Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 2 [ 23 posts ]
Go to page 1, 2  Next
Print view
Write comments Post new topic


[Bezpieczeństwo] F Secure - Anty Zlodziej, Anty Hunt Anti Theft

Post [Bezpieczeństwo] F Secure - Anty Zlodziej, Anty Hunt Anti Theft 31 Oct 2010, o 19:12

Male - 60%  Posts/Topics211/15  Reputation point 87 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
Program pozawala zaszczepic nam swoj telefon przed kradzieza. Po utracie telefonu mozemy usunac pliki ktore sie w nim znajduja, wiadomosci, zdjeica, kontakty, mozemy namierzyc telefon, jestesmy powiadamiani takze o kazdej zmianie karty sim. Wszystko lepiej zobrazuje filmik ktory dolaczam
Polecam:

link
Code:
Please Login or Register, to see this Content




telefon dziala praktycznie na kazdym telefonie!!!!!! nie tylko na symbianie

Last post
Reply with quote 


Post [Bezpieczeństwo] Re: F Secure - Anty Zlodziej, Anty Hunt Anti Theft 31 Oct 2010, o 20:12

Male - Friend  Posts/Topics594/393  Reputation point 1576 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
przydałaby się wersja aplikacji oraz screen.
Reply with quote 


Post [Bezpieczeństwo] Re: F Secure - Anty Zlodziej, Anty Hunt Anti Theft 31 Oct 2010, o 20:29

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Jackson wrote:
przydałaby się wersja aplikacji

Przecież ta z linku będzie zawsze najnowsza, a film jest lepszy niż screen. ;]
Reply with quote 


Post [Bezpieczeństwo] Re: F Secure - Anty Zlodziej, Anty Hunt Anti Theft 1 Nov 2010, o 03:09

Male - 60%  Posts/Topics211/15  Reputation point 87 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
proste pobieramy plik z netu na kompa i instalujemy na tel -- pozniej aktywujemy poprzez telefon - niezbedne jest polaczenie internetowe

mozemy tez zainstalowac aplikacje z poziomu telefonu:

1. Otwórz przeglądarkę w telefonie
2. Przejdź do witryny: http://f-secure.mobi
3. Naciśnij opcję „Pobierz rozwiązanie Antitheft”
4. Pobierz oprogramowanie

[ Dodano: 1 lis 2010, o 02:09 ]
dodatkowo dla Ciekawych:
zainstalowalem ten program, podalem numer telefonu inny niz moj w celu powiadomienia mnie o zmianie karty Sim
Aplikacja ta jest otwarta ciagle w procesach, aby ja zamknac trzeba podac unikalny kod ktory podalismy przy konfiguracji - takze zlodziej nie wylaczy sobie programu itp, nie mozna takze go usunac bo ciagle jest w uzyciu :P

chcialem podkreslic jeszcze ze F Secure jest Finski tak samo jak Nokia :p wiec nic juz nie musze dodawac
Reply with quote 


Post [Bezpieczeństwo] Re: F Secure - Anty Zlodziej, Anty Hunt Anti Theft 1 Nov 2010, o 13:07

Male - 60%  Posts/Topics232/32  Reputation point 42 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Dobre ...
a sprawdzałes GPS czy dziala jako namierzanie poloozenia telefonu?
Reply with quote 


Post [Bezpieczeństwo] Re: F Secure - Anty Zlodziej, Anty Hunt Anti Theft 1 Nov 2010, o 13:56

Male - 60%  Posts/Topics211/15  Reputation point 87 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
sprawdze to dam znac :P bo kurcze na filmiku pieknie ladnie pokazuje telefon na mapie :P
Reply with quote 


Post [Bezpieczeństwo] Re: F Secure - Anty Zlodziej, Anty Hunt Anti Theft 2 Nov 2010, o 16:21

Male - 60%  Posts/Topics232/32  Reputation point 42 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Ok czekam .. ;) bo ja to ogarnelem i zaaktualizowalem ,ale nie mam 2 tele z gps
Reply with quote 


Post [Bezpieczeństwo] Re: F Secure - Anty Zlodziej, Anty Hunt Anti Theft 29 Dec 2010, o 23:53

Male - 30%  Posts/Topics70/21  Reputation point 59 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Działa. Perfekcyjnie pokazuje. Tylko długo z 5min idzie sms na drugi telefon z lokalizacją.
POLECAM!!
Reply with quote 


Post [Bezpieczeństwo] Re: F Secure - Anty Zlodziej, Anty Hunt Anti Theft 30 Dec 2010, o 00:30

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
michalsiek wrote:
proste rozwiązanie, wchodzicie na zainstalowane aplikacje i bez problemu można program odinstalować...bez podania żadnego kodu nic. Więc nie trzeba geniusza, żeby program wywalić.

crashjack15 wrote:
aplikacja WIMP jest o wiele lepsza, i nie da się odinstalować go bez podania kodu wejścia, a po za tym, można ją ukryć w telefonie, i nawet w dodaj/usuń nie będzie nic się wyświetlać, czy w skrótach jej nie będzie, rewelacyjny programik xD
Reply with quote 


Post [Bezpieczeństwo] Re: F Secure - Anty Zlodziej, Anty Hunt Anti Theft 20 Feb 2011, o 01:33

Male - 60%  Posts/Topics232/32  Reputation point 42 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
witam , a jak ten facet z filmiku wpisuje locate i po tym jakis numerek ,,,Co to za numerek i skąd go wziąc?
Reply with quote 


Post [Bezpieczeństwo] Re: F Secure - Anty Zlodziej, Anty Hunt Anti Theft 20 Feb 2011, o 18:44

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
To twoje hasło i sam je ustalasz.
Reply with quote 


Post [Bezpieczeństwo] Re: F Secure - Anty Zlodziej, Anty Hunt Anti Theft 5 Mar 2011, o 11:51

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows Vista Opera
A jak to usunąć? Gdy próbuję odinstalować to wyskakuje informacja "nie można odinstalować"
Reply with quote 


Post [Bezpieczeństwo] Re: F Secure - Anty Zlodziej, Anty Hunt Anti Theft 30 Mar 2012, o 20:17

Female - User  Posts/Topics2/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Witam
mam nokie 500 od kilku dni, chce wyłączyć usługe F-secure tylko mam problem z kodem, nie pamietam tego kodu i nie moge wyłaczyc uslugi? czy jest jakas inna mozliwosc zeby wylaczyc ta ochronę bez wpisywania kodu? w opcjach tej ochrony zaznaczylam zeby blokowalo wlozenie innej karty sim niz moja a zmienilam karte i teraz nei moge wlazyc nowej karty bo mnie ten kod blokuje :( :eek: prosze o pomoc kto sie orientuje.
Reply with quote 


Post [Bezpieczeństwo] Re: F Secure - Anty Zlodziej, Anty Hunt Anti Theft 30 Mar 2012, o 21:28

Male - 20%  Posts/Topics44/3  Reputation point 6 
Offline  Profile 
Symbian Opera
hard reset będzie konieczny
Reply with quote 


Post [Bezpieczeństwo] Re: F Secure - Anty Zlodziej, Anty Hunt Anti Theft 30 Mar 2012, o 22:47

Female - User  Posts/Topics2/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
tez tak uwazam tylko nie do konca wiem jak to zrobic zeby bylo dobrze. w instrukcji nie moge znalezc co zrobic aby przywrocic ustawienia fabryczne, na forach tez nikt konkretnie nie pisze... :(

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 30 marca 2012, o 22:51 ]
>> jak-wykonac-tzw-hard-reset-calkowity-format-telefonu-vt1385.htm

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2  Next
Page 1 of 2 [ 23 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

NetQin Anti-Virus Pro v2.2.60.18

Author: Jackson (7 Nov 2010, o 17:16)

Views: 1398  •  Replies: 2

Last post: Help3r (10 Dec 2012, o 14:31) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 3 guests