Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Twórczość literacka

Post Twórczość literacka 23 Oct 2010, o 09:48

Male - 40%  Posts/Topics109/10  Reputation point 65 
Offline  Profile   
Windows Vista Firefox
Witam ponownie, nie bardzo wiedziałem gdzie by ten watek tu zamieścić, więc wybrałem Lifestyle->Hobby.
Otóż, chodzi o to że od jakiegoś czau oglądam anime i jedno z nich mnie dość "urzekło" że postanowiłem stworzyć coś własnego.
Opowiedzieć własną dalszą twórczość.
Wiem że ku temu są odpowiednie fora ale zależy mi na ocenie większej liczby czytelników.
Twórczość ma dotyczy Gunslinger Girl, kontynuacja zaczyna się bezpośrednio po drugiej serii anime, nie czerpałem żadnych pomysłów z mangi, a podobieństwa są przypadkowe.
Kto dałby rade przebrnąć przez mój tekst prosiłbym go o spostrzeżenia, gł. odnośnie fabuły,jeśli ktoś odpuściłby po pierwszym zdaniu też nich napisze czemu.
Tekst w .pdf:
Code:
Please Login or Register, to see this Content

Last post
Reply with quote 


Post Re: Twórczość literacka 23 Oct 2010, o 21:04

Male - Sponsor  Posts/Topics643/227  Reputation point 817 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
at4teh wrote:
Gunslinger Girl


Nie lubię tego typu anime.

Cytat z wikipedii:
Quote:
dziewczynki mają mechaniczne ciało, jednak nadal są niewinnymi dziećmi. Są nieuchwytnym celem, gdyż nawet najbardziej brutalny terrorysta zawaha się nad zabiciem dziecka, ale tą chwile namysłu może przypłacić życiem.


Jak dla mnie to odpadają wszystkie animce tego typu, mechaniczne dzieciaki z super zdolnościami. Nie wciągają mnie po prostu.

at4teh wrote:
kontynuacja zaczyna się bezpośrednio po drugiej serii anime


Więc, żeby ocenić Twoją twórczość jednak trzeba najpierw obejrzeć te dwie serie, co niestety koliduje jednak z tym co piszesz:

at4teh wrote:
Wiem że ku temu są odpowiednie fora ale zależy mi na ocenie większej liczby czytelników.


Więc lepiej chyba założyć bloga o tej tematyce, albo jednak zapytać na odpowiednim forum. Chyba, że ktoś już to oglądał... Mnie osobiście się nie chce ;]

Ogólnie nie lubię tracić czasu na jakieś fanowskie teksty, zakończenia i tego typu rzeczy.
Reply with quote 


Post Re: Twórczość literacka 23 Oct 2010, o 22:07

Male - 40%  Posts/Topics109/10  Reputation point 65 
Offline  Profile   
Windows Vista Firefox
Quote:
Jak dla mnie to odpadają wszystkie animce tego typu, mechaniczne dzieciaki z super zdolnościami. Nie wciągają mnie po prostu.

Co kto lubi. Ale o gustach się nie dyskutuje.
Quote:
Więc lepiej chyba założyć bloga o tej tematyce, albo jednak zapytać na odpowiednim forum. Chyba, że ktoś już to oglądał... Mnie osobiście się nie chce ;]

Praca jest też na forum o tematyce anime.
Wrzuciłem również tutaj bo po prostu chciałem się podzielić własną twórczością.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest





cron