Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 6 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[Symbian] Problem z hasłem w Satio.

Post [Symbian] Problem z hasłem w Satio. 2 Aug 2010, o 13:06

Male - User  Posts/Topics4/1  Reputation point -23 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Witam, zmieniłem hasło w Satio i niestety nie pamiętam. Jest jakaś szansa aby przywrócić fabryczne? Czy czeka mnie serwis?

Pozdrawiam.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Problem z hasłem w Satio. 2 Aug 2010, o 13:10

Male - Redaktor  Posts/Topics736/109  Reputation point 1589 
Offline  Profile  WWW 
Ubuntu Firefox
O ile się nie mylę bez specjalistycznego sprzętu nie odzyskacz tego hasła.
Reply with quote 


Post Re: Problem z hasłem w Satio. 2 Aug 2010, o 14:00

Male - User  Posts/Topics4/1  Reputation point -23 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Aha... czyli lepiej z powrotem wgrać custom Orange i iść z telefonem na gwarancję? Bo powinni mi w ramach gwarancji wziąć fona na serwis i zresetować hasło prawda? ^_^
Reply with quote 


Post Re: Problem z hasłem w Satio. 2 Aug 2010, o 14:02

Male - Redaktor  Posts/Topics736/109  Reputation point 1589 
Offline  Profile  WWW 
Ubuntu Firefox
Niby dlaczego coś takiego miałoby podlegać gwarancji? Ty ustawiłeś hasło i niestety ta usterka powstała z Twojej winy, dlatego raczejnie przyjmą tego w ramach gwarancji.
Reply with quote 


Post Re: Problem z hasłem w Satio. 2 Aug 2010, o 14:07

Male - Redaktor  Posts/Topics1184/276  Reputation point 668 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
zimer89, Naściemniaj, że fon się zawiesza :)
Reply with quote 


Post Re: Problem z hasłem w Satio. 17 Nov 2010, o 11:36

Male - User  Posts/Topics4/1  Reputation point -23 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Co wy mi tu za ściemy pociskacie... pójdę do Orange zapytać a jak nie to dam go do serwisu u siebie i zapłacę te 50 zł...

[ Dodano: 14 lis 2010, o 15:22 ]
Dostałem minusowe punkty reputacji za to że nie słucham dzieci... hahaha co za pajace z was :lol:

Pierwszy raz spotykam się z forum gdzie dzieci rządzą :O

Śmiech na sali...


A co do fona sam sobie zrobiłem, zrobiłem full downgrade'a i później powróciłem do wersji R2AK006 i hasło miałem takie jak fabryczne :clap:

Widać jak się znacie na telefonach...

[ Komentarz dodany przez: ryba: 14 listopada 2010, o 15:44 ]
Nie widzę tutaj nigdzie żadnej błędnej rady, to jest forum o Nokii a nie o SE więc też nie wymagaj pełnej wiedzy. Każdy się stara pomóc a Ty wyskakujesz z obelgami.

Ostrzeżenie słowne.


Widzę że znów dostałem minusowe punkty reputacji. Jestem tylko ciekaw za co? A co do Twojej wcześniejszej wypowiedzi pisząc ,,usterka" nie wiesz chyba co to jest usterka... gdyby mi się coś z telefonem stało np. rozbity wyświetlacz to ok... ale zmiana hasła... no proszę Cię :O


Dodam jeszcze że nie słusznie napisałeś że nie powinni mi wziąć telefon do naprawy gwarancyjnej. Bo dla serwisu to nie jest żaden problem wgrać na nowo firmware do telefonu...

Tyle!

[ Komentarz dodany przez: michero: 17 listopada 2010, o 14:17 ]
Może za to, że niezbyt ładnie się wypowiadasz, trochę bezczelny jesteś. Ktoś chciał ci pomóc, a ty piszesz, że pociska ci ściemę. Tutaj nikt nikomu na złość nie robi, a jeśli ty tak reagujesz na próby pomocy to później się nie dziw

[ Komentarz dodany przez: ryba: 17 listopada 2010, o 15:55 ]
Czepiasz się jednego słowa, możliwe użytego niefortunnie, mea culpa. Jestem byłym serwisantem i wiem, że jeśli ktoś przyszedłby do mnie z takim problemem i domagał się darmowej naprawy w ramach gwarancji zmuszony byłbym odmówić, dlatego też, polegając na mojej wiedzy tak napisałem.

Jednak jak pisał michero, język i forma jaką używasz nie jest formą przyjazną a agresywną, agresja budzi agresje, zapewne stąd te minusy.

Pozdrawiam.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 6 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 3 guests