestety...
Reply with quote 


Post Re: Rozbił się samolot z Prezydentem RP - katastrofa w Smoleńsku k. Katynia. 10 Apr 2015, o 09:00

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Minęło 5 lat i nadal wszystko leży w Rosji. Totalna porażka oraz rozkład państwa polskiego.

Ciągle nic nie wiadomo, a jedyną sensacją są sprzeczne stenogramy na bazie ruskich kopii.

Nikt nie potrafi kompleksowo wykazać listy przyczyn, by zabezpieczyć się na przyszłość...

Aż do następnej katastrofy.
Reply with quote 


Post Re: Rozbił się samolot z Prezydentem RP - katastrofa w Smoleńsku k. Katynia. 10 Apr 2015, o 09:11

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
To je Polska ;__;
Zyjesz w niej juz 20 lat i dalej ku*** sie dziwisz na wszystko...
Reply with quote 


Post Re: Rozbił się samolot z Prezydentem RP - katastrofa w Smoleńsku k. Katynia. 10 Apr 2015, o 11:32

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
dla mnie wszystko jasne jest już od dłuższego czasu. Jakby kacapy nie maczały w tym swoich palców, to by oddali nam ten złom, nie fałszowali wszystkiego co było możliwe do fałszowania i nie mieszali by się w ten cały cyrk.

A to, że te 'wasze' polityki dały du** gdzie tylko można było to już swoją drogą.

[ Dodano: 10 kwi 2015, o 11:32 ]
od małego mówię, żeby wszystko na wschód od Bugu wysadzić w powietrze :D rusek zawsze będzie ruskiem. A zło trzeba likwidować.
Reply with quote 


Post Re: Rozbił się samolot z Prezydentem RP - katastrofa w Smoleńsku k. Katynia. 10 Apr 2015, o 19:30

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Zawalili i Polacy, i Ruscy. Tylko że Ruscy mając wszystkie dowody u siebie zmyli z siebie wszelką odpowiedzialność za porażającą niekompetencję, i tyle. Kiedyś miałem bardziej radykalne przekonania, ale pod wpływem faktów zmieniłem zdanie.

[ Dodano: 10 kwi 2015, o 19:30 ]
Komorowski: Wrak Tu-154M jest niepotrzebny.

Ech, to nie wymaga komentarza. Nawet się już z tym nie kryją.
Reply with quote 


Post Re: Rozbił się samolot z Prezydentem RP - katastrofa w Smoleńsku k. Katynia. 11 Apr 2015, o 00:58

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Android Opera
komoruski bardzo chce przegrać te wybory. No bo nie wierzę żeby szogun był aż taki durny xD

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 11 kwietnia 2015, o 01:08 ]
I tak wygra.
Reply with quote 


Post Re: Rozbił się samolot z Prezydentem RP - katastrofa w Smoleńsku k. Katynia. 14 Apr 2015, o 18:00

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Fajny pastisz na „Przemysł Smoleńsk”. Tekst dla niektórych może trochę obrazoburczy, ale co mi tam.

Quote:
No plane could possibly land
On an airport maintained by the Russian hand.
Unless you have TAWS on board,
Don't bother, just GTFO!

Baptised in fire
96 TO GROUND
Spirit of eagles
Death and glory



Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
Page 26 of 26 [ 384 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests





cron