Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 4 of 4 [ 59 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4
Print view
Write comments Post new topic


[MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu.

Post Re: [MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu. 9 Jul 2012, o 10:42

Female - 10%  Posts/Topics22/3  Reputation point 0 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Dziękuję za instrukcję choć akurat w tej ostatniej wersji Nokia Suite jest trochę inaczej. Ale chyba mnie nie zrozumiałeś Aero12 - wiem jak się robi kopie zawartości telefonu zawsze ją robię jak coś zmieniam. I akurat wiem, że ostatnia wersja programu Nokia Suite robi kopie zapasową wszystkiego łącznie z niektórymi danymi z karty pamięci, wiadomościami notatkami, ustawieniami w tym ustawieniami internetowymi, galerii, dźwięków itp. (Link do screena pod spodem). Znajomość angielskiego nie ukrywam też mi pomogła we fleszowaniu telefonu bo akurat program Phoenix jest po angielsku no i oczywiście świetny tutorial zamieszczony tutaj :).

http://img812.imageshack.us/img812/7555/screenhx.jpg

Last post
Reply with quote 


Post Re: [MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu. 9 Jul 2012, o 11:27

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
nokia suite robi kopie wszystkiego jest przecież okno wyboru czego chcesz wykonać kopie. Ja robiłem już kopie wszystkiego przez Nokia suite
Reply with quote 


Post Re: [MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu. 9 Jul 2012, o 13:25

Female - 10%  Posts/Topics22/3  Reputation point 0 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
No zgadza się tak jak pokazałam na screenie. To jest fajne bo w razie czego nie musisz ponownie konfigurować sobie fona tylko załadujesz plik kopii (data a nawet godz powstania kopii jest w nazwie tego pliku - rozszerzenie nbu) i masz już ustawione.
W ogóle muszę przyznać, że Nokia się w stosunku do tego co było kiedyś poprawiła bo np. w sklepie Ovi jest dużo bezpłatnych tapet, aplikacji i dzwonków do pobrania a do Noki 500 (mój drugi telefon) dodali nawet dwie dodatkowy klapki co mnie pozytywnie zaskoczyło. Bo kiedyś Nokia była raczej oszczędna w dodawanych w standardzie akcesoriach. Szkoda tylko, że do Ashy nie dodano kabla usb no ale mam z Nokii 500. Dobrze, że teraz te wejścia ujednolicono z tego co wiem wymóg Unii bo można teraz korzystać z jednego kabla i ogólnie z tej samej ładowarki to wielu telefonów.
Reply with quote 


Post Re: [MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu. 22 Sep 2012, o 17:47

Male - 20%  Posts/Topics36/8  Reputation point 13 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
A mi MB wgl nie działa -.-"..
Wgl nie czyta telefonu.. mAsakrA normalnie..
Reply with quote 


Post Re: [MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu. 25 Jan 2013, o 22:33

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
mam nokie 5230 i nie dziala mi ten program nie odczytuje mojego tel
Reply with quote 


Post Re: [MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu. 25 Jan 2013, o 22:38

Male - 70%  Posts/Topics266/64  Reputation point 174 
Offline  Profile 
Windows 8 Chrome
Jestem na 99,9% pewny że nie działa to z s60.
Reply with quote 


Post Re: [MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu. 13 Mar 2013, o 09:49

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Witam. Mam nokię C3-01. Po podłączeniu telefonu i włączeniu programu, pokazuje mi "Nokia RM-640" i nie ma nic po prawej stronie. Jak to naprawić ?? Chcę usunąć starą operę oraz parę aplikacji z systemu telefonu
Reply with quote 


Post Re: [MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu. 3 Jan 2020, o 19:44

Male - Sponsor  Posts/Topics333/139  Reputation point 233 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Firefox
MobiMB nie pokazuje plików systemowych i jedyny bajer to dostęp do folderu aplikacji no i zmiana loga operatora.
Reply with quote 


Post Re: [MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu. 4 Jan 2020, o 01:41

Male - Sponsor  Posts/Topics9186/98  Reputation point 6517 
Offline  Profile 
Windows 10 Chrome
To że Ty nie umiesz go używać to nie znaczy że nie działa ;]
Reply with quote 


Post Re: [MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu. 4 Jan 2020, o 09:26

Male - Sponsor  Posts/Topics333/139  Reputation point 233 
Offline  Profile  WWW 
Android Chrome
A co trzeba zrobic aby mi pokazalo pliki systemowe?
Reply with quote 


Post Re: [MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu. 5 Jan 2020, o 01:58

Male - Sponsor  Posts/Topics9186/98  Reputation point 6517 
Offline  Profile 
Android Chrome
Na przykład użyć odpowiedniej wersji dla twojego telefonu która pozwala na edycję danych systemowych.
Reply with quote 


Post Re: [MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu. 5 Jan 2020, o 11:15

Male - Sponsor  Posts/Topics333/139  Reputation point 233 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Firefox
nemo333 wrote:
Na przykład użyć odpowiedniej wersji dla twojego telefonu która pozwala na edycję danych systemowych.

Odpowiednia wersja do której zamieszczony był link, "jest" na niedziałającym serwerze RapidShare, a moja była z Chomikuj.pl i w trybie CA-42 nie pokazuje plików systemowych a na DKU2 już w ogóle nic nie działa.
Reply with quote 


Post Re: [MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu. 8 Jan 2020, o 19:09

Male - Sponsor  Posts/Topics9186/98  Reputation point 6517 
Offline  Profile 
Android Chrome
Skoro używasz jakiejś wersji nie wiadomo od kogo z chomikuj, to komentuj i pomocy technicznej szukaj na chomikuj
Reply with quote 


Post Re: [MobiMB] Usuwanie plików systemowych z pamięci telefonu. 21 Jan 2020, o 00:28

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 10 Firefox
Standardowy MobiMB nie wyświetlał wszystkich plików, ale wersja zmodyfikowana przez Rusków już tak.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4 [ 59 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 2 guests