Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 9 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


X-Series

Post X-Series 8 Apr 2011, o 12:09

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Jest to motyw z brytyjskiego softu z 6120c.

Image Image Image
Image Image Image
Image Image
Image Image

Download:
Code:
Please Login or Register, to see this Content

Last post
Reply with quote 


Post Re: X-Series 3 Mar 2013, o 22:45

Male - 30%  Posts/Topics65/12  Reputation point 172 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
Czy mogę prosić o reupload?
Reply with quote 


Post Re: X-Series 15 Oct 2013, o 12:44

Male - 30%  Posts/Topics50/4  Reputation point 10 
Offline  Profile   
Windows Firefox
motyw byłby ekstra jakby popracować nad kolorystyką górnej belki. Mam zainstalowanego iON Battery i widget z poziomem baterii i czasem do rozładowania jest niewidoczny
Reply with quote 


Post Re: X-Series 22 Oct 2013, o 04:50

Male - 30%  Posts/Topics65/12  Reputation point 172 
Offline  Profile 
Symbian Opera
moreee wrote:
motyw byłby ekstra jakby popracować nad kolorystyką górnej belki. Mam zainstalowanego iON Battery i widget z poziomem baterii i czasem do rozładowania jest niewidoczny

Mogę Ci przerobić jak chcesz, tylko napisz co konkretnie, jaka kolorystyka, czy całkiem tą belkę wywalić, i w ogóle.
Reply with quote 


Post Re: X-Series 22 Oct 2013, o 11:38

Male - 30%  Posts/Topics50/4  Reputation point 10 
Offline  Profile   
Windows Firefox
Nie widzę ikon karty pamięci i alarmu bo są na tyle ciemne że zlewają się z tłem górnej belki. Tak samo z czcionka iON battery widgeta. Mam widoczną samą ikonke. Zegar jest mało czytelny i wymieniłbym te wskaźniki baterii/zasięgu/3G(Edge).

Image Image

EDIT: Dodałem screeny. Tak to u mnie wygląda. Jakby się dało zmienić coś w tej belce albo ktoś może mi powiedzieć jak to zrobić samemu to byłbym wdzięczny :P bo podobają mi się wskaźniki np. z motywu HTC V3 z tutejszego forum
Reply with quote 


Post Re: X-Series 22 Oct 2013, o 14:48

Male - 30%  Posts/Topics65/12  Reputation point 172 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Ikonkę budzika i karty pamięci przerobiłem na białą, teraz zajmę się wskaźnikami baterii, a następnie zegarem.

EDIT:

Skończyłem, jednak nie gwarantuję, że wszystko będzie OK. Testowałem poprawioną wersję na dwóch telefonach, na E51 i E72. Na E51 zegar poprawnie pokazywał wszystkie cyfry oprócz "7", na E72 wszystkie były jak należy. Wskaźnik baterii skopiowałem bezpośrednio z motywu HTC V3, na E51 miał jedynie cztery kreski, na E72 tylko jedną (przy stuprocentowym naładowaniu). Co do iON Battery Timer, tu niestety nic nie mogę zrobić, bo kolor wyświetlanego tekstu jest zależny od innego elementu graficznego motywu, i poprawiając to prawdopodobnie narobiłbym więcej szkody niż pożytku. Przed instalacją zalecam usunąć starą wersję, a po instalacji zresetować telefon (u mnie to miało znaczenie). Zresztą, cudów nie obiecuję:

Code:
Please Login or Register, to see this Content


PS. Daj znać jak to wyszło, w razie czego będę wiedział na przyszłość co trzeba "dopieścić".
Reply with quote 


Post Re: X-Series 22 Oct 2013, o 16:43

Male - 30%  Posts/Topics50/4  Reputation point 10 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Jest tak jak mówiłeś. U mnie zegarek działa poprawnie. Zasięg również. Ale bateria tak samo jak u Ciebie na E72 - jedna kreska. Czyli już teraz wcale nie wiem ile mam baterii :D mimo wszystko dziękuję za chęci :D leci + :)
Reply with quote 


Post Re: X-Series 22 Oct 2013, o 16:57

Male - 30%  Posts/Topics65/12  Reputation point 172 
Offline  Profile 
Symbian Opera
W czwartek wieczorem posiedzę trochę i pokombinuję z tą baterią :) a alarm i kartę pamięci dobrze widać? Pozdrawiam.
Reply with quote 


Post Re: X-Series 23 Oct 2013, o 09:27

Male - 30%  Posts/Topics50/4  Reputation point 10 
Offline  Profile   
Windows Firefox
Tak, widać. A co do tego iON Battery Timera to może zmienić kolor belki na białą? i reszte na czarno i powinno być wszystko widoczne :) co do wskaźnika baterii może być inny ;p nie musi być akurat ten :) widziałem ładniejsze ;p obecnie jade na motywie spectra 5th i dobrze się sprawuje :)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 9 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 7 guests





cron