Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 3 [ 40 posts ]
Go to page 1, 2, 3  Next
Print view
Write comments Post new topic


Treningi domowe, czyli jak w miarę szybko stracić na wadze.

Post Treningi domowe, czyli jak w miarę szybko stracić na wadze. 15 Mar 2010, o 21:36

Male - Friend  Posts/Topics1113/192  Reputation point 2644 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Witam, problem ma się tak :
Rozpasłem się dość poważnie przez zimę no i trzeba coś z tym zrobić.
Potrzebuję jakiejś konkret diety, tak abym nie musiał się bardzo męczyć ale i żeby efekty były jakoś zauważalne...
W razie co to posiadam rowerek w domu, mogę trenować ( jakiś program treningowy by mi się przydał, proszę o propozycję ) + jazda na rowerze na świeżym powietrzu. Siłka raczej nie wchodzi w grę, tak samo jak kupno jakiś odważników itp.
Nie wykluczam innych możliwości aktywności fizycznej, co Wam wpadnie do głowy, co już macie sprawdzone - piszcie.

Będę wdzięczny za każdą WARTOŚCIOWĄ informację.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Treningi domowe, czyli jak w miarę szybko stracić na wadzę. 15 Mar 2010, o 21:49

Male - Redaktor  Posts/Topics736/109  Reputation point 1589 
Offline  Profile  WWW 
Macintosh Safari
A moim zdaniem najlepszą formą aktywności jest jogging. Dla mnie nie jest nudny jak jazda na rowerku stacjonarnym, nie wymaga olbrzymich nakładów czasu (do 30 minut dziennie). Największa zaletą jest to, że jeśli biegasz systematycznie to bardzo podreperujesz kondycje jak i spalisz troszkę brzuszka (wiem coś o tym ;)). Do tego bierzesz mp3/telefon słuchawki na uszy, biegasz i się naprawdę odprężasz !
Reply with quote 


Post Re: Treningi domowe, czyli jak w miarę szybko stracić na wadzę. 15 Mar 2010, o 21:51

Male - Friend  Posts/Topics1113/192  Reputation point 2644 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Wiem wiem. W tamtym roku już biegałem po 30 min/dzień i efekty były naprawdę zadowalające. Poczekam aż się cieplej zrobi, a z rowerem ( jazda na dworze ) to chyba nie ma co zwlekać.
Reply with quote 


Post Re: Treningi domowe, czyli jak w miarę szybko stracić na wadzę. 20 Apr 2010, o 21:24

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
A nie znacie jakiejś diety by nie chodzić głodny by wyzbyć się bębna, i co zrobić, bo mam nierówno rozwinięte mięśnie - od roweru w czoko i w rekach. Bo wyglądam trochę jak małpa.
Reply with quote 


Post Re: Treningi domowe, czyli jak w miarę szybko stracić na wadzę. 20 Apr 2010, o 21:29

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Filip,
Jakie dokładnie sadełko chcesz zredukować?
Reply with quote 


Post Re: Treningi domowe, czyli jak w miarę szybko stracić na wadzę. 20 Apr 2010, o 21:36

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Opera
Ja dzisiaj biegałem. ;)
Kosz naprawdę odchudza :)
Jeśli ze znajomymi to nie zauważysz kiedy się zmęczysz.
Reply with quote 


Post Re: Treningi domowe, czyli jak w miarę szybko stracić na wadzę. 20 Apr 2010, o 21:42

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Ostatnio też dużo biegam, tak na oko dziennie te 4km robię i jest nawet nawet. Fajnie teraz się przebiec, szczególnie wieczorem i z słuchawkami na uszach ;P
Reply with quote 


Post Re: Treningi domowe, czyli jak w miarę szybko stracić na wadzę. 20 Apr 2010, o 21:55

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
patryk-88, brzuch, ale nie jest to wielki problem, chcę to przyspieszyć tylko.
Reply with quote 


Post Re: Treningi domowe, czyli jak w miarę szybko stracić na wadzę. 20 Apr 2010, o 21:58

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Filip,
ABS II
Reply with quote 


Post Re: Treningi domowe, czyli jak w miarę szybko stracić na wadzę. 20 Apr 2010, o 22:13

Male - Friend  Posts/Topics1113/192  Reputation point 2644 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Poniedziałek, środa, piątek - bieganie po 30 minut + 20 x 2 brzuszki.
Sobota, niedziela - granie w piłkę.
Czy tak da radę w miarę przyjemnie i szybko schudnąć? xP
(Btw : polecam chociażby, że można świetnie rozbudować kondycję)
Reply with quote 


Post Re: Treningi domowe, czyli jak w miarę szybko stracić na wadzę. 20 Apr 2010, o 23:26

Male - 50%  Posts/Topics160/11  Reputation point 436 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
Dokładnie, biegać, biegać i jeszcze raz biegać. Czasem tylko niech nie przyjdzie wam do głowy robić brzuszki (jeśli chodzi tylko o zrzucenie). Rowerek (ten na świeżym powietrzu) można śmiało zapakować, rowerek w domu jak ktoś woli, ma (dla mnie idiotyczne) i nie bać się ćwiczeń aerobowych; zapisach się na aerobik, callanetics.
Reply with quote 


Post Re: Treningi domowe, czyli jak w miarę szybko stracić na wadzę. 21 Apr 2010, o 13:27

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
patryk-88, właśnie słyszałem, że ABS najlepsze na mięśnie brzucha, ostatnio robiłem przerwę, ale jak znów zacznę pływać to powinno być po problemie.
Reply with quote 


Post Re: Treningi domowe, czyli jak w miarę szybko stracić na wadzę. 21 Apr 2010, o 14:50

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Filip,
Dokładnie, ja tam zamiast tych wszystkich ćwiczeń na ławkach robię ABS i ogólnie polecam jako trening na brzuszek ^^,
Reply with quote 


Post Re: Treningi domowe, czyli jak w miarę szybko stracić na wadzę. 21 Apr 2010, o 15:26

Male - Friend  Posts/Topics1113/192  Reputation point 2644 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
michalsiek wrote:
Czasem tylko niech nie przyjdzie wam do głowy robić brzuszki (jeśli chodzi tylko o zrzucenie)

Wytłumacz się, bo nie bardzo rozumiem.
Reply with quote 


Post Re: Treningi domowe, czyli jak w miarę szybko stracić na wadze. 21 Apr 2010, o 16:51

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
kurupt, wtedy mięśnie tworzą się pod tkanka tłuszczowa i nie ma efektu.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3 [ 40 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest