Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 4 [ 59 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Print view
Write comments Post new topic


[MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu.

Post Re: [MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu. 14 Dec 2009, o 19:01

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
SlawekN82, Dlatego że jest to program przeznaczony dla s40 a nie dla s60 (z symbianem)

Last post
Reply with quote 


Post Re: [MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu. 14 Dec 2009, o 23:02

Male - 10%  Posts/Topics12/0  Reputation point 3 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
Wielkie dzięki :D a na Symbiana jest może jakiś programik aby usunąć niektóre pliki systemowe jak np dźwięki czy też motywy? Szukam dalej ale nic jeszcze nie znalazłem konkretnego. Próbuję zmieniać atrybuty tych plików za pomocą X-plore ale bez rezultatu.
Reply with quote 


Post Re: [MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu. 7 Jan 2010, o 16:09

Male - User  Posts/Topics4/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
a ja mam problem z zabezpieczonymi aplikacjami tzn. mam 5130XM i chce usunąć śmieci w postaci predefiniowanych obrazów, gier i zakładek, próbowałem przez oxycuba ale nie działa, czy da się to jakoś ogryźć ^_^
Reply with quote 


Post Re: [MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu. 7 Jan 2010, o 16:48

Male - Friend  Posts/Topics1113/192  Reputation point 2644 
Offline  Profile 
Windows XP Mozilla
Użyj MobiMB. Może pomoże.
Wyłączaj całe Nokia PC Suite, ten program nie wspiera kombinowania przy telefonie.
Tak samo na telefonie bierz Nokia PC Suite.
Reply with quote 


Post Re: [MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu. 7 Jan 2010, o 17:13

Male - Friend  Posts/Topics562/154  Reputation point 304 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Opera
SlawekN82, Mobi media browser nie ma różnicy czy to symbian czy BB5
Reply with quote 


Post Re: [MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu. 7 Jan 2010, o 19:37

Male - User  Posts/Topics4/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
pomogło w 50% - usunąłem zakładki, ale śmieci w postaci zabezpieczonych tapet, wygaszaczy, gier i tym podobne syfy już nie! Ale dzięki za pomoc kurupt
Reply with quote 


Post Re: [MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu. 7 Jan 2010, o 20:04

Male - Friend  Posts/Topics1113/192  Reputation point 2644 
Offline  Profile 
Windows XP Mozilla
pejot26, może użyj Moby Explorer ? Do pobrania stąd.
Reply with quote 


Post Re: [MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu. 8 Jan 2010, o 12:12

Male - User  Posts/Topics4/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
dzięki, ale przypadkiem pobierając wczoraj aplikacje java na telefon trafiłem na niego i z 9,54 mb wolnego miejsca na telefonie zrobiło się 13,76 :rotfl: Jeszcze żeby tylko usunąć śmieci z menu aplikacje i już będzie pięknie :D
Reply with quote 


Post Re: [MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu. 8 Jan 2010, o 17:01

Male - 10%  Posts/Topics12/0  Reputation point 3 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
maciek164 Dla mobiMB robi jednak różnicę. W przeciwnym razie widziałby moją N82 a nawet jak by widział to z dysku Z: i tak nic niestety nie usunie a chciałem usunąć systemowe dźwięki.
Reply with quote 


Post Re: [MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu. 19 May 2010, o 12:22

Female - User  Posts/Topics6/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
jestem polaczona przez bluetooth (nokia 2330) ale i tak nie moge usunac tapet czy innych plikow :(
Reply with quote 


Post Re: [MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu. 20 Jun 2010, o 23:05

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
A ja mam taki problem, ze gdy lacze sie z programem tak jak to jest opisane w pierwszym poscie to wykrywa moj telefon jako Nokia RM-240.Po kliknieciu na ok nic mi nie pokazuje...Nie mam nic, galerii, karty pamieci.Czego to moze byc wina?
Reply with quote 


Post Re: [MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu. 21 Jun 2010, o 07:11

Male - Sponsor  Posts/Topics778/33  Reputation point 1510 
Offline  Profile   
Java Opera
Miałem taki sam problem jak ty. Ale ta wersja mi zadziałała więc ci też powinna:
Code:
Please Login or Register, to see this Content
Reply with quote 


Post Re: [MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu. 21 Jun 2010, o 20:08

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Mam taki jeden dosc irytujacy problem z tym MobiMB, otoz chcialem ustawic logo operatora na swojej 6500s tylko w tym problem, ze nie moge tego zrobic i szczerze mowiac nie mam zielonego pojecia dlaczego.:/
Zainstalowalem wedlug instrukcji z pierwszego posta i zainstalowalem ten plik w rejestrze, ale gdy wybiore obrazek i klikam use it i wybieram logo operator to nic sie nie dzieje.Nie zmienia sie.Gdy wchodze w ustawienia wyswietlacza to pisze, ze brak logo w pamieci telefonu, czyli tak jak wczesniej byloJest to samo przy podlaczonym telefonie jak i przy rozlaczonym (gdy chce wlaczyc logo w telefonie).Wylaczenie i wlaczenie na nowo nic nie dalo.
Logo bylo w formacie JPEG i png, ale zadnego mi nie ustawilo.
Sprawdzalem jeszcze inny patent i gdy zaznaczylem jedna tapete i gdy kliknolem ppm i zaznaczylem use it i wybralem wallper to nie zmienilo mi tapety.Tak jakby cos bylo nie tak w komunikacji.Lacze sie przez kabel usb.Chociaz z drugiej strony mozna wykluczyc brak komunikacji poniewaz wszystkie pliki pobiera mi z telefonu i wysylanie tez jest bezproblemowe...

Jak wgrac te felerne logo bo mi juz rece opadaja? ;(
Reply with quote 


Post Re: [MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu. 21 Jun 2010, o 20:18

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Safari
A da się w ogóle? Czy to tylko patent na stare telefony z czasów 3510i? :]
Reply with quote 


Post Re: [MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu. 21 Jun 2010, o 20:48

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Opcja logo operatora jest w telefonie tylko, ze nie mam zadnego wgranego.A cos nie moge tego zrobic tym MobiMB.Na innych forach czytalem, ze nie ktorzy ustawiali loga operatorow na S40, ale zeby jeszcze opisali jak;].Tego czy na konkretnej 6500s komus sie udalo to nie wiem...

Agentix Twoja wersja ma Trojana.Znalazlem juz wczesniej wersje 3.5 na ktorej juz mi dzialalo, ale zapomnialem usunac Tego swojego posta stad.;)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4 [ 59 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest





cron