Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


W200i Joystick- problem z softem?

Post W200i Joystick- problem z softem? 20 Jul 2011, o 16:54

Male - 50%  Posts/Topics188/55  Reputation point 286 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Witajcie.
Mam niemały problem z moim w200i. Chodzi o to, że joystick nie działa w górę i w prawo. Wszystko bym zrozumiał, ale joy działa gdy piszę smsy bez słownika T9, oraz gdy korzystam np z aplikacji typu GG. W menu, podfolderach, podczas pisania smsów ze słownikiem T9 joy nie działa w tych dwóch kierunkach.
Zmieniłem oprogramowanie na czyste, niebrandowane, R4HA014, CID-52. Niestety to nie pomogło, może ktoś ma na to sposób?
P.S. joy przestał działać z dnia na dzień, nie podczas wgrywania oprogramowania itp.

Last post
Reply with quote 


Post Re: W200i Joystick- problem z softem? 20 Jul 2011, o 21:17

Male - Sponsor  Posts/Topics346/70  Reputation point 360 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Spróbuj rozebrać telefon i przeczyścić joystick. Moim zdaniem soft nie jest winowajcą, bo jak wgrałeś nowego i problem nie ustąpił to soft można wykluczyć.
Reply with quote 


Post Re: W200i Joystick- problem z softem? 20 Jul 2011, o 23:53

Male - 50%  Posts/Topics188/55  Reputation point 286 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Rozbierałem tel, czyściłem, Joy jest przylutowany i nie widać żadnych zabrudzeń, uszkodzeń itd.
Chodzi mi o to, że ten joy działa tylko w niektórych sytuacjach... może coś źle zrobiłem przy wgrywaniu softu? Robiłem to SETool2lite 1.11 żadnych błędów z tym nie miałem, ale może to nie zmieniło całkiem oprogramowania czy coś...
No bo jednak to nie jest normalne, żeby podczas pisania sms bez słownika tel działał ok, a przy słowniku nie można było korzystać z joya.
Sorry, za błąd w pierwszym poście, joy nie działa w dół i w prawo.
Dzięki

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 6 guests