Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 8 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[6.0] TA-1021 Jak rozpoznać czy płyta główna jest ugotowana?

Post [6.0] TA-1021 Jak rozpoznać czy płyta główna jest ugotowana? 8 Jan 2022, o 11:35

Male - 40%  Posts/Topics114/9  Reputation point 100 
Offline  Profile 
Windows 10 Firefox
Dzień dobry, dzisiaj rano znalazłem swoją starą Nokie 6, świetny telefon, przeżyłem z nią dużo zajefajnych chwil ;).
Niestety, jednej felernej nocy bodajże 12 marca 2020 roku zostawiłem telefon podłączony przez noc, a rano razem z moją wieżą poszedł daleko do krainy wiecznej pabiedy, znaczy nie jestem pewien czy do końca.
O ile wieża ugotowała się na maksa, telefon dalej daje oznaki życia, kiedy go włączam ekran się podświetla, zaraz po nim na chwilę przyciski na dole ekranu i gra melodyjka, a potem ekran się tak świeci do póki bateria nie padnie.
W każdym serwisie w jakim byłem powiedziano mi że płyta główna kaput, więc się zastanawiam czy to prawda i jeżeli tak to czy dałoby się przeszczepić pamięć z martwej do działającej, miałem na niej dużo miłych zdjęć i kilka już dawno usuniętych aplikacji.
Jestem przekonany że taka zabawa kosztowała by więcej niż po prostu inny działający egzemplarz, ale zżera mnie ciekawość.
Gdyby nie to że poniekąd zakochałem się w tym telefonie i przeżyłem z nim dużo wspaniałych chwil, a sam pomimo ciężkiego życia a już prawie 4 lat na karku jest w świetnym stanie.

Jak mówiłem, nie znam się, żegnam ;D.

Last post
Reply with quote 


Post [6.0] Re: TA-1021 Jak rozpoznać czy płyta główna jest ugotowana? 8 Jan 2022, o 11:40

Male - Moderator  Posts/Topics1297/236  Reputation point 610 
Offline  Profile   
Linux Firefox
Płyta pewnie padła, jak mówi serwis(y).
Przeszczepić pamięć? Wątpię. Zapewne jest przylutowana do płyty głównej, i w najgorszym wypadku możesz uszkodzić obie, i tą uszkodzoną, i sprawną, próbując przenieść pamięć

[ Dodano: 8 sty 2022, o 10:40 ]
Bo oczywiście chodzi Ci o pamięć eMMC, na dane?
Reply with quote 


Post [6.0] Re: TA-1021 Jak rozpoznać czy płyta główna jest ugotowana? 8 Jan 2022, o 11:48

Male - 40%  Posts/Topics114/9  Reputation point 100 
Offline  Profile 
Windows 10 Firefox
Ta, szczerze nie wiem czy warto eksperymentować by odzyskać trzy zdjęcia starego auta.

Tak czy siak, nawet jako ugotowana moja szóstka będzie spoczywać w godnych warunkach. Jeden z najlepszych prezentów ever.
Poza tym planuję się wyposażyć w nowego członka kolekcji, więc na razie szóstka idzie w odstawkę
Reply with quote 


Post [6.0] Re: TA-1021 Jak rozpoznać czy płyta główna jest ugotowana? 8 Jan 2022, o 12:38

Male - Moderator  Posts/Topics1297/236  Reputation point 610 
Offline  Profile   
Linux Firefox
nywi3 wrote:
Poza tym planuję się wyposażyć w nowego członka kolekcji, więc na razie szóstka idzie w odstawkę

Jakiego, jeśli można wiedzieć? :P
Reply with quote 


Post [6.0] Re: TA-1021 Jak rozpoznać czy płyta główna jest ugotowana? 8 Jan 2022, o 12:50

Male - 40%  Posts/Topics114/9  Reputation point 100 
Offline  Profile 
Windows 10 Firefox
Jeżeli wypali, to K510i. Próbuje odnaleźć tego mitycznego SE z mojego wczesnego dzieciństwa.
Reply with quote 


Post [6.0] Re: TA-1021 Jak rozpoznać czy płyta główna jest ugotowana? 8 Jan 2022, o 13:34

Male - Uploader  Posts/Topics285/39  Reputation point 104 
Offline  Profile   
Windows 10 Opera
Moja mama pamiętam, miała 6300. Oj jak fajnie grało się w Bounce Talesy.
Reply with quote 


Post [6.0] Re: TA-1021 Jak rozpoznać czy płyta główna jest ugotowana? 8 Jan 2022, o 13:39

Male - Moderator  Posts/Topics1297/236  Reputation point 610 
Offline  Profile   
Linux Firefox
Ja na E52 ciupałem. Świetna gra. Na N-Gage jest następca, Bounce Boing Voyage. A na S^3 Bounce Touch, też świetne
Reply with quote 


Post [6.0] Re: TA-1021 Jak rozpoznać czy płyta główna jest ugotowana? 8 Jan 2022, o 14:20

Male - Patcher  Posts/Topics357/38  Reputation point 188 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Ja akurat na początku miałem jedną nokię, niestety ją zgubiłem, a następna rozlatywała się i nieznam jej położenia.
Potem miałem c500.2, a teraz siedzę na s^3

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 8 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests