Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 2 of 2 [ 30 posts ]
Go to page Previous  1, 2
Print view
Write comments Post new topic


Symian S60 w 2022

Post Re: Symian S60 w 2022 10 Feb 2023, o 18:16

Male - 50%  Posts/Topics174/16  Reputation point 31 
Offline  Profile 
Windows 10 Chrome
Czyli tak jak u mnie - mam też smartfony ale chodzi o podróż do przeszłości :)
A N95 oczywiście spoko, z tym że ja posiadam dokładniej N95 8GB

Last post
Reply with quote 


Post Re: Symian S60 w 2022 12 Feb 2023, o 01:08

Male - 20%  Posts/Topics49/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 10 Chrome
No i teraz karta 32gb w n95 działa wtedy nie mogłem sprawdzić bo nie było hihi
Reply with quote 


Post Re: Symian S60 w 2022 12 Feb 2023, o 08:34

Male - 50%  Posts/Topics174/16  Reputation point 31 
Offline  Profile 
Windows 10 Chrome
Oo to super :) Ja w swojej N95 8GB niestety nie mogę stosować kart pamięci :(
Reply with quote 


Post Re: Symian S60 w 2022 14 Feb 2023, o 01:01

Male - 20%  Posts/Topics49/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 10 Chrome
kuba7 wrote:
Oo to super :) Ja w swojej N95 8GB niestety nie mogę stosować kart pamięci :(

Wiem bo miałem wtedy taką.Ale aparat do dziś jest ok a na tamte czasy to była bomba.
Reply with quote 


Post Re: Symian S60 w 2022 14 Feb 2023, o 19:14

Male - Uploader  Posts/Topics285/39  Reputation point 104 
Offline  Profile   
Windows 10 Firefox
Aktualnie używam N95 jako główny telefon, gdyż nie chcę ryzykować uzależnienia. Chociaż fajnie by było gdyby sie yt dało w 240p oglądać a nie w lichym 3gp xP
Reply with quote 


Post Re: Symian S60 w 2022 14 Feb 2023, o 23:01

Male - 30%  Posts/Topics63/5  Reputation point 22 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Ale za to muzyka z Nokii brzmi lepiej niż z innych komórek w moim odczuciu, ostatnio kupiłem N73 i nawet Nokiowskie słuchawki podłączane na Pop-Port(ten telefon nie ma jacka) grają bardzo ładnie. Ja używam jako główny telefon aktualnie Nokii C6-00 i nawet jakoś da się na tym przyzwoicie internet przeglądać, no i klawiatura QWERTY rekompensuje marny ekran dotykowy. Ogólnie używam cały czas różnych starych komórek, nie tylko Nokii, i powiem tak, ze wszystkiego co ma 2G da się gadać i SMSować, co raczej wszyscy wiedzą, ale jak się uprze to i na Nokii 6030(ekran 128x128, S40v2)da się coś sprawdzić w necie ;).
Reply with quote 


Post Re: Symian S60 w 2022 15 Feb 2023, o 09:02

Male - Uploader  Posts/Topics285/39  Reputation point 104 
Offline  Profile   
Windows 10 Firefox
A ,i w temacie jest "Symian" zamiast "Symbian"
Reply with quote 


Post Re: Symian S60 w 2022 16 Feb 2023, o 19:15

Male - User  Posts/Topics4/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 10 Firefox
ja do teraz korzystam z s60^3 na 6120c. wystarcza do wszystkiego według mnie :lol-sweat:
Reply with quote 


Post Re: Symian S60 w 2022 25 Feb 2023, o 16:18

Male - 20%  Posts/Topics49/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 10 Chrome
A co polecacie po nokii n95?
Coś co pozwalałoby na oglądanie internetu w miarę funkcjonalnie
Reply with quote 


Post Re: Symian S60 w 2022 26 Feb 2023, o 22:16

Male - Friend  Posts/Topics1154/47  Reputation point 591 
Offline  Profile 
Android Chrome
Jakąś nokię na androidzie, ewentualnie kupić jakąś z KaiOS który ma oficjalnego Facebooka i aplikacje google
Reply with quote 


Post Re: Symian S60 w 2022 27 Feb 2023, o 01:48

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 10 Chrome
XD
Hubercik, weź się opanuj, chyba nigdy nie miałeś tego guana w ręce, co proponujesz :)

To co teraz wypuszcza Nokia, to badziewie, w dodatku mocno przepłacone. Słabe podzespoły, opóźnione aktualizacje, w dodatku brak marketingu...

KaiOS to też dziki bękart, który łączy najgorsze cechy Androida, jak i telefonów z klawiszami. Podstawowe funkcje komunikacyjne zostały tam zrzucone na 17 plan, taka 8110 nie potrafi nadążyć za szybko piszącym użytkownikiem przy redagowaniu SMSów i po prostu gubi znaki :)
Ale za to w temacie aplikacji FB, czy przeglądania internetu, też nie jest za wesoło, bo mały ekran, niewygodna klawiatura i kiepska obsługa tego z klawiszy, powoduje że jest to nieużywalne.

W dodatku, rozwój tego systemu to chyba tylko społeczność, bo sama Nokia nie wypuszcza nawet poprawek dużych bugów, życie tego zakończyło się jakiś rok po premierze, i od tej pory nic nie zostało wydane. A jak się nie dało pisać SMSów szybciej niż pani z ZUSu, tak się nie da, bo gubi sobie znaki ;)
Wiem, bo mam, nawet próbówałem używać, ale ten sprzęt wygląda tylko dobrze na półce, jako ozdoba.

Niestety, w obecnym czasie, albo bierzemy pełnoprawnego smartfona, i korzystamy jak biały, cywilizowany człowiek, albo bierzemy klawiszową protezę i udajemy że wszystko jest ok, męcząc się z prostymi sprawami. Oczywiście, jeśli komuś potrzeba sprawdzenia czegokolwiek w internecie. Bo jak nie, to lepiej zostać na starej Nokii i dzwonić aż 2G nie wyłączą. To pewnie jeszcze z 10 lat.
Reply with quote 


Post Re: Symian S60 w 2022 28 Feb 2023, o 09:25

Male - 30%  Posts/Topics63/5  Reputation point 22 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Osobiście mam zamiar używać różnych Nokii i innych starych komórek, dopóki nie wyłączą 2G, choć trochę mi szkoda, że wyłączają 3G, bo używam mimo wszystko internetu na Nokiach i nie tylko, ale jakoś się obejdę z tym 2G do sprawdzenia czegoś w awaryjnej sytuacji, chociaż nawet jak sobie czasami taką 3510 jako główny telefon wezmę, to nic mi nie brakuje, dzwoni, SMSuje, pograć można jak nie ma nic lepszego do roboty, budzik, kalkulator i kalendarz jest. W przyszłości jak nie będzie 2G i 3G mam zamiar przesiąść się na Lumie, bo to właściwie jedyne sensowne Nokie z LTE. Ale jest jeszcze jedna rzecz, którą bardzo lubię w Nokiach, jak na człowieka, który praktycznie cały czas słucha muzyki, to jak aktualnie moim głównym telefonem jest coś co ma odtwarzacz MP3 lub chociaż radio, to oczywiście wykorzystuje te funkcje. Jak do tej pory nie znalazłem lepiej brzmiącego telefonu niż jakakolwiek Nokia, zarówno z głośnika(ów), jak i na słuchawkach, no może Sony Ericsson W800i brzmi też bardzo ładnie.
Reply with quote 


Post Re: Symian S60 w 2022 28 Feb 2023, o 21:58

Male - Newsman  Posts/Topics2149/499  Reputation point 2966 
Offline  Profile 
Windows 10 Chrome
kylo77 wrote:
A co polecacie po nokii n95?
Coś co pozwalałoby na oglądanie internetu w miarę funkcjonalnie

Jak chcesz dalej symbiana to n86 z softem od sieman0
Telefon pod każdym wzglądem idealny

[ Dodano: 28 lut 2023, o 20:58 ]
Jakąś nokię na androidzie, ewentualnie kupić jakąś z KaiOS który ma oficjalnego Facebooka i aplikacje google


Nie no błagam, byle nie to XD
Mam 8110 z tym smiecio systemem i jest tragedia, myślałem kiedyś że bada był nieużywalnym systemem, ale KaiOS go pokonał
Reply with quote 


Post Re: Symian S60 w 2022 15 Nov 2023, o 15:47

Male - 10%  Posts/Topics18/1  Reputation point 2 
Offline  Profile 
Macintosh Safari
jpajak6 wrote:
Osobiście mam zamiar używać różnych Nokii i innych starych komórek, dopóki nie wyłączą 2G, choć trochę mi szkoda, że wyłączają 3G, bo używam mimo wszystko internetu na Nokiach i nie tylko, ale jakoś się obejdę z tym 2G do sprawdzenia czegoś w awaryjnej sytuacji, chociaż nawet jak sobie czasami taką 3510 jako główny telefon wezmę, to nic mi nie brakuje, dzwoni, SMSuje, pograć można jak nie ma nic lepszego do roboty, budzik, kalkulator i kalendarz jest. W przyszłości jak nie będzie 2G i 3G mam zamiar przesiąść się na Lumie, bo to właściwie jedyne sensowne Nokie z LTE. Ale jest jeszcze jedna rzecz, którą bardzo lubię w Nokiach, jak na człowieka, który praktycznie cały czas słucha muzyki, to jak aktualnie moim głównym telefonem jest coś co ma odtwarzacz MP3 lub chociaż radio, to oczywiście wykorzystuje te funkcje. Jak do tej pory nie znalazłem lepiej brzmiącego telefonu niż jakakolwiek Nokia, zarówno z głośnika(ów), jak i na słuchawkach, no może Sony Ericsson W800i brzmi też bardzo ładnie.


Z tym dźwiękiem to jest tylko objaw tego że nie miałeś lepszego telefonu w rękach imo. Sony Xperia nadal mają wbudowany jack 3.5mm i grają świetnie. Miałem Xperia 1 II i to była, poza ekranem, jedna z większych zalet tego smartfona.

Z pozostalych marek - iPhone przez oryginalny adapter do 3.5mm gra fantastycznie. Żeby nie było że jestem jakims fanbojem apple - https://www.audiosciencereview.com/foru ... ters.5541/

Na innych telefonach, z android, też pewnie można podłączyć dobry adapter tylko trzeba byloby znalezc droższy niż ten apple (bo np adapter samsunga to szmelc) - sam mam dwa adaptery apple usb-c do 3.5mm i dzialaja dobrze z kazdym systemem - windows, macos, ios, linux - niestety poza androidem gdzie głośność i jakość są fatalne.
Last edited by Rafa on 15 Nov 2023, o 15:50, edited 3 times in total.
Reply with quote 


Post Re: Symian S60 w 2022 24 Nov 2023, o 18:17

Male - 30%  Posts/Topics63/5  Reputation point 22 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Rafa wrote:
niestety poza androidem gdzie głośność i jakość są fatalne.

Pozwolę się nie zgodzić z tym, że jakość dźwięku na Androidzie jest fatalna. Od jakiegoś czasu używam Galaxy A3 2016, i jak dla mnie, zarówno Samsungowy odtwarzacz jest świetny, jak i korektor, naprawdę bardzo fajnie to brzmi. Jedynym minusem faktycznie może być głośność, przy cichszych nagraniach zdarza się, że nawet kiedy telefon jest rozkręcony na maxa, to jest za cicho.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2
Page 2 of 2 [ 30 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest