Teksty IuDeX'a

Rozmowy o wszystkim i o niczym, humor, ankiety, przywitalnia...

Post by adrianus931 » 30 Oct 2009, o 20:27

ZiomalMarcin, też tak myślę że sobie bonus nabijają xD
Żal mi takich ludzi co innego jak by byli karani i wogóle ale oni pochodzą z normalnych domów jak i rodzin a tu jp...
Ja się trzymam swojego stylu życia i nie zamierzam zmieniać na inny...
śmieją się ze mnie że ja tego nie zrobię czy że ty to tylko komputer albo że ty to tylko do tej kręcisz ja do 5 naraz... lub czemu ty na dwór nie wychodzisz co ty widzisz w tym komputerze ( no pulpit :D zapwene poprostu to lubie i mam jakieś zajęcie a nie krzyczeć JP bo siedzienie przed komputerem i mając ciekawe interesujące zajęcie jest bardziej pożyteczne od JP ;P
Jak lubią niech robią to :P
Nokia jest bogiem, Hacking nałogiem, Patche zabawą, Phoenix podstawą.
"dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."
Image Image
adrianus931 Male
serwisnokii
Friend

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Nokia 6300/ S5230
Soft: v. 07.21
Operator: Plus
Age: 31
Location: Krzywosądz

Joined: 27 Apr 2009
Online: 12d 6h 53m 35s
Posts: 1002Topics: 268
Reputation point: 2559
    Windows XP Firefox

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Post by lulinha10 » 30 Oct 2009, o 20:29

ZiomalMarcin, adrianus931, no całe JP jest głupie na maksa ;P, ale są też tacy co firmy słuchają i nie krzyczą JP, np. Ja. Osobiście poza kilkoma utworami, piosenki firmy uważam za często idiotyczne, a co najmniej bez wyczucia i dlatego HG (hemp gru) jest lepsze, a przynajmniej Najnowsza płyta Droga ;P
Jeśli Pomogłem lub podoba Ci się mój UPload kliknij Image. Pozwól Mi być z siebie zadowolonym xP
lulinha10 Male
Friend

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Nokia E51
Soft: śliczny
Operator: Orange
Age: 29
Location: Warszawa

Joined: 25 Aug 2009
Online: 12d 19h 49m 27s
Posts: 743Topics: 151
Reputation point: 3643
    Windows XP Firefox

Post by patryk-88 » 30 Oct 2009, o 20:48

A może ktoś lubi hip-hop ? Słychanie muzyki prosto z głosnika jest be ? Dla mnie jest naprawdę OK, jeśli ktoś lubi to niech słucha - mnie to nie przeszkadza, sam nie słucham - najczęściej słuchawki ale nie wiem jak wy, dla mnie mogą krzyczeć JP i nie przeszkadza mi to - niech krzyczą, i tak ja swoje wiem.

Czy każdy nie może słuchać tego czego chce ?
Jak leci piosenka, która nam się podoba to jest ok ale jak już coś nie związanego z naszymi upodobaniami to od razu robić wielkie HALO? Skopwać gościa, bo puścił sobie hh i wozi się po ulicy, chociaż to może wporządku typ? Czemu wszyscy mają dostosowywać się do nas?
O gustach się nie dyskutuje !

Poza tym ja lubię Firme - parę piosenek, bo reszta to jakieś nie porozumienie ale tak to są wporządku.
Chociaż dla mnie najlepsi są eldo i paktofonika ;)
patryk-88 Male
Friend

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Chcę kupić
Operator: Orange

Joined: 6 Jun 2009
Online: 41d 23h 13m 14s
Posts: 1419Topics: 120
Reputation point: 1886
    Windows XP Firefox

Post by IuDeX » 30 Oct 2009, o 20:56

patryk-88 wrote:Czy każdy nie może słuchać tego czego chce ?
Jak leci piosenka, która nam się podoba to jest ok ale jak już coś nie związanego z naszymi upodobaniami to od razu robić wielkie HALO? Skopwać gościa, bo puścił sobie hh i wozi się po ulicy, chociaż to może wporządku typ? Czemu wszyscy mają dostosowywać się do nas?
O gustach się nie dyskutuje !

Poza tym ja lubię Firme - parę piosenek, bo reszta to jakieś nie porozumienie ale tak to są wporządku.
Chociaż dla mnie najlepsi są eldo i paktofonika

Nie rozmawiamy o gustach muzycznych!!! Boli cię głowa, bądź zmęczony wracasz do domu, a w pociągu ktoś wali jakąś techniawą, rockiem, metalem, hh czy czyms innym... Uwierz mi, mam dosyć już tego, jestem naprawde zirytowany i jestem gotów komuś zwrócić kąśliwie uwagę. (nie obierając w słowach, jeśli poprzednie nie działają)
Image
IuDeX Male
Sponsor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: SE XPERIA Tipo
Soft: Android 4.0.4
Operator: Play
Age: 30
Location: Poznań

Joined: 23 Aug 2009
Online: 155d 22h 42m 24s
Posts: 4081Topics: 125
Reputation point: 3661
    Windows XP Chrome

Post by patryk-88 » 30 Oct 2009, o 21:01

Nie rozmawiamy o gustach muzycznych!!! Boli cię głowa, bądź zmęczony wracasz do domu, a w pociągu ktoś wali jakąś techniawą, rockiem, metalem, hh czy czyms innym... Uwierz mi, mam dosyć już tego, jestem naprawde zirytowany i jestem gotów komuś zwrócić kąśliwie uwagę. (nie obierając w słowach, jeśli poprzednie nie działają)


Ogólnie w takiej sytuacji to jak najbardziej. Jak to dobrze, że nie mieszkam w mieście ;)
patryk-88 Male
Friend

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Chcę kupić
Operator: Orange

Joined: 6 Jun 2009
Online: 41d 23h 13m 14s
Posts: 1419Topics: 120
Reputation point: 1886
    Windows XP Firefox

Post by minac » 30 Oct 2009, o 21:23

To teraz ja.
Codziennie dojeżdżam do szkoły 21 km autobusem,zabieram ze sobą swoją muzykę i słucham jej na słuchawkach ale tak by nie przeszkadzać osobie siedzącej oboka,w tym czasie z tyłu autobusu lecą rytmy typu umca umca :fack-off:
Ludzie uważają mnie za dziwną osobe(niektórzy się mnie boją-nie wiem czemu),mam dziwny gust muzyczny i większość muzyki której słucham nie odpowiada moim znajomym więc nie zmuszam ich na siłe do jej słuchania bo szanuje ich prywatnść.
Co do słuchania muzyki z głośnika to jest to dla mnie porażka i nie znosze ludzi ktorzy to robią,chcą sluchać muzyki to niech kupią sobie słuchawki i sami słuchają.
Apple Watch series 3
minac Male
Friend

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Z Fold 2
Soft: 11
Operator: Play
Age: 33

Joined: 27 Apr 2009
Online: 21d 2h 40m 52s
Posts: 773Topics: 90
Reputation point: 3054
    Windows XP Opera

Post by Filip » 30 Oct 2009, o 22:08

co do jp mam takie same zdanie są to zazwyczaj dzieci, którym wymiar sprawiedliwości nic nie zrobił i myślą ze są kozak jak tak mówią.
Filip Male
Sponsor
 
Offline
 
Operator: ----------

Joined: 23 Mar 2009
Online: 26d 39m 19s
Posts: 2168Topics: 282
Reputation point: 4745
    Windows XP Firefox

Post by patryk-88 » 30 Oct 2009, o 22:16

Filip,
Tak jest, wszędzie mówią o tym o czym naprawdę nie mają pojęcia.
JP . . . ?

Świetnie oddający to wszystko o czym tu mówimy demotywator. Idealny.

Image
patryk-88 Male
Friend

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Chcę kupić
Operator: Orange

Joined: 6 Jun 2009
Online: 41d 23h 13m 14s
Posts: 1419Topics: 120
Reputation point: 1886
    Windows XP Firefox

Post by michero » 31 Oct 2009, o 20:06

A mógłbyś mi napisać w skrócie w takim razie o co chodzi, jak to tłumaczą? Jestem otwartym człowiekiem;) tylko błagam, nie dawaj mi linków;) tak w skrócie tylko
Image
michero Male
Sponsor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Nokia E51 / Nokia 6300
Soft: 200.34.36 / 07.21
Operator: Plus
Age: 39
Location: Bytom

Joined: 28 Apr 2009
Online: 46d 20h 15m 23s
Posts: 1524Topics: 67
Reputation point: 3323
    Java Opera

Post by davvid » 31 Oct 2009, o 20:46

Pozwolę sobie zamieścić cytat z nonsensopedii xD :
JP na 100% – niemające nic wspólnego z Janem Pawłem wyrażenie używane przez domorosłych gangsta, dresy i inne prawdziwe dzieci ulicy. Hasło wyparło popularne niegdyś CHWDP, chociażby dlatego, że nie można w nim zrobić błędu ortograficznego.

Hasło zostało spopularyzowane przez prawdziwie czarnuszy i gangsta rapowy skład Firma (joł, ku*wa!), który zarabia teraz krocie na głupich gimnazjalistach powtarzających hasła o odbywaniu stosunku płciowego z funkcjonariuszami prawa. Na 100% oczywiście. Zachowania te tłumaczy drugie rozwinięcie skrótu: Jestem Pedałem na 100%.

Każdy szanujący się gimbus inwestuje obecnie w najróżniejsze akcesoria jak piórniki, bluzy, skutery, quady, zeszyty, kubki, zmywalne tatuaże itp. gangsterskie przedmioty, aby móc je*ać policję na 100% w każdym miejscu, czasie i zdjęciach na naszej-klasie. No przynajmniej dopóki ktoś nie ukradnie roweru, wtedy to już JP na około 20% i przebieżka z zapłakaną twarzą na najbliższy komisariat.

:lol-above:
Image
Image
davvid Male
Moderator

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Galaxy S10+ || Galaxy Note 8
Soft: 9.0 || 8.0
Operator: Orange
Age: 33
Location: Gliwice Zdrój

Joined: 27 Apr 2009
Online: 137d 5h 4m 45s
Posts: 2689Topics: 124
Reputation point: 4964
    Windows XP Firefox

Post by kamilloi » 31 Oct 2009, o 21:00

Ale się naoftopuję.

IuDeX

Temat: cheater
No tu chyba się nasuwa jednoznaczna odpowiedź - wypad

Temat: Muzyka
Nie chce się chwalić ale Samung Yp-T10 + Sony MDR-P180 (muszle) są znośnym zestawem. Dodatkowo staram się nie katować uszu. Niestety teraz moje Creativy (głośniki) poszły na wyższe cele (Rodziciel wymyślił sobie Media center) I zostałem ze słuchawkami nawet przy Laptopie.

Temat: Słuchanie muzyki z głośników
Na wakacjach- tak
W autobusie kiedy często powtarzam sobie przed lekcjami NIGDY!! :D

Temat: Blogowanie
Pisz na forum ale nic nie stoi na przeszkodzie żebyś blogował. Ja bloguję raczej do szuflady. Odwiedzin mniej niż 7 na tydzień. I się nie zrażam.


Btw. Dokanałówki nie zdobyły moich uszu. Za to dobre pchełki (W niedalekim czasie będę miał odsłuch na Senach MX 400)

michero,
Gdzieś kiedyś czytałem że mają także na myśli "Jestem Porządny" czy coś w ten deseń

Do wszystkich,
Jak coś to ja się nie ograniczam. Słucham prawie wszystkiego.
Łona, Paktofonika, Pezet, Daniu (Częstochowa - nie mylić z Doniem) czy kiedyś 52 Dębiec czy Peja.
Ale na hip-hopie nie kończy się muzyka.

Oomph!, Ramstein, Metallica, Red Jumpsuit Apparatus, KoRn, Nightwish to tak rokowo - metalowo - screamo.

Dalej Eifel65 czy Daft punk też ciekawie się słucha niektórych utworów.

Disco polo to najgenialniejszy sposób do rozkręcenia imprezy (A jak się ma do tego karaoke i takiego wariata bez zahamowań jak ja)

Deep Purple, Led zeppelin, Black Sabath żeby nie było że tylko nowe utwory są fajne (DP mam całą dyskografię)

Ska-p, Skambomambo, Vespa
Leningrad
Shaggy
Vavamuffin, Habakuk
Ska, Reggae itp jest spoko.

Składanki Mystera. Mieszanka ambientu, new age, industrialu itp. Podoba się Ci Era?? To wiesz że znajdziesz tam coś dla siebie :D

Omega i Lokomotiv GT To Zuo :D Gdyby nie język to nie odróżnisz niektórych kawałków od angielskich, a bywają genialne.


Lao Che, Akurat.

I to nie wszystko z mojej playlisty.

Zaszufladkujcie mnie ;] Hiya
http://kamilloi.4shared.com Główny folder NH
http://ktemp.4shared.com Temp NH
Ewentualny kontakt za pomocą:
Maila, Jabbera, PM
Kochani wróciłem :D
Image
kamilloi Male
Toogle- human google search engine
Administrator

User avatar
 
Offline
 
Telefon: C3-00
Soft: 08.70
Operator: Play
Age: 32
Location: Częstochowa

Joined: 27 Feb 2009
Online: 28d 5h 51m 34s
Posts: 357Topics: 70
Reputation point: 907
    Windows Vista Firefox

Post by michalsiek » 31 Oct 2009, o 21:18

michero, JP- jestem porządny. JP - jestem prawilny, JP -jesteś piękna :) i to wszystko;)
michalsiek Male
50%

User avatar
 
Offline
 
Telefon: 5530XM, E52
Operator: Plus
Age: 37

Joined: 28 Apr 2009
Online: 13d 6h 48m 23s
Posts: 160Topics: 11
Reputation point: 436
    Windows XP Opera

Post by michero » 1 Nov 2009, o 00:41

Ja tak napisałem o tym hip hopie, bo akurat była o nim mowa:) słucham głównie hip hopu i reggae (bob one, grubson, ras luta, eastwest rockers, jamal, parę innych), ale lubię też linkin park (szczególnie pierwszą płytę), bloodhound gang. Akurat, happysad. Kiedyś sporo ska słuchałem, np zabili mi żółwia. Jak pisałem, głownie hh i reggae, ale nie zamykam się:)
Image
michero Male
Sponsor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Nokia E51 / Nokia 6300
Soft: 200.34.36 / 07.21
Operator: Plus
Age: 39
Location: Bytom

Joined: 28 Apr 2009
Online: 46d 20h 15m 23s
Posts: 1524Topics: 67
Reputation point: 3323
    Java Opera

Previous

Return to Off-Topic

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest