Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 3 of 4 [ 51 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Print view
Write comments Post new topic


Techno, trance, electro - sztuka współczesna czy mózgożerny syf?

Post Re: Techno, trance, electro - sztuka współczesna czy mózgożerny syf? 18 Oct 2010, o 11:14

Male - Sponsor  Posts/Topics420/77  Reputation point 595 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
posłuchajcie tego

Last post
Reply with quote 


Post Re: Techno, trance, electro - sztuka współczesna czy mózgożerny syf? 18 Oct 2010, o 15:28

Male - 50%  Posts/Topics162/34  Reputation point 4 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Jak nie wiecie co to techno to po co wgl. się odzywacie ? właśnie techno oddaje emocje i jest w nim to coś!
Last edited by miklaj on 18 Oct 2010, o 17:19, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Techno, trance, electro - sztuka współczesna czy mózgożerny syf? 18 Oct 2010, o 15:35

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
miklaj wrote:
techno nic nie oddaje dla mnie nie oddaje jakis ***** rock i inne ***** moim zdaniem piosenki...

dobrze się czujesz? Wszystko jest w porządku?
Reply with quote 


Post Re: Techno, trance, electro - sztuka współczesna czy mózgożerny syf? 18 Oct 2010, o 16:21

Male - Friend  Posts/Topics672/35  Reputation point 546 
Offline  Profile   
Windows Vista Chrome
jeśli ktoś neguje techno a swoje zachwala to niech się zastanowi nad sobą... wolny kraj każdy ma prawo wybierać co mu się podoba
Reply with quote 


Post Re: Techno, trance, electro - sztuka współczesna czy mózgożerny syf? 18 Oct 2010, o 20:08

Male - Sponsor  Posts/Topics1351/95  Reputation point 1711 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
IuDeX wrote:
A wiesz co to jest zamyślenie?:P


To:
Reply with quote 


Post Re: Techno, trance, electro - sztuka współczesna czy mózgożerny syf? 18 Oct 2010, o 20:28

Male - 30%  Posts/Topics78/7  Reputation point 42 
Offline  Profile    Tlen 
Windows XP Opera

Ten kawałek wymiata. Polecam inne utwory takie jak "Watercolour", "Witchcraft" i "Showdown"
Reply with quote 


Post Re: Techno, trance, electro - sztuka współczesna czy mózgożerny syf? 19 Oct 2010, o 10:04

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
Code:
Please Login or Register, to see this Content


I jak wam się podoba?
Praca, mojego znajomego. Mi wpada w ucho :D
Reply with quote 


Post Re: Techno, trance, electro - sztuka współczesna czy mózgożerny syf? 19 Oct 2010, o 10:29

Male - Sponsor  Posts/Topics1351/95  Reputation point 1711 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Oj starsze hity mają moc:)

Reply with quote 


Post Re: Techno, trance, electro - sztuka współczesna czy mózgożerny syf? 24 Oct 2010, o 21:29

Male - Sponsor  Posts/Topics420/77  Reputation point 595 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Skrillex -Kill Everybody
Code:
Please Login or Register, to see this Content


:devil:
Reply with quote 


Post Re: Techno, trance, electro - sztuka współczesna czy mózgożerny syf? 28 Oct 2010, o 13:58

Male - 60%  Posts/Topics211/15  Reputation point 87 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
dla mnie electro i trance sa sposobe wyrazania swojego wlasnego ja :P
jestem producentem i uwielbiam te gatunki, ogolnie uwielbiam muzyke elektorniczna, jesli ktos uwaza ze muzyka elektroniczna nie ma sensu, ze jest to tylko umc umc, posluchajcie slow niektorych utworow, ci ktorzy nie lubia sluchac lupania, niech odrazu przewijajaa utwory do 1:30 - ten czas jest poswiecony dla dja zeby zgral utwor z innym :P
wiec piosenki ktore mozecie posluchac

ATB-What about us <co z nami bedzie w tlumaczeniu na polski - jest to przyjemnyy utwor w klimacie DNB>
ARmin van Buuren - Going Wrong
ARMIN van Buuren - Sound of GLass
ATB- Let you Go
Ronald van Gelderen - this way
to tylko niekotre, nie chcce mi sie myslec :P
a i jeszcze BIg sky
dobra nie stekam bo i tak jest tutaj wiele wyznawcow ICh troje, Biebera, Bloga 27 i komercji ktora upajaja sie codziennie sluchajac Radia Eska
Reply with quote 


Post Re: Techno, trance, electro - sztuka współczesna czy mózgożerny syf? 28 Oct 2010, o 16:33

Male - Friend  Posts/Topics473/17  Reputation point 1117 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Ja się cieszę jak w szkole puszczą jakieś rasowe techno czy tam energy, bo na okrągło lecą tzw. SH!Ty, chociaż tak na prawdę nie cierpię takiej muzyki. ;)
Nie rozumiem, a raczej nie wiem co w tym jest w ogóle z emocji, bo co do energii to się mogę zgodzić.


Sztuka - raczej współczesna, albo jakaś abstrakcja
Reply with quote 


Post Re: Techno, trance, electro - sztuka współczesna czy mózgożerny syf? 28 Oct 2010, o 16:44

Male - 60%  Posts/Topics211/15  Reputation point 87 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
abstrakcji bys nie uslyszal :P i nie mogl bys jej sobie wyobrazic
taki joce :rotfl:
Reply with quote 


Post Re: Techno, trance, electro - sztuka współczesna czy mózgożerny syf? 28 Oct 2010, o 17:00

Male - Friend  Posts/Topics473/17  Reputation point 1117 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
oskarlada,
Ja słucham rocka i dla mnie to jest właśnie totalna abstrakcja i "odlot" tego kto to tworzył.
Reply with quote 


Post Re: Techno, trance, electro - sztuka współczesna czy mózgożerny syf? 11 Feb 2011, o 09:05

Male - 20%  Posts/Topics36/10  Reputation point 17 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
pawelooss wrote:
To nie muzyka, tylko przypadkowe bity. Muzyka coś wnosi, wyraża emocje, jest sztuką. :hihi:


oj to ktos sie nie zna, techno rozumien, monotonia... ale trance??? to dlaczego powstalo takie twierdzenie

Code:
Please Login or Register, to see this Content


a i nie mylcie muzyki ze starym vixiarzem hazelem i innymi tego typu pseudo "DJ'ami"


najlepiej posluchać sobie takich wykonawcow jak: Andy Blueman* , Roger Shah, Chicane, Menno De Jong, Zikki...

bo niby dlaczego powstal Emotional trance, epic trance, chillout, ambient... po to by oddzialywac na emocje a nie bezsensownie "pukac"


http://soundcloud.com/andy-blueman/andy ... -2008-2009
Reply with quote 


Post Re: Techno, trance, electro - sztuka współczesna czy mózgożerny syf? 26 Feb 2011, o 12:46

Male - 10%  Posts/Topics11/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Jeżeli chodzi o Trance to niestety wiele ludzi czesto myli ten gatunek muzyki z technem... Podam wam pare odlotów Trance'owych.... Oto pan z Polski a dokładniej z Wrocławia Wojciech Tuszynski zajmujacy sie muzyka Trancową: http://www.myspace.com/vojtvantwistigen Przesłuchajcie sobie Vojt van Twistigen - 15 mins of fame a najlepiej od 7 minuty.... I jak tu jest umc umc to ja już nie wiem.... Albo nawet Wide Awake Richard-a Durand-a Tylko znajdźcie wersje 3 minutową.... Naprawde jak ktoś mówi że Trance to nawalanka to sie grubo myli....

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4 [ 51 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests