Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 2 [ 16 posts ]
Go to page 1, 2  Next
Print view
Write comments Post new topic


[Desire Z] Wyświetlacz się przebarwia m.in. w trybie wykonywania zdjęć.

Post [Desire Z] Wyświetlacz się przebarwia m.in. w trybie wykonywania zdjęć. 29 Dec 2012, o 17:18

Male - 20%  Posts/Topics47/10  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Witam, coś jest nie tak z wyświetlaczem w moim Htc Desire Z,którego kupiłem niedawno. Otóż problem polega na tym, iż telefon traci kolory gdy chce zrobić zdjęcie, nabiera takich dziwnych barw przez co zrobienie normalnego zdjecia jest niewykonalne.. Żadnych plam na ekranie nie ma,problem wystepuje np jak pisze smsy to przy obrazkach od kontaktów robi sie ekran taki różowy. Może jakis sterownik ekranu lub jakas aplikacja do robienia zdjec pomoglaby chociaz niedawno o tym sie dowiedzialem wiec nie ukrywam ze licze w tym aspekcie na wasza pomoc

Last post
Reply with quote 


Post Re: [Desire Z] Wyświetlacz się przebarwia m.in. w trybie wykonywania zdjęć. 29 Dec 2012, o 19:52

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Najprawdopodobniej taśma już pada.
Reply with quote 


Post Re: [Desire Z] Wyświetlacz się przebarwia m.in. w trybie wykonywania zdjęć. 30 Dec 2012, o 18:57

Male - 20%  Posts/Topics47/10  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
To czarny scenariusz, sa moze jakies inne pomysly?
Reply with quote 


Post Re: [Desire Z] Wyświetlacz się przebarwia m.in. w trybie wykonywania zdjęć. 30 Dec 2012, o 19:57

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
Jak patrzysz pod różnymi kątami na ekran to może trochę zmieniać kolor jak kiepski ekran.

P.S. No co, jakiś tam pomysł dałem xD
Reply with quote 


Post Re: [Desire Z] Wyświetlacz się przebarwia m.in. w trybie wykonywania zdjęć. 31 Dec 2012, o 00:53

Male - Newsman  Posts/Topics2149/499  Reputation point 2966 
Offline  Profile 
Android Opera
kupiles uzywanego od kogos?
moze nie tyle to wina tasmy tylko samego ekranu
moze byl stluczony i naprawiony po kosztach z chinskich zamiennikow ktore roznia sie znacznie parametrami od oryginalu

jak jestes na 100% pewien ze ekran jest oryginalny to zostaje tasma

choc na poczatek zapobiegawczo wgral bym na nowo andka.
Reply with quote 


Post Re: [Desire Z] Wyświetlacz się przebarwia m.in. w trybie wykonywania zdjęć. 19 Jan 2013, o 13:39

Male - 20%  Posts/Topics47/10  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Po jednej z imprez niestety zalałem nie wiem w jaki sposób kome, dałem na grzejnik teraz czasem odpali pod ładowarką taki program Clockmod Recovery jest tam sporo opcji i jak wezme REBOOT SYSTEM NOW telefon normalnie odpala i po jakichś 2 minutach gaśnie ekran. Może chodzi o baterie bo bez ładowarki nie odpala, jak zostawie na cała noc pod ładowarką to na drugi dzien jest mniejszy procent baterii niz przed podłaczeniem, nie wiem może wgrać na nowo tego Androida, czekam na wasze sugestie może ktoś miał taki przypadek..
Reply with quote 


Post Re: [Desire Z] Wyświetlacz się przebarwia m.in. w trybie wykonywania zdjęć. 19 Jan 2013, o 13:51

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
kuczek9 wrote:
nie wiem może wgrać na nowo tego Androida


Jak był zalany to samo się ciśnie na usta że na 90% usterka jakiegoś elementu elektronicznego.
Reply with quote 


Post Re: [Desire Z] Wyświetlacz się przebarwia m.in. w trybie wykonywania zdjęć. 19 Jan 2013, o 17:19

Male - Newsman  Posts/Topics2149/499  Reputation point 2966 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
kuczek9 wrote:
Po jednej z imprez niestety zalałem nie wiem w jaki sposób kome

dletego ja na imprezy nosze se k510i lub nokie 6030 xD

na poczatek zafundował bym mu kąpiel w wanience ultradzwiękowej(koszt ok 150-300zł) :(
zeby cały syf wyszczyscić

a ze tel sie nie ładuje to moze byc jakis problem z usb lub coś na płycie głownej
Reply with quote 


Post Re: [Desire Z] Wyświetlacz się przebarwia m.in. w trybie wykonywania zdjęć. 19 Jan 2013, o 17:48

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
punto2010 wrote:
na poczatek zafundował bym mu kąpiel w wanience ultradzwiękowej(koszt ok 150-300zł)

Chyba koszt kupna wanienki i płynu, a kąpiel w serwisie to 50-80 PLN (przynajmniej u mnie w mieście).
Reply with quote 


Post Re: [Desire Z] Wyświetlacz się przebarwia m.in. w trybie wykonywania zdjęć. 19 Jan 2013, o 18:02

Male - Newsman  Posts/Topics2149/499  Reputation point 2966 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
wook wrote:
punto2010 wrote:
na poczatek zafundował bym mu kąpiel w wanience ultradzwiękowej(koszt ok 150-300zł)

Chyba koszt kupna wanienki i płynu, a kąpiel w serwisie to 50-80 PLN (przynajmniej u mnie w mieście).


fakt sry nie ogarnąłem cennika :/
Reply with quote 


Post Re: [Desire Z] Wyświetlacz się przebarwia m.in. w trybie wykonywania zdjęć. 19 Jan 2013, o 18:29

Male - 20%  Posts/Topics47/10  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
A co wy na to żebym zakupił sobie takie cudeńko
Code:
Please Login or Register, to see this Content
czy raczej to jakiś szmelc, który do niczego się nie nadaje?
Reply with quote 


Post Re: [Desire Z] Wyświetlacz się przebarwia m.in. w trybie wykonywania zdjęć. 19 Jan 2013, o 18:49

Male - Newsman  Posts/Topics2149/499  Reputation point 2966 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
80 wanna
30 przesyłka
jeszcze trza specjalny płyn kupic koszt to coś 60zł
w sumie cie wyjdzie ok 170zł(jak na jeden telefon to moim zdaniem szkoda kasy) <_<
a jeszcze musisz samemu rozkrecic telefon i idczepic od płyty głownej wszystko co moze lec uszkodzeniu podczas mycia :ehh:

lepiej oddac to do serwisu,zapłacisz mniej i bedą większe szanse ze tel sie naprawi :)
takie jest moje zdanie ;P
Reply with quote 


Post Re: [Desire Z] Wyświetlacz się przebarwia m.in. w trybie wykonywania zdjęć. 19 Jan 2013, o 19:38

Male - 20%  Posts/Topics47/10  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
może i racja a tego androida to jak wgrać?
Reply with quote 


Post Re: [Desire Z] Wyświetlacz się przebarwia m.in. w trybie wykonywania zdjęć. 20 Jan 2013, o 13:20

Male - Newsman  Posts/Topics2149/499  Reputation point 2966 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
kuczek9 wrote:
może i racja a tego androida to jak wgrać?


ja osobiści ci już w tym temacie nie pomogę bo poprostu nw :(

ja nikt na nokiahacking ci nie pomoże to zajrzyj na forum android.com.pl
Reply with quote 


Post Re: [Desire Z] Wyświetlacz się przebarwia m.in. w trybie wykonywania zdjęć. 20 Jan 2013, o 13:46

Male - 20%  Posts/Topics47/10  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
próbowałem wgrać tego androida ale nic z tego, telefon idzie do serwisu bo sam nic z nim nie zrobie

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2  Next
Page 1 of 2 [ 16 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 3 guests





cron