Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 9 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[X2-00] GG z Ovi Sklepu

Post [X2-00] GG z Ovi Sklepu 1 Sep 2012, o 21:58

Male - 10%  Posts/Topics14/4  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Ostatnio odwiedzając ovi sklep zauważyłem, że jest możliwość pobranie darmowego GG na telefon. Aplikację oczywiście pobrałem, ale jednak nie mogę z niej korzystać. Sama aplikacja uruchamia się bez problemu, problemy występują dopiero po wpisaniu danych konta i próbie zalogowanie. Na górze pojawia się pasek z napisem "Łączę 0%" i zaraz po nim wyświetla się komunikat "Błąd połączenia (java.io.IOException: Error occured whilst opening connection)". Po wciśnięciu "OK" pojawia się lista z możliwymi sposobami połączenia z kontem. We wszystkich poza "WAP Plus" pojawia się wyżej wymieniony komunikat. Po wybraniu "WAP Plus" nie pojawia się komunikat z błędem ale pasek postępu cały czas stoi na 0%. Telefon mam w Plusie, korzystam z Opery Mini, która nie sprawia najmniejszych problemów, przed napisaniem postu pobrałem konfigurację telefonu jednak to nie pomogło. Jeśli nie wiecie jak poradzić sobie z tym problemem prosiłbym o podanie nazw jakichś bezpłatnych aplikacji, dzięki którym będę mógł korzystać z GG.

Last post
Reply with quote 


Post [X2-00] Re: GG z Ovi Sklepu 1 Sep 2012, o 22:07

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Wejdź w Ustawienia -> Konfiguracje -> Domyślny Punkt Dostępu i wybierz internet. Jak nie będzie żadnego to wejdź do Własna konfiguracja i tam utwórz, nazwa i APN
Code:
Please Login or Register, to see this Content
Reply with quote 


Post [X2-00] Re: GG z Ovi Sklepu 1 Sep 2012, o 22:20

Male - 10%  Posts/Topics14/4  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
W ustawieniach konfiguracji nie takiej opcji jak "Domyślny Punkt Dostępu". Jest za to domyślne ustawienia konfiguracji, tam mam ustawione "Plus". Można zmienić na internet, ale wtedy GG nie uruchamia się nawet do momentu, w którym trzeba podać nr i hasło. Zaraz po uruchomieniu wyświetla się komunikat "Błąd połączenia z internetem. GG zostanie zamknięte" i aplikacja się wyłącza. Czekam na dalsze propozycje :ehh:
Reply with quote 


Post [X2-00] Re: GG z Ovi Sklepu 1 Sep 2012, o 22:27

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
4 pozycja w Konfiguracja. U mnie na Ashy nazywa się to Preferow. punkt dostępu. Musi być podobnie na X2-00.
Reply with quote 


Post [X2-00] Re: GG z Ovi Sklepu 1 Sep 2012, o 23:16

Male - 10%  Posts/Topics14/4  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Java Opera
Preferowany punkt dostępu rzeczywiście jest :) mam tam 2x WAP i VIDEO. Dodałem własny punkt dostępu, od razu było wpisane "internet" i tak zostawiłem. Ustawiłem go jako domyślny, jednak nic to nie dało.
Reply with quote 


Post [X2-00] Re: GG z Ovi Sklepu 1 Sep 2012, o 23:51

Male - Friend  Posts/Topics499/41  Reputation point 137 
Offline  Profile   
Java Opera
a jaka to wersja bety? Ja mam 5.1.1 cos i smiga jak trzeba tez mialem problemy z wczesniejszymi wersjami a i haslo musi miec litery jak i cyfry bo inaczej nie zalogujesz sie
Reply with quote 


Post [X2-00] Re: GG z Ovi Sklepu 2 Sep 2012, o 09:35

Male - 10%  Posts/Topics14/4  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Dziękuję wszystkim za pomoc :) GG już działa. Usunąłem wszystkie ustawienia konfiguracji włącznie z "Plus", wysłałem na telefon nowe ze strony plusa i wszystko działa jak należy ;)

[ Dodano: 2 wrz 2012, o 09:35 ]
Jednak jeszcze nie wszystko działa jak należy. W momencie gdy napiszę do kogoś jemu moja wiadomość się wyświetla, jednak ja nie widzę tego co wysłałem. To samo jest, gdy ktoś wysyła wiadomość do mnie. Słyszę dźwięk przychodzącej wiadomości, jednak nie widzę treści wiadomości :wall:
Reply with quote 


Post [X2-00] Re: GG z Ovi Sklepu 2 Sep 2012, o 09:43

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Usuń GG i pobierz jeszcze raz. Ja nie miałem takich problemów na 5310XM i E65, na których używałem GG w Javie ze sklepu Ovi
Reply with quote 


Post [X2-00] Re: GG z Ovi Sklepu 2 Sep 2012, o 17:57

Male - 10%  Posts/Topics14/4  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Nic to nie dało :thumbdown:

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 9 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Jak ściągnąć aplikacje Ovi sklepu?

Author: zibi305 (20 Nov 2010, o 21:06)

Views: 1813  •  Replies: 3

Last post: MoD (28 Nov 2010, o 09:39) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 4 guests