Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 13 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[Propozycja] Warnować za głupie repy.

Post [Propozycja] Warnować za głupie repy. 28 Feb 2010, o 18:55

Male - Friend  Posts/Topics526/18  Reputation point 802 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
Proponuję aby warnować za tępe i gówniarskie minusy jak np. moje: "sam idz się uczyć buraku bo nie wiesz co mówisz...
matka Ciebie nie kocha?" czy też "Zamknij pi*** i umyj du**", "Skonczony idiota!!!!". Wręcz podręcznikowa argumentacja. Skoro dostaję minusa to chcę wiedzieć za co, chce wiedzieć co źle robię, czym zawadziłem drugiej osobie a nie jakieś odzywki z gimnazjum.

Last post
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Warnować za głupie repy. 28 Feb 2010, o 18:57

Male - Friend  Posts/Topics562/154  Reputation point 304 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Opera
Made, Dla mnie pomysł git dodaj ankiete i zobaczymy jak inni sądzą ;)
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Warnować za głupie repy. 28 Feb 2010, o 19:00

Male - Redaktor  Posts/Topics736/109  Reputation point 1589 
Offline  Profile  WWW 
Macintosh Safari
Made wrote:
Proponuję aby warnować za tępe i gówniarskie minusy jak np. moje: "sam idz się uczyć buraku bo nie wiesz co mówisz...
matka Ciebie nie kocha?" czy też "Zamknij pi*** i umyj du**", "Skonczony idiota!!!!". Wręcz podręcznikowa argumentacja. Skoro dostaję minusa to chcę wiedzieć za co, chce wiedzieć co źle robię, czym zawadziłem drugiej osobie a nie jakieś odzywki z gimnazjum.

Pisz w taki sposób aby nie prowokować takich sytuacji to wtedy też nie będziesz musiał się martwić "głupim" minusowanie reputacji. Właśnie ten minus jest po to żeby go czasem przydzielić.

Oczywiście przykład, który podałeś jest dość skrajny jednak jestem pewny, że został on spowodowany lub sprowokowany właśnie przez Twoja wypowiedź, prawda ?

Myśle, że to powino być w gestii każdego z moderatorów czy dać za coś takiego warna czy nie. Każdy taki przypadek wymaga osobnego rozważenia więc nie ustalałbym nic z góry.
Last edited by ryba on 28 Feb 2010, o 19:09, edited 2 times in total.
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Warnować za głupie repy. 28 Feb 2010, o 19:05

Male - Friend  Posts/Topics1317/140  Reputation point 3159 
Offline  Profile 
Windows Vista Opera
ryba wrote:
Pisz w taki sposób aby nie prowokować takich sytuacji to wtedy też nie będziesz musiał się martwić "głupim" minusowanie reputacji. Właśnie ten minus jest po to żeby go czasem przydzielić.


Minus owszem - można postawić, ale taka argumentacja nie jest OK... I warny można by było dawać ale właśnie nie za samo stawianie minusów, ale za takie teksty.

Made wrote:
Skoro dostaję minusa to chcę wiedzieć za co, chce wiedzieć co źle robię, czym zawadziłem drugiej osobie a nie jakieś odzywki z gimnazjum.
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Warnować za głupie repy. 28 Feb 2010, o 19:15

Male - Friend  Posts/Topics562/154  Reputation point 304 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Opera
Quote:
Oczywiście przykład, który podałeś jest dość skrajny jednak jestem pewny, że został on spowodowany lub sprowokowany właśnie przez Twoja wypowiedź, prawda ?

No ale chyba to mogą napisać normalnie :O
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Warnować za głupie repy. 28 Feb 2010, o 20:17

Male - 30%  Posts/Topics80/9  Reputation point 135 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Made wrote:
matka Ciebie nie kocha?" czy też "Zamknij pi*** i umyj du**", "Skonczony idiota!!!!"

To jest typowe cwaniactwo internetowe :lol:
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Warnować za głupie repy. 28 Feb 2010, o 21:12

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
A ja powiem, że nadużycia zawsze będą i jeśli ktoś przywiązuje taką wagę do statystyk, to "gratuluję" postawy.
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Warnować za głupie repy. 1 Mar 2010, o 00:08

Male - Friend  Posts/Topics526/18  Reputation point 802 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
pawelooss wrote:
A ja powiem, że nadużycia zawsze będą i jeśli ktoś przywiązuje taką wagę do statystyk, to "gratuluję" postawy.


Nie przywiązuje wagi do jakichś tam postów czy statystyk, bo po co to komu ale tutaj chodzi o tępienie buractwa i jak ktoś napisał, że to Ja sprowokowałem tego minusa, proszę Pana, nie wie Pan to się Pan nie wypowiada. Chamstwo się samo nakręca i potem wszystkich wyzywa, w tym przypadku był to JotPek.
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Warnować za głupie repy. 1 Mar 2010, o 08:41

Male - Redaktor  Posts/Topics736/109  Reputation point 1589 
Offline  Profile  WWW 
Macintosh Safari
Made wrote:
nie wie Pan to się Pan nie wypowiada

Hmm, to jest temat o nazwie "warnować za głupie repy" a nie "Made został skrzywdzony i dostał niesłusznie -". I właśnie dlatego się wypowiedziałem, mówiłem o generalnym mechanizmie, który powoduje otrzymywanie ujemnej reputacji.
Made wrote:
Pan nie wypowiada.

I właśnie dlatego, że jest to temat ogólny a nie temat dotyczący pojedynczego problemu związanego z Twoja osobą uważam, że mogę się wypowiadać.
Made wrote:
że to Ja sprowokowałem tego minusa

Gdzie jest tak napisane ?
ryba wrote:
Oczywiście przykład, który podałeś jest dość skrajny jednak jestem pewny, że został on spowodowany lub sprowokowany właśnie przez Twoja wypowiedź, prawda ?

Oj, faktycznie, użyłem prostego chwyte retorycznego. Już spieszę z wyjaśnieniami. Tutaj znów odnosiłem się do sytuacji ogólne, gdzie większość ujemnych repów nie bierze się z "niczego" tylko faktycznie jest sprowokowana wcześniejszym zachowaniem.

Co do tematu, nie dajmy się zwariować ! Na forum są moderatorzy, którzy na pewno potrafią zdecydować na ile przyznana reputacja jest słuszna a na ile nie. I na tej podstawie też mogą ukarać użytkownika ostrzeżeniem. Co Ty właściwie porponujesz ? Wpis do regulaminu, żeby nie dawać "minusów" ? Imho moderator i jego zdrowy rozsądek wystarczą do zajęcia się tym problemem.
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Warnować za głupie repy. 1 Mar 2010, o 12:59

Male - Friend  Posts/Topics562/154  Reputation point 304 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
ryba, Ale człowiek jest tylko człowiekiem może się pomylić
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Warnować za głupie repy. 1 Mar 2010, o 15:50

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
No dobra to jakby doszło co do czego to modzi, admini musieli by sprawdzać wszystkim profile i lukać na komentarze do plusów czy tam minusów? bez sensu. wolność słowa jest xD a po za tym pisząc takie głupoty pokazujemy swoją inteligencję.
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Warnować za głupie repy. 1 Mar 2010, o 17:02

Male - Friend  Posts/Topics526/18  Reputation point 802 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
ryba wrote:
Made wrote:
nie wie Pan to się Pan nie wypowiada


Made wrote:
że to Ja sprowokowałem tego minusa

Gdzie jest tak napisane ?


ryba wrote:
Oczywiście przykład, który podałeś jest dość skrajny jednak jestem pewny, że został on spowodowany lub sprowokowany właśnie przez Twoja wypowiedź, prawda ?"


Gubisz się w słowach.
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Warnować za głupie repy. 1 Mar 2010, o 18:01

Male - Redaktor  Posts/Topics736/109  Reputation point 1589 
Offline  Profile  WWW 
Macintosh Safari
maciek164 wrote:
ryba, Ale człowiek jest tylko człowiekiem może się pomylić

Hmmm, albo mam coś z głową albo piszę nie na temat.
No dobra to jakby doszło co do czego to modzi, admini musieli by sprawdzać wszystkim profile i lukać na komentarze do plusów czy tam minusów?

Jeśli dostaniesz coś takiego to po prostu myślę, że PW ze screenem do moda powinno wystarczyć.
Made wrote:
Gubisz się w słowach.

ryba wrote:
Oj, faktycznie, użyłem prostego chwyte retorycznego

Powtarzam, był to tylko i wyłącznie chwyt retoryczny. Właśnie dlatego to zdanie zakończone jest pytajnikiem, nie jest to stwierdzenie. Na przyszłość będe się starał pisać prościej żebyś był w stanie zrozumieć.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 13 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 2 guests





cron