Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 2 of 4 [ 50 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Print view
Write comments Post new topic


Usuwanie sygnału pikania podczas nagrywania rozmów.

Post Re: Usuwanie sygnału pikania podczas nagrywania rozmów. 6 Sep 2009, o 13:14

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
Dzięki, okazało się znów, że za dużo kombinuję. xD

Last post
Reply with quote 


Post Re: Usuwanie sygnału pikania podczas nagrywania rozmów. 21 Nov 2009, o 14:23

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Czyli czwarty uwala?? Bo ja tak zrobiłem i patch mi nie działa :( :( :( :( A tyle się napracowałem...
Reply with quote 


Post Re: Usuwanie sygnału pikania podczas nagrywania rozmów. 21 Nov 2009, o 14:28

Male - 20%  Posts/Topics48/6  Reputation point 396 
Offline  Profile    Tlen 
Windows XP Opera
Filip, możesz śmiało zamienić wszystkie 4 i nic Ci nie uwali. Sprawdzone na 6300. Pozdrawiam :)
Reply with quote 


Post Re: Usuwanie sygnału pikania podczas nagrywania rozmów. 21 Nov 2009, o 14:36

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Czyli powód nie działania patcha jest inny...
Reply with quote 


Post Re: Usuwanie sygnału pikania podczas nagrywania rozmów. 21 Nov 2009, o 14:37

Male - 20%  Posts/Topics48/6  Reputation point 396 
Offline  Profile    Tlen 
Windows XP Opera
a no na to wygląda, że powód jest inny
Reply with quote 


Post Re: Usuwanie sygnału pikania podczas nagrywania rozmów. 22 Feb 2010, o 20:55

Male - Friend  Posts/Topics165/24  Reputation point 326 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
Czy soft by się wykrzaczył jeślibym dał wibrę na dźwięk klawiszy? :D Coś jak w lg cookie mojego brata.
Reply with quote 


Post Re: Usuwanie sygnału pikania podczas nagrywania rozmów. 4 Apr 2010, o 20:02

Male - User  Posts/Topics2/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Czy do przeprowadzenia całej operacji w 6270, wystarczy standardowy kabel USB CA-53?

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 4 kwietnia 2010, o 20:05 ]
Jeśli można ten telefon aktualizować przez NSU, to zapewne da się wgrać też zmodyfikowane oprogramowanie.
Reply with quote 


Post Re: Usuwanie sygnału pikania podczas nagrywania rozmów. 4 Apr 2010, o 20:05

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Marcin76,
Raczej tak ;)
Reply with quote 


Post Re: Usuwanie sygnału pikania podczas nagrywania rozmów. 4 Apr 2010, o 20:17

Male - User  Posts/Topics2/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Mam puste okienko PPM Tree. Co robię źle?
Reply with quote 


Post Re: Usuwanie sygnału pikania podczas nagrywania rozmów. 10 Apr 2010, o 12:04

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Ej gdzie ten plik PPM jest? bo ja przeszukalem caly telefon i nie ma czegos takiego...
Reply with quote 


Post Re: Usuwanie sygnału pikania podczas nagrywania rozmów. 10 Apr 2010, o 12:16

Male - Friend  Posts/Topics840/175  Reputation point 1288 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
wiewiur, napewno nie w telefonie !
Ściągnij PPM'a np. z nawifirm
Albo zmodyfikowanego z działu patche !
Reply with quote 


Post Re: Usuwanie sygnału pikania podczas nagrywania rozmów. 26 Aug 2010, o 01:26

Male - User  Posts/Topics4/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows Vista Opera
Zdaję sobie sprawę, że odkopuję bardzo stary temat, ale nie wiem gdzie zadać to pytanie :) Próbuję zrobić to o czym tu piszecie, udało mi się raz podmienić ten plik PPM, ale wtedy straciłem wszystkie fonty na telefonie, nie wyświetlały się żadne napisy, no ale dźwięku przy nagrywaniu nie było. Wrzuciłem oryginalny plik PPM spowrotem, napisy wróciły, dźwięk tez. Teraz za każdym razem gdy próbuję wrzucić zmodyfikowany plik PPM Phoenix w pewnym momencie się rozłącza i nic nie mogę na to poradzić. Telefon nie chce się włączać, muszę go reanimować. Ma ktoś jakiś pomysł jak na to zaradzić, ponieważ sprawa jest dość pilna? Dodam, że w tych tematach jestem zupełnie zielony :)
Reply with quote 


Post Re: Usuwanie sygnału pikania podczas nagrywania rozmów. 26 Aug 2010, o 12:38

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
malolat_ps wrote:
Telefon: Samsung

Aha, a wersję softu też znamy.
Reply with quote 


Post Re: Usuwanie sygnału pikania podczas nagrywania rozmów. 26 Aug 2010, o 13:02

Male - User  Posts/Topics4/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows Vista Opera
Mamo, oczywiście, że robię to na Nokii, aż takim debilem nie jestem ;) Nokia 3110c, fakt, zapomniałem napisać o tym w poprzednim poście. Wersja softu? Nie wiem, nie znam się. ;)

Przy rejestracji kazaliście wpisać model telefonu to wpisałem ten, z którego korzystam na codzień ;)
Reply with quote 


Post Re: Usuwanie sygnału pikania podczas nagrywania rozmów. 26 Aug 2010, o 13:26

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
malolat_ps wrote:
Nie wiem, nie znam się. ;)

*#0000#

Była taka sprawa, że nowsze softy są już jakoś zabezpieczone (chyba 07.30) i nie pozwalają się wgrywać, gdy są zmodyfikowane.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4 [ 50 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest





cron