Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 2 [ 26 posts ]
Go to page Previous  1, 2
Print view
Write comments Post new topic


Technikum informatyczne - moduły, egzamin zawodowy itp.

Post Re: Technikum informatyczne - moduły, egzamin zawodowy itp. 7 Sep 2012, o 18:49

Male - Friend  Posts/Topics625/62  Reputation point 771 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Romland wrote:
I jeszcze matematyka rozszerzona. Ale z tym to dobrze, bo przynajmniej do matury lepiej przygotuje. ;)

Wielu ludzi z klasy informatycznej ( 30 chłopaków, 3 dziewczyny)

Mam takie same zdanie i klase :D Tez pierwszy rok technikum zacząłem, i już jest troche cięzej, i widać braki z gimbazy. Braki nie moje lecz nauczycieli, którzy nie uczyli czego trzeba, ja czasem nie kontaktuje o co chodzi na lekcji. :x

Last post
Reply with quote 


Post Re: Technikum informatyczne - moduły, egzamin zawodowy itp. 15 Jun 2014, o 18:47

Male - Friend  Posts/Topics608/88  Reputation point 363 
Offline  Profile   
Windows Vista Chrome
No i przed nami cztery ciężkie lata nauki :)
Mam nadzieję, że nikt z nas nie będzie miał problemów dydaktycznych i wychowawczych :thumbup:

[ Dodano: 15 cze 2014, o 18:47 ]
To już jutro - część teoretyczna kwalifikacji E12 :). Jest stres? Jesteście dobrze przygotowani?
Ja o sobie napiszę, że nie boję się tego testu ^^, w szkole średnio nauczyciele się przykładali do przedmiotów, jednak ja sam czytałem ten podręcznik z helionu pod tą kategorię i przy rozwiązywaniu arkuszy online nie schodzę poniżej 90%.
Reply with quote 


Post Re: Technikum informatyczne - moduły, egzamin zawodowy itp. 15 Jun 2014, o 19:40

Male - Moderator  Posts/Topics4661/415  Reputation point 3242 
Offline  Profile   
Windows 8.1 Chrome
Romland, E12 to przecież nie kłopot. Dostaniesz chyba 40 pytań, a na praktycznym egzaminie pewnie będziesz mieć montaż jakiejś części albo doszukanie się wadliwego podzespołu i jego wymianę. :P
Reply with quote 


Post Re: Technikum informatyczne - moduły, egzamin zawodowy itp. 16 Jun 2014, o 12:55

Male - Friend  Posts/Topics608/88  Reputation point 363 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
No praktyczny mam w sobotę już. Po południu zdam relację z teorii. :)

[ Dodano: 16 cze 2014, o 12:55 ]
Lipa, większości pojęć nie było na lekcjach. Jeśli ktoś chce obejrzeć to zapraszam http://www.pdfhost.net/index.php?Action=Download&File=b370fe3c545328660e3f5ba7c5a9b13e

Jest to w pliku pdf.
Reply with quote 


Post Re: Technikum informatyczne - moduły, egzamin zawodowy itp. 16 Jun 2014, o 15:27

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Ale pytania dostaliście. xD xD xD

Cieszę się, że mam to dawno za sobą. :lol-sweat:
Reply with quote 


Post Re: Technikum informatyczne - moduły, egzamin zawodowy itp. 16 Jun 2014, o 15:43

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Android Opera
Jestem po obu egzaminach. o ile praktyka nie była trudna. wymiana dysku, benchmarki, kosztorys to ta teoria była po***ana... jak zdam teorię to będę skakał ze szczęścia. Nauczyciele nie potrafili na niektóre pytania odpowiedzieć....

[ Dodano: 16 cze 2014, o 15:43 ]
Jestem po obu egzaminach. o ile praktyka nie była trudna. wymiana dysku, benchmarki, kosztorys to ta teoria była po***ana... jak zdam teorię to będę skakał ze szczęścia. Nauczyciele nie potrafili na niektóre pytania odpowiedzieć....
Reply with quote 


Post Re: Technikum informatyczne - moduły, egzamin zawodowy itp. 16 Jun 2014, o 16:41

Male - 60%  Posts/Topics237/41  Reputation point 82 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Firefox
Ja też dopiero co po egazminach i po praktyce była załamka jak ja zdam a po teorii to juz wogóle sala samobójców... Jak popatrzylem na otpowiedzi na jakims forum mam rowno 20 pkt ...
Reply with quote 


Post Re: Technikum informatyczne - moduły, egzamin zawodowy itp. 16 Jun 2014, o 18:16

Male - Friend  Posts/Topics608/88  Reputation point 363 
Offline  Profile   
Windows Vista Chrome
HitFan, a była na praktyce instalacja systemu? W jakim czasie wykonałeś te wszystkie zadania?
Reply with quote 


Post Re: Technikum informatyczne - moduły, egzamin zawodowy itp. 16 Jun 2014, o 20:03

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Android Opera
wg. odpowiedzi, które znalazłem na necie mam 28pkt. więc nie jest źle. mojej dziewczynie wyszło 21, więc podwójna radość

[ Dodano: 16 cze 2014, o 20:03 ]
Romland wrote:
HitFan, a była na praktyce instalacja systemu? W jakim czasie wykonałeś te wszystkie zadania?

Na praktyczne musiałem zrobić benchmark dysku dwoma programami, potem wymienić dysk. na niego przywrócić system z obrazu acronisem, zrobić znowu te benchmarki, zainstalować excela, zrobić kosztorys, i jeszcze porównać te dwa dyski i napisać, który lepszy do baz danych i dlaczego.
Reply with quote 


Post Re: Technikum informatyczne - moduły, egzamin zawodowy itp. 22 Jun 2015, o 13:52

Male - Friend  Posts/Topics608/88  Reputation point 363 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
https://www.pdfhost.net/index.php?Action=Download&File=f9a048e827666572a40e3a29913ba9f7


Link do teorii E13.

Pozdrawiam
Reply with quote 


Post Re: Technikum informatyczne - moduły, egzamin zawodowy itp. 22 Jun 2015, o 16:33

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Chrome
Nie była specjalnie trudna. Powinienem zdać tak na 70% myślę

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2
Page 2 of 2 [ 26 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest