Sony Xperia Miro - by Mati91

Testy użytkowe, amatorskie recenzje i subiektywne opinie.

Post by Mati91 » 3 May 2013, o 13:32

Sony Xperia Miro




Słowo wstępu

W moje ręce wpadł ostatnio ciekawy oraz tani telefon z całkiem przyzwoitymi możliwościami, a mianowicie - Sony Xperia Miro, którego zakupiłem w dniu 20 kwietnia za 600zł jako nowy. Owszem można było szukać na allegro minimalnie tańszych modeli, ale tam wszystkie telefony pochodzą z playa, a mi zależało by mój sofcik był czysty jak łza!

Zestaw... przecież tu nic nie ma!

W pudełku znalazłem niezbyt wiele:
- Telefon Sony Xperia Miro,
- Akumulator,
- Ładowarka EP-800,
- Kabel USB EC-450,
- Gwarancja, instrukcje i kilka innych papierków
Jak można zaobserwować na wyżej wymienionej liście brakuje takich dodatków jak słuchawki czy karta pamięci...

Image

Image

Image

Wygląd miro

Na pierwszy rzut oka stylistyka telefonu nie wyróżnia się niczym spośród innych smartfonów. Jednak po wyjęciu telefonu z pudełka i wzięcie go do ręki powoduje zmianę zdania o 180 stopni. Telefon przez swoje małe rozmiary (113 x 59.4 x 9.9 mm) i małej wadze (110 g) bardzo wygodnie leży w dłoni. A jego stylistyka, mimo iż stonowana, ma to coś w sobie, co może się podobać. Przód telefonu w większości zajęty jest przez ekran dotykowy, pod którym znajdują się trzy dotykowe klawisze (wstecz, home, opcje), zaś nad nim widnieje logo Sony, głośnik rozmów, kamera do wideo-rozmów o rozdzielczości VGA, czujnik zbliżeniowy oraz bardzo dobrze ukryta dioda powiadomień umieszczona po lewej stronie przedniej kamery.

Image

Na dolnej krawędzi producent zdecydował się umieścić zaczep na smycz, mikrofon oraz otwór w obudowie pozwalający zdemontować tylni panel.
Na górnej krawędzi przewidziano miejsce na włącznik telefonu oraz wyjście słuchawkowe Jack 3.5mm. Niestety pozycja obu elementów, w szczególności włącznika, chyba nie była szczególnie przemyślanym zabiegiem. Jednak wygodniej byłoby umieścić włącznik po prawej stronie górnej krawędzi lub na prawej stronie telefonu, a wyjście słuchawkowe po lewej stronie górnej krawędzi.

Image


Na lewej krawędzi telefonu znalazło się miejsce jedynie na złącze MicroUSB

Image


Prawa krawędź zajęta jest przez klawisze regulacji głośności

Image

Tylna część telefonu została wyposażona w obiektyw aparatu 5 megapikseli, diodę doświetlającą oraz głośnik multimediów.

Image

Obudowa jak na razie spisuje się wyśmienicie! Nic nie skrzypi, nie trzeszczy mimo, że telefon wykonany w całości jest z plastiku. Brakuje też trochę klawisza spustu migawki aparatu, a największym błędem w konstrukcji Xperii miro jest fakt, że karty microSD nie można wyjąć „na gorąco”.

Image

Wygląd jak i jakość wykonania Xperii Miro jest naprawdę satysfakcjonująca, a mój smartfon dodatkowo posiada na wyświetlaczu folię poliwęglanową, a w pracy cały czas przebywa w etui.


Wyświetlacz - szkoda, że nie AMOLED

Wiadome jest to, że w telefonie za 600zł nie można spodziewać się tak dobrego ekranu jak w Galaxy S Advance, ale nie ma też najgorzej, bo na pewno ekran zastosowany w miro jest o niebo lepszy niż w Galaxy Ace.
3.5 calowy ekran mimo rozdzielczości zaledwie 320x480 pikseli naprawdę robi wrażenie! Wg producenta ekran pokryty jest powłoką, która redukuje zadrapania. Mocne nasycenie kolorów sprawia, że moje oczy cieszą się, gdy spoglądają na ekran Xperii.

Image

Specyfikacja i działanie

Pracą urządzenia zarządza system Android w wersji 4.0.4 wspierany przez 512 MB pamięci operacyjnej RAM, grafikę Adreno 200 oraz procesor Qualcomm MSM7225A taktowany zegarem 800MHz. Użytkownik na przechowywanie własnych plików otrzymuje 4 GB pamięci wewnętrznej (dostępne około 2.2 GB) oraz możliwość rozszerzenia tej pamięci przez karty MicroSDHC o pojemności do 32 GB. Nie mogło również zabraknąć podstawowych dla systemu Android modułów łączności jak Bluetooth w wersji 2.1 EDR, WiFi b/g/n czy obłsugi DLNA. Za komunikację smartfona z komputerem odpowiada złącze MicroUSB 2.0
W telefonie producent umieścił nakładkę własnego autorstwa, znaną pod nazwą Sony UXP NTX. Sony dodaje też od siebie kilka ładnych, i użytecznych widżetów jak pogoda, czy włączniki funkcji telefonu (np. WiFi, Bluetooth, transmisja danych). Galeria zainstalowana standardowo w tym telefonie to chyba najlepsza tego typu aplikacja na telefony z Androidem. Płynność, płynność i jeszcze raz płynność + łatwość obsługi stawia tę galerię w czołówce tego typu aplikacji.

Image Image Image Image Image Image Image Image

Menu telefonu jest nieco inne niż, np. w Xperii J, ponieważ w menu mamy tylko 12 ikon, a nie 16. Według mnie jest to minus miro, ponieważ dla oka wygląda to nieco gorzej.
Image Image Image

Wklepywanie wiadomości tekstowych jest naprawdę wygodne, dotyk jest bardzo czuły, układ klawiatury wspaniały i mimo tylko 3,5 calowego ekranu, nawet osoby z dużymi palcami nie będą miały problemu z trafianiem, w to co się chce ;)

Image


Multimedia

Tutaj kolejne miłe zaskoczenie. Ktoś może spytać: „jak taki telefon może dobrze sobie radzić z multimediami?” Ano, może. Na pokładzie znajduje się odtwarzacz muzyki Walkman, który posiada ciekawe funkcje, np.: korektor graficzny z opcją ClearBass i kilkoma predefiniowanymi ustawieniami, dźwięk przestrzenny, czy w końcu znana użytkownikom innych xperii opcja xLOUD zwiększająca głośność dźwięku wydobywającego się z tylnego głośnika. Podczas odtwarzania utworów mamy też dostęp do przycisku „nieskończoność”. Po jego dotknięciu możemy szybko znaleźć tekst utworu, czy teledysk na YouTube. O ile jakość utworów muzycznych można jeszcze poprawić innymi odtwarzaczami pobranymi ze sklepu google, tak kuleje trochę obsługa plików wideo. Nie liczę już tego, że telefon obsługuje filmy do maksymalnej rozdzielczości VGA. Brakuje też trochę wbudowanych kodeków DivX/XviD, tylko, że to można już załatać odtwarzaczami wideo firm trzecich ze sklepu google. Nie zabrakło też oczywiście takich dodataków jak RadioFM z RDS

Image Image Image

Na telefonie możemy zagrać także w Angry Birda, który w ogóle nie ścina :P
Image

Jednak o bardziej wymagających grach takich jak Fifa 13 można tylko pomarzyć.

5mpix? Całkiem przyzwoite fotki

Xperia miro została wyposażona w dwie kamerki: 5-megapikselową i 0,3-megapikselową do wideorozmów. Ma też “lampę błyskową” LED, która pomoże w uwiecznianiu obiektów w trudnych warunkach oświetleniowych. Konstrukcja kamery nie wyróżnia się niczym szczególnym, jednak w oprogramowaniu dodano funkcję stabilizacji obrazu, automatycznego dopasowywania jasności , a także geotagowania.

Dotykając ekranu, można również wskazać, w którym punkcie chce się ustawić ostrość. W przypadku wykonywania zdjęć znajomym dobrze skorzystać z funkcji wykrywania uśmiechu bądź tworzenia panoram. Przykładowe fotki wykonane Miro:

Image Image Image Image Image Image Image Image

Intenet, Wlan, GPS...

W tej kwestii nie ma się co za dużo rozpisywać.
GPS w Miro niemal błyskawicznie łapie sygnał satelity. Sama aplikacja jakiej używam Auto Mapy działa rewelacyjnie, trasy obliczają się automatycznie w ekspresowym tempie.
Image Image

Przeglądanie internetu za pomocą Wlan czy też 3G jest błyskawiczne, pobieranie plików to czysta przyjemność!
Image

Bateria i wisienka na torcie...

Bateria jak na tak małe urządzenie posiada rozsądną pojemność 1500mAh. Jako użytkownik przyzwyczajony do ładowania swojego smartfona minimum raz dziennie byłem miło zaskoczony działaniem baterii w tym modelu. 1500mAh w połączeniu z procesorem 800MHz i niską rozdzielczością ekranu przy normlanym użytkowaniu wytrzymuje bez problemu 2 dni.

Image


Unikatowe, świecące alerty
, kolejny ciekawy bajer :D i ta właśnie lampka najbardziej mnie cieszy ;)

Image

Unikatowe oświetlenie telefonu Xperia miro powiadamia mnie o ważnych wydarzeniach takich jak nowa wiadomość, nieodebrane połączenia, otrzymanie informacji z fb, czy też przy zmianie motywu oraz utworu.

Image Image


Podsumowanie

Sony z modelem Xperia miro to smartfon, który posiada wszystkie funkcje jakie telefon powinien posiadać, wzbogacając go dodatkowo o system operacyjny, dobry ekran i wydajną jednostkę za niewielkie pieniądze. Xperia miro jest bardzo ciekawą propozycją dla osób, które poszukują smartfona ze średniej półki!

Zalety:
- Cztero-zakresowe wsparcie GSM/GPRS/EDGE oraz dwu-zakresowe dla UMTS
- 7.2 Mbps HSDPA i 5.76 Mbps HSUPA
- 3.5” ekran z paletą 16 mln kolorów i podświetleniem LED, pojemnościowy o rozdzielczości 320x480
- Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich
- 4 GB wbudowanej pamięci (dostępne około 2.2 GB)
- Slot kart microSDHC (do 32 GB)
- WiFi b/g/n, WiFi hot-spot, Bluetooth 2.1 A2DP, EDR, port MicroUSB
- GPS z A-GPS
- Akcelerometr oraz czujnik zbliżeniowy
- Standardowe wyjście Jack 3.5mm
- Bateria Li-ion 1500mAh

Wady:
- Brak możliwości wyjęcia karty pamięci „na gorąco”
- Brak fizycznego klawisza aparatu
- Brak wsparcia dla DivX/XviD
- Wybrakowany zestaw, brak słuchawek i jakiejkolwiek karty pamięci

Dziękuje za uwagę!
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji!
"Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem. Nie wpadajcie w pułapkę dogmatów, żyjąc poglądami innych ludzi. Nie pozwólcie, żeby hałas cudzych opinii zagłuszył wasz własny wewnętrzny głos. I najważniejsze – miejcie odwagę kierować się sercem i intuicją."
Steve Jobs

Mati91 otrzymał za ten post 26 punkty reputacji od 5 użytkowników:
+pawelooss, mikas1996, Krzysiek_PL, Jencuś97, minac.
Mati91 Male
Redaktor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: iPhone 14 Pro Max
Operator: T-Mobile
Location: Berlin

Joined: 13 Jun 2010
Online: 128d 19h 29m 31s
Posts: 2312Topics: 361
Reputation point: 11286
    Windows 7 Firefox

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Post by nemo333 » 3 May 2013, o 13:55

Test fajny chociaż krótki ;P
Dobrze że w końcu widzisz wady telefonów a nie tylko same zalety :D


Co do galerii - sprawdź QuickPic, to jest dopiero dobra galeria, szybka, ładna, prosta itp itd :P
Co do siatki ikon - rzeczywiście zepsuli bo bez problemu zmieści się siatka 4x4, są mody launchera które pozwalają na taką siatkę i mają też kilka opcji do konfiguracji ;)
Image

nemo333 otrzymał za ten post 7 punkty reputacji od 1 użytkowników:
+Mati91.
nemo333 Male
fb.com/nemowaKK
Sponsor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: S21 FE, oraz 400 innych w ramach kolekcji
Soft: Android 13
Operator: Orange

Joined: 26 Jun 2009
Online: 449d 1h 20m 47s
Posts: 9186Topics: 98
Reputation point: 6516
    Windows 7 Firefox

Post by Mati91 » 3 May 2013, o 15:36

Dzięki za wypowiedź, czekam na więcej!
"Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem. Nie wpadajcie w pułapkę dogmatów, żyjąc poglądami innych ludzi. Nie pozwólcie, żeby hałas cudzych opinii zagłuszył wasz własny wewnętrzny głos. I najważniejsze – miejcie odwagę kierować się sercem i intuicją."
Steve Jobs
Mati91 Male
Redaktor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: iPhone 14 Pro Max
Operator: T-Mobile
Location: Berlin

Joined: 13 Jun 2010
Online: 128d 19h 29m 31s
Posts: 2312Topics: 361
Reputation point: 11286
    Windows 7 Firefox

Post by davvid » 3 May 2013, o 16:05

z tego co pamiętam miales jakies inne telefony z androidem. M.in. sgs Advance i jakies thc. Jakies porównanie do nich? Duża przepaść, czy odwrotnie?
Image
Image
davvid Male
Moderator

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Galaxy S10+ || Galaxy Note 8
Soft: 9.0 || 8.0
Operator: Orange
Age: 33
Location: Gliwice Zdrój

Joined: 27 Apr 2009
Online: 137d 5h 4m 45s
Posts: 2689Topics: 124
Reputation point: 4964
    Android Opera

Post by Mati91 » 3 May 2013, o 17:22

Advance był najlepszym telefonem jaki miałem spośród Androida ;) Miro na pewno jest lepsza niż HTC Wildfire S, Ace.

Nie zmienia to faktu, że pora zacząć polowanie na Xperie S, albo zaczekam aż Xperia Z stanieje ;)

[ Dodano: 3 maja 2013, o 17:22 ]
Jak na razie 1plusik, to chyba marnie... Patrzę na cenę Xperii Z 1800zł... Nie wiem czemu, ale Sony bardziej mi się podobają niż Samsungi
"Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem. Nie wpadajcie w pułapkę dogmatów, żyjąc poglądami innych ludzi. Nie pozwólcie, żeby hałas cudzych opinii zagłuszył wasz własny wewnętrzny głos. I najważniejsze – miejcie odwagę kierować się sercem i intuicją."
Steve Jobs
Mati91 Male
Redaktor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: iPhone 14 Pro Max
Operator: T-Mobile
Location: Berlin

Joined: 13 Jun 2010
Online: 128d 19h 29m 31s
Posts: 2312Topics: 361
Reputation point: 11286
    Windows 7 Firefox

Post by mikas1996 » 3 May 2013, o 17:38

Do LG L3 też nie dostałem słuchawek :/ Poprostu producent oszczędza ...

Recenzja dobra, fajnie się czyta, nie mam zastrzeżeń do niej ; )
Plusik leci :)

mikas1996 otrzymał za ten post 7 punkty reputacji od 1 użytkowników:
+Mati91.
mikas1996 Male
Friend

User avatar
 
Offline
 
Telefon: HUAWEI Y635 || HUAWEI ShotX
Operator: Plus
Age: 28
Location: BYDGOSZCZ

Joined: 17 May 2010
Online: 21d 19h 52m 52s
Posts: 1517Topics: 98
Reputation point: 733
    Windows XP Firefox

Post by wook » 3 May 2013, o 18:38

recenzja fajna, ale telefon już nie ekran miniaturowy (wg. mnie), niska gęstość pikseli, ekran tylko w TFT, 512 MB ramu, procesor tylko 0,8 GHz, Android ICS. Za 600 PLN mogłeś kupić np: Samsunga Galaxy Ace 2 (większa wydajność, dalej mały ekran choć i tak większy i w większej rozdzielczości oraz upgrade do JB), a jakbyś dołożył około 200 PLN to byś mógł kupić LG L9 (ekaran 4,7" w technologii IPS (robi bardzo dobre wrażenie do GPS jak znalazł), 1GB RAM, 2x1GHz, 2150 mAh bateria, android JB (chodzi bardzo fajnie), NFC).

[ Dodano: 3 maja 2013, o 18:36 ]
mikas1996, do L9 dali słuchawki

[ Dodano: 3 maja 2013, o 18:38 ]
Mati91, Xperia Z ma ponoć słaby ekran w porównaniu do SGS III
Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
wook Male
Nokia Fanboy - Wook
Friend

User avatar
 
Offline
 
Telefon: NOKIA E6/N8/Lumia 820/Walton Primo G1/Honor 8
Soft: Symbian Belle/WP 8.1/Android 4.2/7.0
Operator: Virgin Mobile
Location: Polska

Joined: 16 Aug 2011
Online: 57d 10h 29m 57s
Posts: 2604Topics: 346
Reputation point: 1585
    Symbian Opera

Post by mikas1996 » 3 May 2013, o 18:55

wook nie porównuj L9 do L3 ... ;/
mikas1996 Male
Friend

User avatar
 
Offline
 
Telefon: HUAWEI Y635 || HUAWEI ShotX
Operator: Plus
Age: 28
Location: BYDGOSZCZ

Joined: 17 May 2010
Online: 21d 19h 52m 52s
Posts: 1517Topics: 98
Reputation point: 733
    Windows XP Firefox

Post by Mati91 » 3 May 2013, o 19:08

Wook, ale ja sobie tak zmieniam telefony z ciekawości :) Miałem już Ace2 tak w ogóle... nie wiem co kupię po Miro ;) jak na razie nie szukam niczego na siłę.
"Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem. Nie wpadajcie w pułapkę dogmatów, żyjąc poglądami innych ludzi. Nie pozwólcie, żeby hałas cudzych opinii zagłuszył wasz własny wewnętrzny głos. I najważniejsze – miejcie odwagę kierować się sercem i intuicją."
Steve Jobs
Mati91 Male
Redaktor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: iPhone 14 Pro Max
Operator: T-Mobile
Location: Berlin

Joined: 13 Jun 2010
Online: 128d 19h 29m 31s
Posts: 2312Topics: 361
Reputation point: 11286
    Windows 7 Firefox

Post by Krzysiek_PL » 3 May 2013, o 19:13

do mini 2 w plusie tez nie było słuchawek i jakoś nie płakałem bo z reguły stockowych słuchawek nawet z pudełka nie wyciągam :ehh:
recka dobra fajnie sie czyta plus poszedł

[ Dodano: 3 maja 2013, o 19:13 ]
Mati91 wrote:nie wiem co kupię po Miro

Podaj kwote to coś się znajdzie :)
Ericsson s868->Nokia 8210->Nokia 3100->Siemens a57->Samsung C300->Nokia 2600->Sony ericsson t68i->Nokia 3510i->Samsung x640->Nokia 3110classic->Sagem my411x->Nokia 6300->Samsung u800->Nokia E52->Sony Ericsson Zylo->Nokia X2-00->nokia 5230->LG P350(swift me)->Samsung Galaxy mini 2->Windows Phone 8s by HTC->Sony Xperia M/Nokia N8-00->Huawei P8 Lite-> iPhone SE 64GB-> Honor View 10 -> Oneplus 7t -> Iphone 13 pro

Newsman - 27.01.2013-??.??.??


Wrzuciłem fajny news...? Jesli tak daj Image

Krzysiek_PL otrzymał za ten post 7 punkty reputacji od 1 użytkowników:
+Mati91.
Krzysiek_PL Male
*BOOM HEADSHOT*
Newsman

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Honor View 10 || Oneplus 7T
Soft: Android 8.0 || Android 10
Operator: Plus
Age: 28
Location: Mikołów

Joined: 16 Jul 2011
Online: 138d 22h 22m 27s
Posts: 2149Topics: 499
Reputation point: 2966
    Windows 7 Chrome

Post by wook » 3 May 2013, o 19:18

Mati91, obczaj LG L9 jeżeli sprzedasz tak jak sprzedawałeś poprzednie fony tą Miro i dołożysz troche to go kupisz na luzie. Powiem, że mnie zszokwał jak go wyjąłem z pudełka, spodziewałem się gorszej jakości wykonania i gorszego działania systemu.
Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
wook Male
Nokia Fanboy - Wook
Friend

User avatar
 
Offline
 
Telefon: NOKIA E6/N8/Lumia 820/Walton Primo G1/Honor 8
Soft: Symbian Belle/WP 8.1/Android 4.2/7.0
Operator: Virgin Mobile
Location: Polska

Joined: 16 Aug 2011
Online: 57d 10h 29m 57s
Posts: 2604Topics: 346
Reputation point: 1585
    Symbian Opera

Post by Mati91 » 3 May 2013, o 19:24

Krzysiek, cena w sumie nie gra roli, ale ogólnie max 800zł i telefon musi być nowy ;)
Jeżeli chodzi o Androida miałem już: Ace, Ace 2, Advance, HTC Wildfire S, Xperia J, S2 dosłownie 2 dni (ale ta bateria porażka). Mam do kupienia za 300zł od kumpla HTC Desire X.... Aha! Nie cierpię LG ! :P

Tylko Sony, Samsung, HTC! Z największym naciskiem na Sony.
"Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem. Nie wpadajcie w pułapkę dogmatów, żyjąc poglądami innych ludzi. Nie pozwólcie, żeby hałas cudzych opinii zagłuszył wasz własny wewnętrzny głos. I najważniejsze – miejcie odwagę kierować się sercem i intuicją."
Steve Jobs
Mati91 Male
Redaktor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: iPhone 14 Pro Max
Operator: T-Mobile
Location: Berlin

Joined: 13 Jun 2010
Online: 128d 19h 29m 31s
Posts: 2312Topics: 361
Reputation point: 11286
    Windows 7 Firefox

Post by Krzysiek_PL » 3 May 2013, o 19:31

Mati91 wrote:Mam do kupienia za 300zł od kumpla HTC Desire X.

Dobra opcja kumpel ma telefon bardzo fajny,moim zdaniem strasznie jakoś mi sie kojarzy z desire s
bateria mu spokojnie 2dni trzyma
a wydajnosciowo nie jest źle choc adreno 203 du** nie urywa :hihi:

[ Dodano: 3 maja 2013, o 19:31 ]
Mati91 wrote:ale ogólnie max 800zł

po głowie chodzi mi zte grand x in
naprawde fajny fon :)
Ericsson s868->Nokia 8210->Nokia 3100->Siemens a57->Samsung C300->Nokia 2600->Sony ericsson t68i->Nokia 3510i->Samsung x640->Nokia 3110classic->Sagem my411x->Nokia 6300->Samsung u800->Nokia E52->Sony Ericsson Zylo->Nokia X2-00->nokia 5230->LG P350(swift me)->Samsung Galaxy mini 2->Windows Phone 8s by HTC->Sony Xperia M/Nokia N8-00->Huawei P8 Lite-> iPhone SE 64GB-> Honor View 10 -> Oneplus 7t -> Iphone 13 pro

Newsman - 27.01.2013-??.??.??


Wrzuciłem fajny news...? Jesli tak daj Image
Krzysiek_PL Male
*BOOM HEADSHOT*
Newsman

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Honor View 10 || Oneplus 7T
Soft: Android 8.0 || Android 10
Operator: Plus
Age: 28
Location: Mikołów

Joined: 16 Jul 2011
Online: 138d 22h 22m 27s
Posts: 2149Topics: 499
Reputation point: 2966
    Windows 7 Chrome

Post by Jencuś97 » 3 May 2013, o 19:35

Ładnie wszystko opisane, miło się czyta. Nic dodać, nic ująć. :)

Jencuś97 otrzymał za ten post 7 punkty reputacji od 1 użytkowników:
+Mati91.
Jencuś97 Male
Chory na Dub-step
Friend
 
Offline
 
Telefon: Microsoft Lumia 535 DS
Soft: 10.0.14393.3
Operator: Plus
Age: 26

Joined: 3 Jul 2011
Online: 83d 7h 56m 4s
Posts: 997Topics: 266
Reputation point: 2689
    Windows 7 Firefox

Post by HitFan » 3 May 2013, o 22:08

Mati91 wrote:Nie zmienia to faktu, że pora zacząć polowanie na Xperie S

Polecam ;)
Google Pixel 7 | PC: AMD Ryzen™ 5 5600 6x3,5GHz, 32GB DDR4 RAM, PowerColor Radeon RX 6800 XT Red Dragon OC 16GB GDDR6, SSD 2TB
Patche mojego autorstwa: [5310XM] S40 Belle | [6300] S40 Belle | [5300XM] Anna OS | [5300XM] 6th ed | [6300] 6th Edition Image Image
Zapraszam na mojego bloga o modelach rajdowych RajdowaKolekcja.pl | Podobają Ci się moje patche, uploady? Pomogłem? Kliknij Image na zachętę ; )
| 3100 > 5140i > 5310XM > N70 > E65 > E66 > C5-00 > Xperia S > Galaxy SIII > Redmi Note 4X > Redmi Note 8T > Pixel 4a (5G) > Pixel 7

HitFan otrzymał za ten post 1 punkty reputacji od 1 użytkowników:
+Ryan.
HitFan Male
www.RajdowaKolekcja.pl
Expert Mod

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Google Pixel 7
Soft: Android 14
Operator: Orange
Age: 28
Location: Bytom

Joined: 3 Aug 2009
Online: 130d 15h 25m 33s
Posts: 6343Topics: 292
Reputation point: 4821
    Android Opera

Next

Return to Własne recenzje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests