Targi CeBIT - krótkie newsy

Lutowanie, tworzenie scalaków i wszelkie zabawy z elektroniką.

Post by WojtekGr » 9 Mar 2013, o 20:48

Jeśli wybrałem zły dział to proszę o przeniesienie. Targi CeBIT 2013 są wyjątkowe dla nas, bo Polska jest partnerem tych targów. Temat ten będzie więc dyskusją na temat polskich technologii, polskiej elektroniki i wizerunku Polski w świecie

Premier Tusk i kanclerz Merkel najbardziej popularni na CeBIT2013

Szef targów CeBIT: Polacy pokazali się jako społeczeństwo kreatywne i rozwinięte technologicznie. Dla wielu to było zaskoczenie

Szef CeBIT podkreśla, że Polacy pokazali, że są społeczeństwem kreatywnym i rozwiniętym technologicznie, a dodatkową zaletą jest fakt, że polskie społeczeństwo jest najmłodszym w UE.

– Myślę, że dla wielu to było zaskoczenie – zauważa w rozmowie z Agencją Informacyjną Newseria Frank Pörschmann, członek zarządu Deutsche Messe, odpowiedzialny za organizację targów CeBIT. – Kiedy rozmawiam z ludźmi, słyszę i przekonuję się, że postrzeganie Polski zmieniło się, widzą was jako kraj bardziej nowoczesny.


Dnia 9 Marca roku Pańskiego 2013 o 19:50

OXYCOM na CeBIT: chmura w erze shareconomy

Tematem przewodnim tegorocznej edycji targów CeBIT jest "shareconomy" - zjawisko polegające na upowszechnieniu wspólnego korzystania z zasobów intelektualnych i wymiany treści w czasie rzeczywistym, na zasadach współtworzenia i współdzielenia środowisk, wiedzy oraz produktów, w tzw. modelu „prosumenckim”. Jednym z podstawowych narzędzi do wprowadzania w życie idei shareconomy wydaje się technologia cloud computing.
Last edited by WojtekGr on 9 Mar 2013, o 20:48, edited 2 times in total.
Image
WojtekGr Male
Pozdrawiam. Wojtek ;)
Sponsor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Samsung GT-S6500D (Galaxy Mini 2)
Soft: Andrzej 2.3.6
Operator: Heyah
Age: 30
Location: Rogoźno

Joined: 28 Dec 2012
Online: 22d 12h 1m 4s
Posts: 747Topics: 142
Reputation point: 985
    Windows XP Firefox

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Return to Elektronika

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests