Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 12 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Najśmieszniejsze teksty / wpadki na temat telefonów. :)

Post Najśmieszniejsze teksty / wpadki na temat telefonów. :) 20 Mar 2010, o 14:29

Male - Friend  Posts/Topics631/42  Reputation point 430 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Witam. Podzielcie się swoimi ciekawymi przygodami i opowiastkami znajomych ;) Podam przykłady to szybko załapiecie ocb :)

Koleżanka: No ja miałam taką płytkę do swojego KS360 i tam były różne softy i po wgraniu jednego ekran zrobił się dotykowy, ale szybko się popsuł.

Kolega wujka: Po zalaniu telefonu nie wiedziałem co zrobić to ustawiłem w piekarniku najniższą możliwą temperaturę i zostawiłem na 15min. (pokazuje mi stopiony plastik nie przypominający telefon) da się to jakoś naprawić żeby numery odzyskać?

Jakiś znajomy znajomego, starszy gość: Chciałem złamać simlocka i mi się udało. Pisało tam "lock" więc to złamałem ale teraz mi się bateria nie trzyma a plus nadal nie chodzi. (złamał blokadę baterii w takim rzęchofonie :P )

Jak coś sobie przypomnę to dopiszę, możecie opisywać też inne zabawne teksty związane z nie wiedzą użytkowników lub nie udane wkręty znajomych :D Aaa jeszcze dodam taki z przedwczoraj. Tekst mojej genialnej dziewczyny:

Ja: Kochanie nie przyjadę dziś, tylna piasta mi pękła.
Ona: A co to?
Ja: Tam gdzie się szprychy łączą.
Ona: A nie da się tego skręcić?

:D

Last post
Reply with quote 


Post Re: Najśmieszniejsze teksty/wpadki na temat telefonów :) 20 Mar 2010, o 14:44

Male - Friend  Posts/Topics526/18  Reputation point 802 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
Quote:
Ja: Kochanie nie przyjadę dziś, tylna piasta mi pękła.
Ona: A co to?
Ja: Tam gdzie się szprychy łączą.
Ona: A nie da się tego skręcić?


A co w tym śmiesznego? Skąd kobieta ma wiedzieć? To tak samo jak by Cię wyśmiała za brak wiedzy na temat np. spodni <_<
Reply with quote 


Post Re: Najśmieszniejsze teksty/wpadki na temat telefonów :) 20 Mar 2010, o 14:50

Male - Friend  Posts/Topics631/42  Reputation point 430 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
To samo możesz napisać o każdym przypadku o którym wspomniałem. Nie chodzi o to, że nie wie co to jest piasta tylko jej sugestia jest zabawna. Jak nie rozumiesz to się nie wypowiadaj, tyle.
Reply with quote 


Post Re: Najśmieszniejsze teksty/wpadki na temat telefonów :) 20 Mar 2010, o 14:58

Male - Friend  Posts/Topics1317/140  Reputation point 3159 
Offline  Profile 
Windows Vista Opera
Ostatnio w necie natrafiłem na coś takiego (chyba można to zaliczyć do wpadek) - fragment z artykułu na temat n95-2, w którym autor porównuje ją do poprzedniczki - n95-1:

Quote:
(...) n95 8gb ma więcej ramu a dokładnie 128 kb(chyba kb) i w porównaniu z nokia n95-1,posiadająca 64 kb wypada dużo lepiej pod względem szybkości,poza tym można odpalić wiele aplikacji naraz nie spowalniając systemu,co prawda bywa że się zawiesi na amen ale to rzadkość. (...)


:lol-above: :lol: :rotfl: Już moja 6300 miała więcej! :hihi:

Pełny artykuł:
Code:
Please Login or Register, to see this Content
Reply with quote 


Post Re: Najśmieszniejsze teksty / wpadki na temat telefonów. :) 20 Mar 2010, o 17:06

Male - Friend  Posts/Topics706/36  Reputation point 2325 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
ja kiedyś tez miałem taka przygodę o ile można to tak nazwać, a mianowicie pisałem z kimś smsy i chodziło o to żebym wysłał temu komuś jakiś dzwonek, odległość miedzy nami to było parę dobrych kilometrów, no i sobie tak piszemy aż ten ktoś do mnie napisał żebym mu przesłał jakaś melodyjkę, to mu odpisałem żeby włączył bluetootha , po chwili przychodzi sms od tej osoby i pisze że bluetooth włączony , mogę wysyłać :rotfl: albo kumpel na bluetooth mówił blatit i zawsze jak chciał mi coś wysłać mówił włącz blatita.
Reply with quote 


Post Re: Najśmieszniejsze teksty / wpadki na temat telefonów. :) 20 Mar 2010, o 19:12

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Mnie rozbawiło u nas na forum propozycja ponownego wgrania oprogramowania do telefonu z powodu zalania... xD
Reply with quote 


Post Re: Najśmieszniejsze teksty / wpadki na temat telefonów. :) 20 Mar 2010, o 19:15

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
ZiomalMarcin, a nie czasem wsadzanie wyświetlacza HD do 3110c? ;>
Reply with quote 


Post Re: Najśmieszniejsze teksty / wpadki na temat telefonów. :) 21 Mar 2010, o 00:15

Male - Friend  Posts/Topics1002/268  Reputation point 2559 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
To mi kolega młodszy ministrant pare lat temu wkręcał że ma nokie z aparatem bez kolorowego :D
Były też czasy gdy wyszedł mc60 pierwszy z aparatem :D i kolega robił zdj i wysyłał mms do kolegio który miał czarno-białą nokię i wkręcał że widzi zdj tylko że czarno białe :D
Reply with quote 


Post Re: Najśmieszniejsze teksty / wpadki na temat telefonów. :) 21 Mar 2010, o 00:27

Male - Friend  Posts/Topics1145/137  Reputation point 931 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
kiedyś (ok. 2 miesiące wstecz) siedziałem na przystanku a obok mnie dwóch typków ok 19 lat obaj mieli nokie 6020 i porównywali je i ten jeden mówi do drugiego wpisz *#0000# to sprawdzimy która jest starsza :) chodziło im chyba o to że datę wydania softa traktowali jako datę produkcji telefonu:)
Reply with quote 


Post Re: Najśmieszniejsze teksty / wpadki na temat telefonów. :) 21 Mar 2010, o 00:30

Male - Friend  Posts/Topics1002/268  Reputation point 2559 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
adrian-93, powiem Ci że dużo tak myśli :lol:
Tak samo jeden koleś w autobusie do drugiego pokaże jakiego kodu używa policja działa w każdym telefonie ja oczywiście w szoku :eek: :lol: słucham dalej a on mówi wpisz kod *#06# :D
Reply with quote 


Post Re: Najśmieszniejsze teksty / wpadki na temat telefonów. :) 21 Mar 2010, o 00:32

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
adrian-93 wrote:
kiedyś (ok. 2 miesiące wstecz) siedziałem na przystanku a obok mnie dwóch typków ok 19 lat obaj mieli nokie 6020 i porównywali je i ten jeden mówi do drugiego wpisz *#0000# to sprawdzimy która jest starsza chodziło im chyba o to że datę wydania softa traktowali jako datę produkcji telefonu:)
:lol-above: też tak kiedyś mi się zdawało że to produkcja xD
i jak tata wgrał PL do 3310 kiedyś to wgrali nowszego softa i powiedziałem że telefon jest nowszy przez to xD
Reply with quote 


Post Re: Najśmieszniejsze teksty / wpadki na temat telefonów. :) 21 Mar 2010, o 00:35

Male - 80%  Posts/Topics317/23  Reputation point 248 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Chris91 wrote:
Kolega wujka: Po zalaniu telefonu nie wiedziałem co zrobić to ustawiłem w piekarniku najniższą możliwą temperaturę i zostawiłem na 15min. (pokazuje mi stopiony plastik nie przypominający telefon) da się to jakoś naprawić żeby numery odzyskać?



haha dobre :D pzdr

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 12 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 5 guests