Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 9 of 9 [ 123 posts ]
Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Print view
Write comments Post new topic


[Pomysł] Układ działów forum.

Post [Pomysł] Re: Układ działów forum. 30 Sep 2015, o 17:00

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
W odpowiedzi na nową konwencję nazewnictwa Microsoftu, przeorganizowałem trochę działy o Windowsie, grupując razem bliżej siebie Windows Mobile (sprzed 2010 r.), Windows Phone oraz najnowszy Windows 10 Mobile.

Przy okazji zmieniłem również sekcję Maemo & MeeGo na bardziej uniwersalną o mobilnych dystrybucjach Linuksa. Oprócz istniejących działów, pojawił się też nowy dotyczący Sailfisha (Jolla Phone) oraz wszystkich pozostałych (np. Ubuntu Touch).

Przy okazji wyszczególniłem także bardziej działy o BlackBerry i ich własnym systemie.

Jeżeli ktoś ma jakieś nowe ciekawe materiały do dodania (zwłaszcza goście z innych niszowych lub wygasających forów, a niekoniecznie związani z samą Nokią), to gorąco zapraszam do wypełniania nowych sekcji. W razie czego miejsce jest. ;)

Last post
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Układ działów forum. 12 Sep 2018, o 22:00

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 10 Firefox
Kolejne zmiany!

Nokia odżyła pod postacią HMD Global, dlatego poprzesuwałem działy związane z Androidem na najwyższe pozycje. :)

Natomiast chętnie odświeżyłbym ikonki androidowych działów „Pomocy”, „Tutoriali” i „Patchy”, bo obecne mnie nie przekonują. Możecie zgłaszać swoje propozycje. Z góry dzięki! ;D
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Układ działów forum. 19 Oct 2019, o 22:40

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 10 Firefox
Kolejne zmiany!

Przez ostatnie tygodnie wdrożyłem wiele korekt w układzie działów forum oraz w lokalizacjach niektórych tematów. :angel:

Najbardziej zauważalne z nich to stworzenie nowej sekcji dla starych telefonów S30 oraz dla obecnie produkowanych S30+. Wiązało się to z odświeżeniem listy modeli, stworzeniem dla nich nowych tagów oraz przeniesieniem istniejących tematów związanych z Nokiami starszych generacji DCT-3 i DCT-4 z sekcji Nokia OS S40 do właśnie nowo utworzonej Nokia OS S30+.

Ponadto uporządkowałem ikony działów oraz dodałem nowe ikony dla bardzo wielu poddziałów, które dotąd ich nie miały. ;)

pawelooss wrote:
Natomiast chętnie odświeżyłbym ikonki androidowych działów „Pomocy”, „Tutoriali” i „Patchy”, bo obecne mnie nie przekonują. Możecie zgłaszać swoje propozycje. Z góry dzięki! ;D

Natomiast ten apel cały czas zostaje w mocy. Uzupełniony o prośbę znalezienia jakichś ładniejszych ikon również dla S30+.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Page 9 of 9 [ 123 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

zamykanie działów

Author: wook (25 Apr 2012, o 14:09)

Views: 1740  •  Replies: 6

Last post: pawelooss (25 Apr 2012, o 17:29) View the latest post



Ignorowanie tematów/działów

[ Go to pageGo to page: 1, 2, 3 ]

Author: Wodnik Szuwarek (14 Oct 2010, o 15:27)

Views: 6774  •  Replies: 42

Last post: Wodnik Szuwarek (1 Mar 2011, o 17:16) View the latest post



Zmieniamy ikonki działów? :)

[ Go to pageGo to page: 1, 2, 3 ]

Author: _NeedSpeed_ (12 Nov 2009, o 18:55)

Views: 5704  •  Replies: 38

Last post: wasiesto (21 Mar 2010, o 04:29) View the latest post



Utworzenie działów w download dla bada

Author: Sprite3G (5 Nov 2010, o 09:56)

Views: 2169  •  Replies: 12

Last post: SileS (6 Nov 2010, o 12:17) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 1 guest