Twórczość literacka

Ciekawe zajęcia, którymi warto się pochwalić.

Post by at4teh » 23 Oct 2010, o 09:48

Witam ponownie, nie bardzo wiedziałem gdzie by ten watek tu zamieścić, więc wybrałem Lifestyle->Hobby.
Otóż, chodzi o to że od jakiegoś czau oglądam anime i jedno z nich mnie dość "urzekło" że postanowiłem stworzyć coś własnego.
Opowiedzieć własną dalszą twórczość.
Wiem że ku temu są odpowiednie fora ale zależy mi na ocenie większej liczby czytelników.
Twórczość ma dotyczy Gunslinger Girl, kontynuacja zaczyna się bezpośrednio po drugiej serii anime, nie czerpałem żadnych pomysłów z mangi, a podobieństwa są przypadkowe.
Kto dałby rade przebrnąć przez mój tekst prosiłbym go o spostrzeżenia, gł. odnośnie fabuły,jeśli ktoś odpuściłby po pierwszym zdaniu też nich napisze czemu.
Tekst w .pdf:
Code: Select all
Please Login or Register, to see this Content
by at4teh
at4teh Male
d-_-b
40%

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Nokia 5300 XM mod
Soft: v7.20
Operator: Plus
Location: Łwc

Joined: 29 Jun 2009
Online: 5d 3h 23m 1s
Posts: 109Topics: 10
Reputation point: 65
    Windows Vista Firefox

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Post by akatsuki » 23 Oct 2010, o 21:04

at4teh wrote:Gunslinger Girl


Nie lubię tego typu anime.

Cytat z wikipedii:
dziewczynki mają mechaniczne ciało, jednak nadal są niewinnymi dziećmi. Są nieuchwytnym celem, gdyż nawet najbardziej brutalny terrorysta zawaha się nad zabiciem dziecka, ale tą chwile namysłu może przypłacić życiem.


Jak dla mnie to odpadają wszystkie animce tego typu, mechaniczne dzieciaki z super zdolnościami. Nie wciągają mnie po prostu.

at4teh wrote:kontynuacja zaczyna się bezpośrednio po drugiej serii anime


Więc, żeby ocenić Twoją twórczość jednak trzeba najpierw obejrzeć te dwie serie, co niestety koliduje jednak z tym co piszesz:

at4teh wrote:Wiem że ku temu są odpowiednie fora ale zależy mi na ocenie większej liczby czytelników.


Więc lepiej chyba założyć bloga o tej tematyce, albo jednak zapytać na odpowiednim forum. Chyba, że ktoś już to oglądał... Mnie osobiście się nie chce ;]

Ogólnie nie lubię tracić czasu na jakieś fanowskie teksty, zakończenia i tego typu rzeczy.
Image
akatsuki Male
Sponsor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Motorola Moto G 16GB
Soft: 4.4.2
Operator: Plus

Joined: 27 Apr 2009
Online: 12d 18h 42m 17s
Posts: 643Topics: 227
Reputation point: 817
    Windows XP Firefox

Post by at4teh » 23 Oct 2010, o 22:07

Jak dla mnie to odpadają wszystkie animce tego typu, mechaniczne dzieciaki z super zdolnościami. Nie wciągają mnie po prostu.

Co kto lubi. Ale o gustach się nie dyskutuje.
Więc lepiej chyba założyć bloga o tej tematyce, albo jednak zapytać na odpowiednim forum. Chyba, że ktoś już to oglądał... Mnie osobiście się nie chce ;]

Praca jest też na forum o tematyce anime.
Wrzuciłem również tutaj bo po prostu chciałem się podzielić własną twórczością.
by at4teh
at4teh Male
d-_-b
40%

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Nokia 5300 XM mod
Soft: v7.20
Operator: Plus
Location: Łwc

Joined: 29 Jun 2009
Online: 5d 3h 23m 1s
Posts: 109Topics: 10
Reputation point: 65
    Windows Vista Firefox


Return to Hobby

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest