Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 15 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[Pomysł] Urodzinki xD

Post [Pomysł] Urodzinki xD 9 Aug 2009, o 23:37

Male - Friend  Posts/Topics413/39  Reputation point 269 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Witam :)

Jak dobrze wiecie mam wiele pomysłów. Teraz nasuną mi się dość mały pomysł. Może żeby umilić komuś urodziny warto by było "odznaczyć" tą osobę. Może mogła by dostać jakieś przywileje. Nie mówię tu o dostaniu miana adma na 1 dzień xD. No ale można coś zrobić w ten wyjątkowy dzień dla tej osoby. Co o tym myślicie.

Last post


Post [Pomysł] Re: Urodzinki xD 9 Aug 2009, o 23:45

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Po 1. Po co?
Po 2. Daj jakieś konkrety
Po 3. Niepotrzebna robota dla adm/modów


Post [Pomysł] Re: Urodzinki xD 9 Aug 2009, o 23:49

Male - Friend  Posts/Topics413/39  Reputation point 269 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Po 1 żeby było milej tej osobie.

Po 2 Sam nie wiem. W tej kwestii liczę na was. Bądźcie kreatywni.

Po 3 Moim zdaniem potrzebna. Może to przyciągnąć kogoś z zewnątrz. Może warto coś zrobić by na czyjejś twarzy zagościł uśmiech :P A poza tym czy coś ostatnio się tu zmieniło?? Powinny być jakieś zmiany cały czas.

Ja tylko rzuciłem pomysł. Od tego jest ten dział :P


Post [Pomysł] Re: Urodzinki xD 10 Aug 2009, o 00:16

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Myślę że życzenia wystarcza, ewentualnie można by było zrobić że wysyłają się automatycznie dla każdego od całej społeczności.


Post [Pomysł] Re: Urodzinki xD 10 Aug 2009, o 00:21

Male - Friend  Posts/Topics413/39  Reputation point 269 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
A ty chciałbyś dostać automatyczne życzenia które wiesz że dostaniesz na pewno ?


Post [Pomysł] Re: Urodzinki xD 10 Aug 2009, o 02:00

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Jak już masz jakąś propozycję to daj konkrety. Przychylam się do tego co napisał davvid. Dodam od siebie, pisałem to w innym wątku, że forum ma przyciągać treścią, a nie formą. Poza tym nie widzę tego, by ludzi przyciągnęło to, że w dniu urodzin dostaną inną rangę np. Co zresztą jest głupie i tylko stwarza kolejne obowiązki, ale nie mam pojęcia jaki inny pomysł mógł wpaść ci do głowy. A jak na czyjejś twarzy nie zagości uśmiech na twarzy po dobrowolnych życzeniach od bywających tu ludzi to cóż, trudno. To forum o nokii, a nie 'moje słodkie urodzinki'.
Poza tym dlaczego niby uważasz, że cały czas powinno się coś zmieniać? Bo co? I jak zmieniać? Co tydzień nowy layout? W ogóle to czy w imię tej zasady co pół roku się przeprowadzasz, bo inaczej się nie rozwiniesz? Nie sądzę. To jest forum, ma służyć przede wszystkim wymianie zdań, reszta jest mniej ważna.


Post [Pomysł] Re: Urodzinki xD 10 Aug 2009, o 10:09

Male - 40%  Posts/Topics107/11  Reputation point 165 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Nie wiem mozna dać range specjalna w której bedzie solenizant albo cos ale po co... Nie potrzebne według mnie


Post [Pomysł] Re: Urodzinki xD 10 Aug 2009, o 11:45

Male - 30%  Posts/Topics51/32  Reputation point 896 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Dacie specjalne przywilieje takiej osobie a ona bedzie zmieniac codziennie date swoich urodzin zeby czesciej miec te specjalne przywileje... Kolorowa ranga w dniu urodzin tak ale przywileje to raczej nie....

takie jest moje zdanie


Post [Pomysł] Re: Urodzinki xD 10 Aug 2009, o 12:16

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Mówię nie jakimkolwiek przywilejom i/lub urodzinowej randze. Na forum jest ponad 3000 użytkowników, czyli statystycznie 9 osób dziennie ma urodziny. I co, ciągle przyznawać komuś rangę, bo ma urodziny? Moderatorzy są od pilnowania porządku, a nie od pierdół.
Poza tym nawet jeśli założymy, że z tych 3000 zarejestrowanych na forum udziela się tylko 50 osób i tylko one 'zasługują' na urodzinową rangę, to myślę, że tym osobom takie coś do wchodzenia i pisania na forum potrzebne do szczęścia nie jest


Post [Pomysł] Re: Urodzinki xD 10 Aug 2009, o 12:25

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Tez jestem na nie. Tylko zamieszanie zbędne na forum będzie.


Post [Pomysł] Re: Urodzinki xD 10 Aug 2009, o 15:14

Male - Friend  Posts/Topics1684/27  Reputation point 1055 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Nie za specjalnie to wygląda. Również jestem na nie.


Post [Pomysł] Re: Urodzinki xD 10 Aug 2009, o 18:27

Male - Sponsor  Posts/Topics1351/95  Reputation point 1711 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
gucio4817, zauważyłem, że chcesz zabłysnąć jakimś dobrym pomysłem, ale jak na razie to dobre te pomysły nie są. Oczywiście to dobrze że chcesz coś wnieść dla forum, ale moja rada - przemyśl 3 razy pomysł na za i przeciw, a wtedy pisz na forum.

Jestem na nie.


Post [Pomysł] Re: Urodzinki xD 10 Aug 2009, o 21:08

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Propozycja trochę nieprzemyślana. Po pierwsze wiadomo że urodziny to wyjątkowy dzień ale to nie powinno mieć miejsca na forum. W internecie każdy powinien być anonimowy, a nie że urodziny to już na internecie wielkie święto. Z micherem się zgadzam , ponieważ każdy może sobie pójść do profilu i zmienić swoją datę urodzenia. Nawet nie mam pomysłu jakie to by mogły być "przywileje" - tak jak napisałeś w pierwszym poście zostać adminem na jeden dzień ;/ To że forum cały czas się rozwija to wiadomo że muszą być nowe pomysły ale ten chyba nietrafiony :letssin: co? ;D O wpad mi pewien pomysł - można by tylko jedynie zrobić moda, który by pobierał dane z tabelki kiedy kto ma urodziny i dawać w ogłoszeniach taki napis: " Wszystkiego najlepszego dla ... z okazji urodzin życzy administracja forum NokiaHacking.pl" Taki przykład i jeszcze PW i E-mail na dodatek.To by było fajne ale zawalało by serwer.

Podsumowanie. Jestem na nie z powyżej wymienionych powodów ;)

Pozdrawiam


Post [Pomysł] Re: Urodzinki xD 10 Aug 2009, o 21:51

Male - Friend  Posts/Topics413/39  Reputation point 269 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
No może racja. Przepraszam. Taki głupi pomysł wbił mi się do głowy to chciałem się podzielić z wami nim. Następnym razem przemyślę sprawe. A teraz mam problem bo mam kolejny pomysł :/

[ Komentarz dodany przez: maciekbronkz: 2009-08-10, 22:32 ]
gucio4817 wrote:
A teraz mam problem bo mam kolejny pomysł :/


Więc przemyśl go, tymczasem temat zamykam - myślę, że nie ma sensu rozwiewania dalej tego ;)


Post [Pomysł] Re: Urodzinki xD 11 Aug 2009, o 19:47

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Ale jakie przywileje? :P Że będzie mógł rzucać ku*** ch*je etc? :P Według mnie to spowoduje wielki burdel na forum.

Top

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 15 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 9 guests