Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat




Jak Ci się podoba logo? Oraz czy jest warte przeniesienia go na forumowe koszulki?
Tak 80%  80%  [ 12 ]
_NeedSpeed_, adasio.s, adrian219, Agentix, Basu, dario_mce, Filip, HitFan, LubiaK, macrae, nemo333, pawelooss
Nie 13%  13%  [ 2 ]
Abramerlin, bastard3son
Nie wiem 7%  7%  [ 1 ]
kosmita1993
Total votes : 15


Previous topic | Next topic
Page 1 of 4 [ 58 posts ]
Go to page 1, 2, 3, 4  Next
Print view
Write comments Post new topic


[Pomysł] Logotyp NokiaHacking.pl - propozycje, projekty.

Post [Pomysł] Logotyp NokiaHacking.pl - propozycje, projekty. 24 Jun 2010, o 22:55

Male - Friend  Posts/Topics494/149  Reputation point 372 
Offline  Profile   
Windows Vista Opera
Jak w temacie drodzy forumowicze. W tym temacie możecie pisać pomysły na logo NH.pl jak i również wrzucać gotowy wyrób :) na koniec zrobimy głosowanie które logo się najbardziej podoba i takie będzie na koszulce NH.pl :).

[ Dodano: 24 cze 2010, o 22:49 ]
Tak moi drodzy mamy logo :) stworzone przez naszego unsera Adriana któremu bardzo serdecznie dziękuję za zainteresowanie się tym tematem mam nadzieję że administracja nie pozostawi tego obojętnie :)

Image

Last post
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Logotyp NokiaHacking.pl - propozycje, projekty. 25 Jun 2010, o 10:48

Male - Sponsor  Posts/Topics565/40  Reputation point 641 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
Przykro mi to stwierdzać, ale średnio...
Ale już wyjaśniam... nie podoba mi się taka cukierkowa wersja telefonu. Przydałoby się coś z pier****ięciem =D
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Logotyp NokiaHacking.pl - propozycje, projekty. 25 Jun 2010, o 10:53

Male - 30%  Posts/Topics89/24  Reputation point 130 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
Mi też się to nie za bardzo podoba brakuje mi tej kłódeczki.
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Logotyp NokiaHacking.pl - propozycje, projekty. 25 Jun 2010, o 11:11

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Ale już wyjaśniam... nie podoba mi się taka cukierkowa wersja telefonu. Przydałoby się coś z pier****ięciem =D
też mówiłem że ten telefon nie pasuje ale to podobno jest po to żeby nie było 10000 kolorów i byśmy za jedną koszulke nie zapłacili 100 zł ;D
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Logotyp NokiaHacking.pl - propozycje, projekty. 25 Jun 2010, o 11:50

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
Przydałoby się coś z pier****ięciem =D


dokładnie :D zamiast no-name dać N8 albo N97 :P
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Logotyp NokiaHacking.pl - propozycje, projekty. 25 Jun 2010, o 11:58

Male - Sponsor  Posts/Topics778/33  Reputation point 1510 
Offline  Profile   
Java Opera
Można dać jakiś fajny telefon, chociażby n900 i żeby nie marnować kolorów, dać go np. w odcieniu szarości.
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Logotyp NokiaHacking.pl - propozycje, projekty. 25 Jun 2010, o 12:06

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
Agentix wrote:
w odcieniu szarości

Na to ja się nie zgodzę. ;]

Agentix wrote:
Można dać jakiś fajny telefon

To daj, spróbuj stworzyć własną wersję. Nie zwalajcie wszystkiego na "ktoś to zrobi", bo nikt taki się wtedy nie znajdzie. Mam pomysł i choć trochę umiejętności, to próbuję sam robić, a nuż zostanie to przyjęte z uznaniem. :P


Pierwsze, na co zwróciłem uwagę, to też akurat dlaczego jest tu jakiś a'la DCT-3, ale w sumie nie ma na razie nic lepszego (tylko adrian219 się postarał, bo reszta tylko by narzekała!) i po głębszych przemyśleniach, ma on w sobie pewien bardzo pozytywny klimat, bo modyfikacje właśnie od takich "staroci" się zaczęły. ;P

Aha, bardzo ważna rzecz! Logotyp nie może zawierać jakiejkolwiek cudzej grafiki np. ściągniętej gdzieś z internetu. Wszystko musi być od zera pracą własną. Bo a nuż potem autor takiego obrazka się znajdzie i będzie chciał dochodzić swoich praw? A procesu o znak towarowy nikt przecież nie chce. ;]
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Logotyp NokiaHacking.pl - propozycje, projekty. 30 Jun 2010, o 11:05

Male - Friend  Posts/Topics494/149  Reputation point 372 
Offline  Profile   
Windows Vista Opera
Panowie mówiący że logo zrobione przez Adriana jest beee.... zapraszam do pracy i czekam również na wasze propozycję :) nic nie zostanie pominięte. Jak już zrobicie logo to chętnie zaprezentujecie je w tym temacie :) i znów zrobimy ankietę. Może któryś z was wygra i to właśnie jego logo trafi na forumowe koszulki .
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Logotyp NokiaHacking.pl - propozycje, projekty. 30 Jun 2010, o 11:11

Male - Friend  Posts/Topics1317/140  Reputation point 3159 
Offline  Profile 
Windows Vista Opera
Logo ma być zrobione w grafice rastrowej czy wektorowej? A jeśli w rastrowej jaka ma być rozdzielczość tego loga?

Po drugie: logo ma zawierać jak najmniej kolorów czy jednak może być więcej? Bo to z 1. posta jest pod tym względem bardzo ubogie...

A po trzecie... Logo może zawierać dowolny telefon Nokii? Czy raczej jakiś z bardziej rozpoznawalnych? (Bo może bym spróbował zrobić logo z n95 na czele)
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Logotyp NokiaHacking.pl - propozycje, projekty. 30 Jun 2010, o 11:54

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows Vista Firefox
Logo ma być zrobione w grafice rastrowej czy wektorowej? A jeśli w rastrowej jaka ma być rozdzielczość tego loga?


Nie wiadomo, jednak jeśli będzie w wektorze to rozdzielczość będzie "ruchoma".

Po drugie: logo ma zawierać jak najmniej kolorów czy jednak może być więcej? Bo to z 1. posta jest pod tym względem bardzo ubogie...


Pewnie, że jak najmniej. Ja osobiście tym się kierowałem robiąc tamto logo, jednak mam pomysł na kolejne, lecz teraz do meetingu bym nie zdążył.

A po trzecie... Logo może zawierać dowolny telefon Nokii? Czy raczej jakiś z bardziej rozpoznawalnych? (Bo może bym spróbował zrobić logo z n95 na czele)


Ja znalazłem grafikę DCT3, żeby spełniała moje wymagania, jednak moja sugestia będzie polegała na tym, żeby na logu znalazł się telefon B55 S40.

Pozdrawiam
adrian219
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Logotyp NokiaHacking.pl - propozycje, projekty. 30 Jun 2010, o 12:27

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
A jeśli w rastrowej jaka ma być rozdzielczość tego loga?

Wiadomo - jak największa.

Logo ma być zrobione w grafice rastrowej czy wektorowej?

Jeśli w wektorowej, to byłoby cudownie. :D

Logo może zawierać dowolny telefon Nokii?

Raczej nie powinno zawierać żadnego, gdyż wizerunek danych modeli jest własnością Nokii.
Trzeba by było stworzyć własny rysunek telefonu od zera, na podstawie któregoś z modeli.
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Logotyp NokiaHacking.pl - propozycje, projekty. 30 Jun 2010, o 12:32

Male - Friend  Posts/Topics1317/140  Reputation point 3159 
Offline  Profile 
Windows Vista Opera
pawelooss wrote:
Trzeba by było stworzyć własny rysunek telefonu od zera, na podstawie któregoś z modeli.

No właśnie o to mi chodzi - ja właśnie zacząłem rysować bazując na N95. Robię w grafice rastrowej (wektorową nigdy się nie bawiłem). Za jakąś godzinkę pokażę co mi wychodzi... Sami ocenicie.
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Logotyp NokiaHacking.pl - propozycje, projekty. 30 Jun 2010, o 13:05

Male - Sponsor  Posts/Topics1351/95  Reputation point 1711 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
a mi adriana logo bardzo sie podoba.
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Logotyp NokiaHacking.pl - propozycje, projekty. 30 Jun 2010, o 13:55

Male - 60%  Posts/Topics227/60  Reputation point 106 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Wy się tutaj martwicie o wizerunek telefonu - nie może być użyty na koszulce bo nie chcecie procesu o prawa autorskie.
A czy same użycie w nazwie hasła - "Nokia" nie podchodzi już pod prawa autorskie?
Wydaje mi się, że tak, kiedyś miałem podobne pytania o hasło "Ubuntu" w domenie.

Wydaje mi się też, że o takie coś nikt nie powinien do nas podskoczyć. Przecież te koszulki będą do
użytku własnego. Przecież nie będziecie z nimi na bazarze stali i handlowali.

A co do przedstawionego wyżej projektu logotypu. Trochę za stary ten użyty model telefonu Nokia.
Abramerlin, też myślę - że ta kłódeczka powinna tutaj być.
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Logotyp NokiaHacking.pl - propozycje, projekty. 30 Jun 2010, o 14:01

Male - 30%  Posts/Topics89/24  Reputation point 130 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
shaken wrote:
też myślę - że ta kłódeczka powinna tutaj być.


Mi się NH głównie kojarzy z tą kłódeczką jeśli chodzi o logo strony, ale to tylko moje zdanie.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4 [ 58 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Propozycje na nowe Artykuły i Tutoriale.

[ Go to pageGo to page: 1, 2, 3, 4 ]

Author: pawelooss (25 May 2009, o 00:26)

Views: 8942  •  Replies: 53

Last post: notonlypierogi (6 Apr 2015, o 21:11) View the latest post



Zbieram propozycje odnośnie nowego instalatora

Author: amras666 (15 Jun 2009, o 14:58)

Views: 2028  •  Replies: 8

Last post: pawelooss (13 Jul 2009, o 21:01) View the latest post



Propozycje i luźne zamysły odnośnie rozwoju serwisu.

[ Go to pageGo to page: 1, 2, 3, 4, 5 ]

Author: pawelooss (27 Apr 2012, o 19:00)

Views: 8828  •  Replies: 61

Last post: WojtekGr (19 Jan 2013, o 20:51) View the latest post



Mała reorganizacja w dziale "Ogłoszenia & Propozycje"

Author: adrian219 (25 Mar 2010, o 21:40)

Views: 1048  •  Replies: 2

Last post: pawelooss (25 Mar 2010, o 23:24) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 7 guests