[<900] telefon z dobrą baterią

Wątpliwości, porównania modeli oraz doradzanie w wyborze.

Post by ZiomalMarcin » 7 Apr 2012, o 01:40

IuDeX wrote:Statyw przydaje się tylko do robienia zdjęć w nocy.

Albo na dużym zoomie, szczególnie cyfrowym.
ZiomalMarcin Male
Show must go on!
Junior Admin

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Galaxy A52s 5G | Galaxy Note 8
Soft: Android 12 | Android 9
Operator: Heyah
Age: 31
Location: Polska

Joined: 7 Mar 2009
Online: 201d 7h 13m 13s
Posts: 4621Topics: 121
Reputation point: 6384
    Windows 7 Chrome

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Post by wook » 7 Apr 2012, o 06:46

statyw sprawdza się też świetnie przy robieniu zdjęć krajobrazu, makro bez statywu ładne ciężko zrobić.
Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
wook Male
Nokia Fanboy - Wook
Friend

User avatar
 
Offline
 
Telefon: NOKIA E6/N8/Lumia 820/Walton Primo G1/Honor 8
Soft: Symbian Belle/WP 8.1/Android 4.2/7.0
Operator: Virgin Mobile
Location: Polska

Joined: 16 Aug 2011
Online: 57d 10h 29m 57s
Posts: 2604Topics: 346
Reputation point: 1585
    Symbian Opera

Post by IuDeX » 7 Apr 2012, o 10:20

Na cyfrowym zoomie zdjęć się nie robi.tego typu zoom to czysty marketing.
Image
IuDeX Male
Sponsor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: SE XPERIA Tipo
Soft: Android 4.0.4
Operator: Play
Age: 30
Location: Poznań

Joined: 23 Aug 2009
Online: 155d 22h 42m 24s
Posts: 4081Topics: 125
Reputation point: 3661
    Android Safari

Post by _NeedSpeed_ » 7 Apr 2012, o 17:55

wook wrote:ale on jest marki której już nie ma


No i co z tego?

wook wrote:a tak po za tym do robienia zdjęć to wygodniejsza jest cyfrówka, najlepiej ze statywem


Yhym, żeby zrobić foto sprawdzianu w szkole specjalnie będę nosił aparat cyfrowy, najlepiej ze statywem i bał się że mi ktoś go zapierpapier.
Nokia N8-00 Dark Grey | Nokia AD-54 + Sony Ericsson HPM-70 | Nokia CA-75U | Nokia CA-156 | Nokia CA-157 | Nokia MD-8
_NeedSpeed_ Male
Pozytywnie zakręcony!
Junior Admin

User avatar
 
Offline
 
Telefon: RM-596 | SM-J710
Soft: 111.040.1511 | 6.0.1
Operator: Virgin Mobile
Age: 28
Location: Podkarpacie!

Joined: 27 Apr 2009
Online: 192d 9h 26m 30s
Posts: 4927Topics: 227
Reputation point: 5466
    Windows XP Opera

Post by wook » 16 Apr 2012, o 23:14

Ja tam aparatu nie używam jak już mówiłem. Ale racja do tego może przydać się aparat w telefonie, jednak nie jest to najważniejszą funkcją, aparat w telefonie nie musi mieć od cholery pikseli lepiej niech będzie dobra optyka gdyż co z tego że wiele pikseli jak optyka do kitu. Telefon jest do dzwonienia a nie do robienia super zdjęć. Ostatni widziałem gdzieś statywy do telefonów :)



Wczoraj wybrałem się do Media Marktu i chwilę bawiłem się takimi Nokiami: 603, 700, E7 jak i Lumiami 710 i 800. System najszybciej i najpłynniej działał w Lumiach ale ten interfejs nie przypadł mi do gustu przez co obydwie odpadły. Nokia 700 jest strasznie lekka i trochę za mała jak na moje ręce zwłaszcza ekran, na którym miałem problem z trafieniem odpowiedniej litery, przez co ten telefon odpadł z mojego porównania, ale za nim to się stało zaskoczyła mnie pozytywnie szybkośćą. Następnym telefonem który wziąłem była Nokia 603, której ekran wyglądała że ma dobrą wielkość, ale po włączeniu zobaczyłem, że mam bardzo słaby wyświetlacz na którym było widać pojedyncze piksele, więc aby nie tracić czasu nie testowałem jej pod względem szybkości gdyż jakość obrazu jest ważna, dla tego uznałem dalsze testy zbędnymi. Ostatnim telefonem który sprawdzałem była E7-ka, która okazała się najfajniejsza. Na początku przed włączeniem sprawdziłem czy ma fajną i przyjemną w dotyku obudowę, która okazała się idealna pod względem wielość, która była idealna dla mnie, jak i dokładnością spasowania. Po włączeniu E7-ki okazało się, że ma bardzo dobrą jakość ekranu (posiadającą na dokładkę technologie wzmacniającą polaryzacje), ale to nie były wszystkie zalety klawisze klawiatury są w niej z bardzo przyjemnego materiału i mają odpowiedni skok. Płynność działania była taka sama w 700 jak i E7 choć ta pierwsza ma mocniejszy procesor. Lumie chodziły bardzo płynnie, ale (jak już pisałem) ten system nie przekonuje do siebie w ogóle poza szybkością ale pozostałe telefony które sprawdzałem sprawiały wrażenie tylko odrobinkę wolniejszych jednak nie o tyle, że nie robiło by to raczej różnicy w codziennym użytkowaniu, ale może być to też spowodowane tym, że w tej chwili używam E65 (która jest strasznym mułem) więc te telefony sprawiały wrażenie szybkich. Wstępnie zdecydowałem się na E7, gdyż jej zalety przewyższały wady (żadnej nie zauważyłem). N8 nie zdążyłem sprawdzić, z powodu braku czasu, a po za tym nie potrzebuje takiego aparatu (więc uznałem test zbędnym) a podzespoły ma ona takie same jak E7 więc uznałem, że szybkość powinna być w porządku. Najbardziej urzekła mnie obudowa i dokładność spasowania E7-ki.

[ Dodano: 11 kwi 2012, o 14:59 ]
microsoft-office-dla-telefonow-nokii-z-symbianem-juz-dostepny-vt24012.htm?style=4 no i kolejny powód by kupić E7 :)

[ Dodano: 16 kwi 2012, o 08:37 ]
androida nie chce dziś moja e65 pobiła smartfona koleżanki przy otwieraniu pdf, e65 otworzyła z tekstem a na androidzie były tylko puste strony :) a ja potrzebuje fona trochę do takich rzeczy

[ Dodano: 16 kwi 2012, o 23:14 ]
w końcówce maja prawdopodobnie po przypływie gotówki będę posiadaczem e7-ki (nówki ze sklepu:) ). Temat można zamknąć
Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
wook Male
Nokia Fanboy - Wook
Friend

User avatar
 
Offline
 
Telefon: NOKIA E6/N8/Lumia 820/Walton Primo G1/Honor 8
Soft: Symbian Belle/WP 8.1/Android 4.2/7.0
Operator: Virgin Mobile
Location: Polska

Joined: 16 Aug 2011
Online: 57d 10h 29m 57s
Posts: 2604Topics: 346
Reputation point: 1585
    Symbian Opera

Previous

Return to Wybór telefonu

 


  • Related topics
    Replies
    Views
    Last post

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest