Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 5 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[N82] Ściszanie muzyki przy dzwonku i niewłaściwa konfiguracja internetu.

Post [N82] Ściszanie muzyki przy dzwonku i niewłaściwa konfiguracja internetu. 20 Jun 2012, o 12:59

Male - User  Posts/Topics3/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Witam , od dzis mam Nokie n82. I mam problem, zawsze gdy słucham muzyki i przychodzi sms to przycisza mi sie muzyka na pare sekund i wszystko wraca do normy. Troche to uciązliwe i stąd pytanie czy da sie to jakos wyłaczyć. Drugie pytanie jets takie , ze skonfigurowalem internet w orange (wczesniej byl ten telefon w erze) strony smigają dobrze , jednak gdy chce skorzystac z Inspiro to co bym nie wybrał to pisze ze błąd w konfiguracji.. w dodatku gdy chce ogladac filmki na youtube, to pisze ze za dlugo sie laczy z serwerem i kicha. Prosze o pomoc , pozdrawiam.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 20 czerwca 2012, o 13:33 ]
§Skrócony Regulamin Forum wrote:
Poprawnie nazwij tytuł tematu. Daj do zrozumienia w kilku słowach, o co ci chodzi - nie wstawiaj 2 słów "na odczepne".
Zrozum, że tu każdy ma "PILNY PROBLEM!" i potrzebuje "POMOCY!".

Poprzez nierzeczowe tytułowanie tematów tylko sam sobie szkodzisz, odrzucając osoby potencjalnie znające odpowiedź.

Last post
Reply with quote 


Post [N82] Re: problem n82 ( nie wiem czy odpowiedni dział wybralem :) 20 Jun 2012, o 13:12

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Symbian Opera
z odtwarzaczem nic nie zrobisz. A co do konfiguracji to wybrałeś uniwersalną?
Reply with quote 


Post [N82] Re: Ściszanie muzyki przy dzwonku i niewłaściwa konfiguracja internetu. 20 Jun 2012, o 13:59

Male - User  Posts/Topics3/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
tu nie chodzi o sciszanie przy dzownku , a przy sms jak do mnie przychodzi.. To Zawsze jak przyjdzie do mnie sms a bede sluchac muzyki to mi sie bedzie przyciszac ? troche to wnerwiające.. a do do konfiguracji to wybrałem tą zwykła ze strony orange, INTERNET ale nic nie dało Sprobowalem cos z WAP tez nic ...
Reply with quote 


Post [N82] Re: Ściszanie muzyki przy dzwonku i niewłaściwa konfiguracja internetu. 20 Jun 2012, o 14:26

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Tak. Zawsze tak jest niestety. A zobacz, czy jest dla tego telefonu konfiguracja uniwersalna.
Reply with quote 


Post [N82] Re: Ściszanie muzyki przy dzwonku i niewłaściwa konfiguracja internetu. 20 Jun 2012, o 15:10

Male - User  Posts/Topics3/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
to nie dobrze... a gdzie to mam sprawdzić ? i jak :)? http://ustaw.orange.pl/listservices.aspx?handsetid=1002 , tak to wyglada na stornie ornage. ale dziwne bo intenret mi chodzi normalnie, a gdy otwieram inspiro to pisze ze nie skonfigurowany ...

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 5 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Problem z konfiguracją internetu

Author: svenson (2 Feb 2011, o 12:08)

Views: 3818  •  Replies: 8

Last post: svenson (3 Feb 2011, o 15:53) View the latest post



Jak wyłączyć głos w dzwonku

Author: dobrynick (22 Sep 2013, o 18:00)

Views: 1023  •  Replies: 1

Last post: wook (22 Sep 2013, o 18:09) View the latest post



problem z konfiguracją

Author: hitachi12 (12 Dec 2011, o 22:38)

Views: 1036  •  Replies: 3

Last post: hitachi12 (13 Dec 2011, o 19:14) View the latest post



Problem z konfiguracją e-mail

Author: varden247 (23 Jan 2011, o 16:23)

Views: 4386  •  Replies: 5

Last post: mrirob (17 Mar 2011, o 19:54) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 32 guests