Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 2 [ 20 posts ]
Go to page Previous  1, 2
Print view
Write comments Post new topic


Syborg - urządzenie do preparowania ruchu sieciowego telefonów komórkowych.

Post Re: Syborg - urządzenie do preparowania ruchu sieciowego telefonów komórkowych. 11 Feb 2012, o 03:19

Male - Friend  Posts/Topics631/42  Reputation point 430 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Inaczej tego nie moge skomentować :E
Image

Last post
Reply with quote 


Post Re: Syborg - urządzenie do preparowania ruchu sieciowego telefonów komórkowych. 11 Feb 2012, o 03:20

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Cieszę się, że podeślę czasem coś, co rozweseli forumowiczów. :mryellow:

Ciekawe tylko, skąd mają dokumentację techniczną. :> Można wprawdzie stworzyć ładny interfejs jakiegoś bezużytecznego programu i dorobić kilkudziesięciostronnicową instrukcję, tylko... jaaa chciałoby się komuś tyle robić dla paru artykułów na głównej? Zwłaszcza że to jeden z naczelnych adminów, więc nie powinno mu aż tak zależeć na tego typu taniej sławie. :D
Reply with quote 


Post Re: Syborg - urządzenie do preparowania ruchu sieciowego telefonów komórkowych. 11 Feb 2012, o 03:35

Male - Friend  Posts/Topics631/42  Reputation point 430 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Sensacja - wyświetlenia - kasa z reklam. Kumasz? :)
Reply with quote 


Post Re: Syborg - urządzenie do preparowania ruchu sieciowego telefonów komórkowych. 11 Feb 2012, o 03:47

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
No ja doskonale wiem, że chodzi o reklamy, tylko zastanawiam się, czy kwotowo jest to opłacalne.
W końcu zamiast tworzenia imitacji programu można stworzyć komercyjny i o wiele więcej zarobić.

[ Dodano: 11 lut 2012, o 02:47 ]
Bo np. ten cały Łażący Łazarz opublikował parę dni temu "wywiad z anonimusem". No ale jak to się czytało, to fikcja aż biła po oczach. Zresztą napisać z 3 strony opowiadania bez zdjęć/screenów/innych dowodów to nic nadzwyczajnego, ot radosna twórczość. Ale tutaj nie wiem podziwiam gości, jeśli naprawdę chciałoby im się siedzieć i czas marnować na takie pierdoły. :D
Reply with quote 


Post Re: Syborg - urządzenie do preparowania ruchu sieciowego telefonów komórkowych. 11 Feb 2012, o 12:00

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Android Safari
Imitacja programu to 5min roboty.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 11 lutego 2012, o 11:18 ]
Kij tam z programem, bo to wiadomo, ale dokumentacja techniczna, bo o nią się rozbija. Nieźliby byli.
Kilkadziesiąt stron pisać w du**. Sam na praktykach tworzyłem już polską, to mi się odechciało. :D

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2
Page 2 of 2 [ 20 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 5 guests