Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 3 of 17 [ 244 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Next
Print view
Write comments Post new topic


Rozpiska metod łamania systemu. Czyli która dla którego softu i modelu.

Post Re: Rozpiska metod łamania systemu. Czyli która dla którego softu i modelu. 14 Jul 2010, o 09:12

Male - User  Posts/Topics5/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows Vista Internet Explorer 8
Próbowałem hellox2.03 niby wszystko dobrze poszło tylko w rompatcherze nie działa installserver_FP2 a installserver RP+ działa, i dalej nie chce instalować aplikacji, co jest?

Last post
Reply with quote 


Post Re: Rozpiska metod łamania systemu. Czyli która dla którego softu i modelu. 6 Aug 2010, o 22:30

Male - 30%  Posts/Topics68/11  Reputation point 27 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Witam.problem mam taki: nokia e65 fw 4.0633.74.00 helloox 1.03 staje na "instaling patches" QHB wgl nie działa a helloox 2.03 stale na "installing installservers" wszystkie sposoby sprawdzane po x razy i trzymane po 30 min za każdym razem i nic ;/ po hard resecie to samo ;/ z tego co czytałem ten fw jest do złamania hellox'em 2.03 ale jak widać u mnie nie ;/ jakaś pomoc mile widziana :(
Reply with quote 


Post Re: Rozpiska metod łamania systemu. Czyli która dla którego softu i modelu. 6 Aug 2010, o 22:39

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
spróbuj secmanem i zmodyfikowanym installserver :P na preFP1 jeszcze mnie ta metoda nigdy nie zawiodła
Reply with quote 


Post Re: Rozpiska metod łamania systemu. Czyli która dla którego softu i modelu. 6 Aug 2010, o 22:48

Male - 30%  Posts/Topics68/11  Reputation point 27 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
a masz może te pliki pod ręką ?
Reply with quote 


Post Re: Rozpiska metod łamania systemu. Czyli która dla którego softu i modelu. 8 Sep 2010, o 19:06

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Witam! wiecie może czy można złamać system w Nokii C6? Czy da radę hellox'em 2.03 ?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Reply with quote 


Post Re: Rozpiska metod łamania systemu. Czyli która dla którego softu i modelu. 22 Sep 2010, o 13:12

Male - User  Posts/Topics4/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
Mam pytanie, jak złamać moją Nokia X6, wiem że mam zmienić product code a już opisuje jakie mam oprogramowanie:

wersja oprogramowania: v 20.0.005
wersja niestandardowa: 20.05.005.C03.01
typ: RM-559

Proszę o porady jak złamać, krok po kroku bo pierwszy raz mam z tym do czynienia ;/
Reply with quote 


Post Re: Rozpiska metod łamania systemu. Czyli która dla którego softu i modelu. 22 Sep 2010, o 14:16

Male - Friend  Posts/Topics797/74  Reputation point 1467 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
dragon987, po kiego grzyba zmieniać Product Code jeśli chcesz złamać Symbiana? Rozumiem gdyby chodzi o wgranie polskiego softu, wtedy OK, można zmieniać Product Code.

W modelu X6-00 aplikacją HelloOX2 można złamać Symbian w telefonie jeśli ma soft do wersji 11.0.077. Z brudnopisu autora tematu widzę, że w tym modelu przez flashowanie telefonu złamanym softem można shackować telefon do wersji 12.0.091. Ty masz jeszcze nowszą, jak wiadomo nie można flashować telefonu niższą wersją softu, więc póki co nie zhackujesz softu w swoim urządzeniu. No chyba, że byś pierw obniżył wersję softu w swoim telefonie.
Reply with quote 


Post Re: Rozpiska metod łamania systemu. Czyli która dla którego softu i modelu. 22 Sep 2010, o 18:33

Male - User  Posts/Topics4/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
właśnie na jednym forum odpisali mi:
Code:
Please Login or Register, to see this Content


Code:
Please Login or Register, to see this Content


Code:
Please Login or Register, to see this Content


znaleziono na http://symbiane.pl.

Tylko nie wiem co mam teraz zrobić ;/
Reply with quote 


Post Re: Rozpiska metod łamania systemu. Czyli która dla którego softu i modelu. 22 Sep 2010, o 21:40

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
Ponawiam pytanie czy istnieje hack na Nokie C6 ?
Reply with quote 


Post Re: Rozpiska metod łamania systemu. Czyli która dla którego softu i modelu. 22 Sep 2010, o 21:58

Male - Friend  Posts/Topics797/74  Reputation point 1467 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
zyrafa123, modelu C6-00 póki co w ogóle nie jest hackowalny przez HelloOX2.
Reply with quote 


Post Re: Rozpiska metod łamania systemu. Czyli która dla którego softu i modelu. 23 Sep 2010, o 10:20

Male - Friend  Posts/Topics1684/27  Reputation point 1055 
Offline  Profile   
Symbian Opera
5800XM v51i wyżej:
Metoda PN~ do 1 HR
inaczej - wgrać zmodyfikowany soft. Narazie nic innego nie ma.
Reply with quote 


Post Re: Rozpiska metod łamania systemu. Czyli która dla którego softu i modelu. 25 Sep 2010, o 10:08

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Panowie kieruję się do was pomocą :lol-above:

posiadam nokie 6720 classic
soft 031,022 RM-424

Niczym nie idzie ją złamać, już mi się opcje wyczerpały, swoją poprzednią nokie 6210 navi hack zrobiłem HelooX-em
w tej nokii 6720 staje na inst root cert. Czy ma ktoś jaką działającą opcje z tym tematem?
Reply with quote 


Post Re: Rozpiska metod łamania systemu. Czyli która dla którego softu i modelu. 6 Oct 2010, o 17:38

Male - Friend  Posts/Topics937/52  Reputation point 762 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Czym shackowań N80kę z najnowszym softem? HelloOX 2.03 się włącza i wyświetla się Mapping Drive, potem Unpacking file... i na tym stoi w nieskończoność. Do metody PNHT nigdzie nie widzę contenta. Co robić?
Reply with quote 


Post Re: Rozpiska metod łamania systemu. Czyli która dla którego softu i modelu. 9 Oct 2010, o 22:05

Female - User  Posts/Topics2/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
Witam,

Posiadam Nokie 5230
Typ: RM588
Soft: V 21.0.004
Próbowałam ją 'zhakować' w phoneixie, ale nijak mi to wyszło, telefon mi padł musiałam od nowa przywrócić to co było.
Nie wiem, jakim programem najlepiej spróbować?. Dalej szukać rozwiązania w Phoneixie?.
Dzięki serdeczne za odpowiedź.
Reply with quote 


Post Re: Rozpiska metod łamania systemu. Czyli która dla którego softu i modelu. 9 Oct 2010, o 22:14

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Mozilla
Nie, spróbuj flashować przez JAF-a.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Next
Page 3 of 17 [ 244 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 3 guests