Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Usunięcie hasła do karty pamięci

Post Usunięcie hasła do karty pamięci 21 Jan 2023, o 00:04

Male - 30%  Posts/Topics63/5  Reputation point 22 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Cześć
Napiszę jak przypadkowo udało mi się odblokować kartę pamięci, którą zablokowałem jakieś 10 lat temu w mojej 6303c i zapomniałem hasło. Wiem, że to może oczywiste, potrzebujemy telefon z Symbianem(w moim przypadku Nokia C6-00, Symbian 9.4 S60 v5, na innych również powinno zadziałać, ale nie ręczę), wchodzimy w systemowy, podkreślam systemowy menadżer plików, wybieramy kartę pamięci. W nawiasie wyświetla się "karta pamięci zablokowana", klikamy opcje -> opcje karty pamięci ->format, potwierdzamy, wpisujemy nazwę karty, pojawia się pasek postępu formatowania, kiedy dojdzie do końca cieszymy się odblokowaną kartą :).

Last post
Reply with quote 


Post Re: Usunięcie hasła do karty pamięci 21 Jan 2023, o 00:35

Male - Sponsor  Posts/Topics9186/98  Reputation point 6516 
Offline  Profile 
Windows 10 Chrome
Hm, a to nie było już kiedyś opisywane?
Ja osobiście ten sposób znam dłużej, niż mają lat niektórzy aktywni użytkownicy teraz xD
Reply with quote 


Post Re: Usunięcie hasła do karty pamięci 21 Jan 2023, o 14:05

Male - 30%  Posts/Topics63/5  Reputation point 22 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Może i było, ale bardziej chodziło też o to, że ta komórka, była pierwszym urządzeniem, które tą kartę wykryło po jakiś 10 latach, w Pecetach nie pojawiała się w ogóle, na androidzie tak samo, Nokie z S40 też jej nie wykrywały, a tutaj tak o znalazłem tą kartę przypadkowo, wkładam do Nokii C6, każe wpisać hasło, formatuje i działa, na żadnym innym urządzeniu nie pojawiał się nawet monit o wpisanie hasła.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests