Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 2 [ 24 posts ]
Go to page Previous  1, 2
Print view
Write comments Post new topic


[E72] Tylko wbudowana przeglądarka współpracuje z wifi (uc browser, opera)

Post [E72] Re: Tylko wbudowana przeglądarka współpracuje z wifi (uc browser, opera) 3 Jan 2013, o 12:35

Male - Friend  Posts/Topics690/54  Reputation point 1220 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Spróbuj wywalić wefi, możesz też spróbować zrobić hard format

Last post
Reply with quote 


Post [E72] Re: Tylko wbudowana przeglądarka współpracuje z wifi (uc browser, opera) 3 Jan 2013, o 13:00

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Symbian Opera
usuń punkt dostępu w Menu>Panel sterowania>Ustawienia>Połączenie i tutaj powinno być w sieciach docelowych ;)
Reply with quote 


Post [E72] Re: Tylko wbudowana przeglądarka współpracuje z wifi (uc browser, opera) 3 Jan 2013, o 15:24

Male - 10%  Posts/Topics15/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Quote:
usuń punkt dostępu w Menu>Panel sterowania>Ustawienia>Połączenie i tutaj powinno być w sieciach docelowych
usunąłem Wefi i zresetowałem fona, dlink nr 1 w docelowych. Bez szału wbudowana ok reszta ledwo parę kb/s. A w pracy śmiga Oczywiście aplikacja youtube ładowanie filmów od kopa włącza w domu- STOP pochwaliłem i się zje.. psuło. Co mam skopiować przed http://nokiahacking.pl/jak-wykonac-tzw-hard-reset-calkowity-format-telefonu-vt1385.htm żeby nie było płaczu?
Youtube jednak działa.
Czy jest to normalne ze jak wepnę tel po usb do pc to nową wiadomość zapisuje na pamięć tel. zmieniając mi ustawienie "zapisuj na kartę" ustawiłem na 999 wiadomości, mam poniżej 100. Dodatkowo od czasu do czasu gubi ustawiony przeze mnie motyw główny zostawiając tylko wybraną tapetę. Piszę to żebyście mieli obraz całości. Czy ten tel ma coś nie teges? Dopiero 2tyg go użytkuję, więc zielono mi a ana początku zrobiłem update softu z 0.81 lub 0.83 do 0.91.
Last edited by Fr0sT on 3 Jan 2013, o 13:59, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post [E72] Re: Tylko wbudowana przeglądarka współpracuje z wifi (uc browser, opera) 3 Jan 2013, o 17:05

Male - Friend  Posts/Topics690/54  Reputation point 1220 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Jakim sposobem robiłeś update softu? Z poziomu telefonu, nokia suite czy phoenixem? Zrób jakimś programem (polecam mobiledit) kopię kontaktów, kalendarza, zabezpiecz pliki, i wgraj phoenixem najnowszy czysty soft.
Reply with quote 


Post [E72] Re: Tylko wbudowana przeglądarka współpracuje z wifi (uc browser, opera) 3 Jan 2013, o 17:27

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
Fr0sT wrote:
Czy jest to normalne ze jak wepnę tel po usb do pc to nową wiadomość zapisuje na pamięć tel. zmieniając mi ustawienie "zapisuj na kartę" ustawiłem na 999 wiadomości, mam poniżej 100. Dodatkowo od czasu do czasu gubi ustawiony przeze mnie motyw główny zostawiając tylko wybraną tapetę.

Jeżeli łączysz w trybie pamięć masowa (komputer wykrywa jako pendrive). To jest normalne bo wtedy karta pamięci jest jakby odłączony dostęp z fona.
Reply with quote 


Post [E72] Re: Tylko wbudowana przeglądarka współpracuje z wifi (uc browser, opera) 3 Jan 2013, o 17:49

Male - 10%  Posts/Topics15/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Robiłem update Nokia Suite nic poza tym, phoenixa używałem do wgrywania softu w ŚP 6233. Myślę że zrobię hard reset nie wcześniej jak w sobotę, gdyż potrzebuję tel. - a gwara przy tym będzie w porządku? Po Pohenixie też będzie wszystko ok?
Reply with quote 


Post [E72] Re: Tylko wbudowana przeglądarka współpracuje z wifi (uc browser, opera) 3 Jan 2013, o 18:19

Male - Friend  Posts/Topics690/54  Reputation point 1220 
Offline  Profile 
Symbian Opera
jeśli phoenixem wgrasz soft z takim samym product code, to nie będą mieli się do czego przyczepić
Reply with quote 


Post [E72] Re: Tylko wbudowana przeglądarka współpracuje z wifi (uc browser, opera) 3 Jan 2013, o 18:39

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
delirein wrote:
Zrób jakimś programem (polecam mobiledit) kopię

Ale wyszukany program... Najprościej dedykowanym Nokia Suite. ;P

Fr0sT wrote:
Czy jest to normalne ze jak wepnę tel po usb do pc to nową wiadomość zapisuje na pamięć tel. zmieniając mi ustawienie "zapisuj na kartę"

Taka „uroda”...

Fr0sT wrote:
Dodatkowo od czasu do czasu gubi ustawiony przeze mnie motyw główny zostawiając tylko wybraną tapetę.

Przenieś używane dzwonki/tapety/motywy do pamięci telefonu, to pozbędziesz się takich niespodzianek.
Reply with quote 


Post [E72] Re: Tylko wbudowana przeglądarka współpracuje z wifi (uc browser, opera) 8 Jan 2013, o 18:26

Male - 10%  Posts/Topics15/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Witam po przerwie przywróciłem ustawienia poprzednie kodem "*#7370#" potem wyłączyłem tel i shift spacja backspace i power. Zrobił się fabryczny łączy się z netem klasycznie poprzez wbudowaną przeglądarkę, co mam na myśli to mówiąc: wchodzę na onet czytam arty wchodzę na wp zmieniam kategorie i wszystko jest ok.
Doinstalowany uc browser 7,6 nie działa, uprzednio lubiał wczytać 1,4k i stanąć. Opera mini v7 wczyta mini.wp.pl następnie wybrany artykuł już nie, test sieci pozytywny, próba linku negatywna. Zmiana z soket/http na http test sieci pozytywnie, zmiana kategorii artykułów przeszło. Wybrany art ładuję się bardzo długo ze 2min. Następny art już nie wchodzi...
Po resecie routera wczytałem mu poprzednie ustawienia (otwarte bez szyfrowania nic nie zmieniło). U kolegi TP link śmigał na uc Browser. W sumie TPLink 2:0 Dlink. Można ześwirować.
D Link miał update formware do 3.13 i śmiga wszystko dzięki za opinie wszyscy macie plusiki, pozdrawiam!
Ps Nokia haknięta Nortonem :devil:

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2
Page 2 of 2 [ 24 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Przeglądarka wczytuje tylko stronę Google.

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: pss (1 Feb 2018, o 12:17)

Views: 5483  •  Replies: 20

Last post: nemo333 (9 Jul 2020, o 13:01) View the latest post



Opera mini nie działa poprzez WiFi

Author: piotrekgk (21 Sep 2011, o 12:00)

Views: 2387  •  Replies: 4

Last post: _NeedSpeed_ (21 Sep 2011, o 18:19) View the latest post



GG łączy się tylko przez wifi w domu.

Author: Goliat_97 (30 Jan 2012, o 20:57)

Views: 1547  •  Replies: 4

Last post: Goliat_97 (30 Jan 2012, o 22:35) View the latest post



Jak zrobić żeby łączyło się tylko przez WiFi a nie WAP

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: hang (8 Aug 2010, o 15:42)

Views: 29335  •  Replies: 15

Last post: Navia (10 Jul 2014, o 14:41) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 11 guests





cron