Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 1 post ]
Print view
Write comments Post new topic


[500] Sama się dotyka :D

Post [500] Sama się dotyka :D 15 Sep 2016, o 11:57

Male - 10%  Posts/Topics20/6  Reputation point 3 
Offline  Profile 
Linux Firefox
Witajcie!
Po kilku latach zatęskniłem za śliczną, szczupłą ( ;) ) pięćsetką :love:
Kupiłem na Allegro z Loombardu.
Telefon działał bezproblemowo przez dobę, później zaczął "sam się dotykać" (tak, wiem jak to brzmi ;) ) - kompletnie przy okazji blokując odczyt dotknięć użytkownika.
Po kilku tygodniach kombinowania - objaw taki - gdy wyłączony na długo, dotyk działa poprawnie ok. doby. Gdy pracuje to wariuje.
Rozebrałem, przemyłem złącza... telefon wewnątrz igiełka, nie wygląda na zalany... w sumie na teraz to chyba tyle co mogę zrobić. Szukam innego przedniego panela z dotykiem żeby podstawić - poradźcie Państwo, szukam w dobrym kierunku czy może raczej kontroler na płycie padnięty?
P.S. W poprzedniej Pięćsetce urzekła mnie jakość dźwięku nagrywanego z video... Koncert, stoję z 3m od 2kW kolumny i nagrywam z myślą "trudno, będzie prykać" - przy odsłuchu (na komputerze) nie wierzyłem własnym uszom! Jakbym był do konsoli wpięty! :yeah:
Dla chcących posłuchać - mój kanał na YT to Mr.Saranis, są tam w sumie 3 nagrania właśnie z tej Nokii :)
Pozdrawiam :)

[EDIT 15.09.16 11:52]
Po około 13 godzinach poprawnej pracy - znów wariowanie dotyku. Jednak skojarzyłem nowe fakty - we wszystkich przypadkach wariowanie było następstwem wzmożonej pracy procesora (kopiowanie ~100 kontaktów z SIM, gdzie zresztą wpadł w pętlę i kopiował w nieskończoność - aczkolwiek dało się to przerwać; aktualizacja biblioteki multimediów z karty 16GB; itp).
Kolejna nowość to to, że dziś po około 2 godzinach wariowania dotyk wrócił do normy.
Więc co, dotyk raczej odpada a bardziej grzejący się procesor? Czy soft jednak? ;)
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 1 post ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Sama straciła dostęp do SIM

Author: Aero12 (12 Jul 2012, o 16:30)

Views: 832  •  Replies: 2

Last post: Aero12 (12 Jul 2012, o 17:36) View the latest post



Wyłącza się sama kilka razy na dzień.

Author: michal939 (13 Jan 2014, o 19:54)

Views: 1128  •  Replies: 0

Last post: michal939 (23 Jan 2014, o 15:19) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 2 guests