Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 4 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[6500s] Tajemniczy katalog "Media Player Sync Files"

Post [6500s] Tajemniczy katalog "Media Player Sync Files" 9 Feb 2022, o 11:57

Male - Sponsor  Posts/Topics333/139  Reputation point 233 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Firefox
Ostatnio zaobserwowałem tajemniczy, pusty katalog o nazwie "Media Player Sync Files" bezpośrednio w Galerii. Usunąłem go, po paru dniach wrócił. Wracał kilka razy, aktualnie go nie ma. Instalowałem w celach testowych wiele aplikacji na swojej komórce, ale mogę być pewien, że sprawcą nie była żadna z nich. Powód tego wniosku jest prosty - zauważyłem, że aplikacje nie mogą tworzyć folderów użytkownika w Galerii, widzą tylko te predefiniowane i tylko na ich zawartości mogą w pełni operować. Inną przyczyną mógł być jakiś program konfiguracyjny działający z komputera przez kabel (mam Phoenixa, NSS, MobiMB, Nokia Suite, NSD) lecz o ile dobrze pamiętam pierwsza obserwacja miała miejsce na wakacjach - tam nie dysponowałem nawet kablem USB, czyli to też odpada. Istnienie katalogu nie jest dla mnie żadnym problemem, ale czy ktoś wie, skąd mógł się on wziąć? Do czego służy? Czemu nie znajduje się w ukrytych katalogach tylko w widocznej Galerii?

Last post
Reply with quote 


Post [6500s] Re: Tajemniczy katalog "Media Player Sync Files" 23 Nov 2022, o 23:23

Male - 30%  Posts/Topics63/5  Reputation point 22 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Wydaje mi się, że ten folder pojawia się w momencie podłączania do komputera i pozwala on Windows Media Playerowi wrzucać tam pliki, które zechcemy "zsychronizować" z naszym telefonem. Zaobserwowałem ten folder na mojej 2730 classic i pojawia się on (w zależności czy ją mamy) na karcie pamięci lub bezpośrednio w pamięci komórki i to wtedy jest on bezpośrednio w galerii. U mnie pojawia się on, kiedy przerzucam zdjęcia z komórki na komputer i zjawisko to występuje tylko wtedy kiedy telefon jest podłączony w trybie PC Suite, w innych z tego co zauważyłem nie.
Reply with quote 


Post [6500s] Re: Tajemniczy katalog "Media Player Sync Files" 25 Nov 2022, o 16:33

Male - Sponsor  Posts/Topics333/139  Reputation point 233 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Firefox
Czyli że katalog tworzony jest "od zewnątrz", i nie jest w ogóle katalogiem systemowym telefonu?
Reply with quote 


Post [6500s] Re: Tajemniczy katalog "Media Player Sync Files" 25 Nov 2022, o 18:04

Male - 30%  Posts/Topics63/5  Reputation point 22 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Według mnie tak, skasowałem go kiedy ostatni raz podłączałem komórkę do komputera, i do tej pory go nie ma, w między czasie mojego telefonu do komputera nie podłączałem.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 4 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Denerwujący Komunikat "Ta Aplikacja nie pochodzi od zaufanego dostawcy"

Author: dawid44w (3 Nov 2012, o 12:45)

Views: 2283  •  Replies: 7

Last post: puszekkk (15 Apr 2014, o 21:10) View the latest post



Asha 210 - usunięty PM file - "Contact Service"

Author: macio232 (18 Feb 2014, o 23:35)

Views: 2656  •  Replies: 4

Last post: macio232 (3 Mar 2014, o 21:49) View the latest post



komunikat "ta aplikacja nie pochodzi od zaufanego dostawcy"

Author: Cetus (5 Aug 2015, o 17:30)

Views: 2456  •  Replies: 10

Last post: Cetus (6 Aug 2015, o 19:26) View the latest post



"Czas na świecie", złe wskazywanie czasu.

Author: B-Boy (5 Jul 2012, o 17:05)

Views: 1453  •  Replies: 3

Last post: B-Boy (6 Jul 2012, o 14:49) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 0 guests