Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[Propozycja] Mała reorganizacja w dziale "Ogłoszenia & Propozycje"

Post [Propozycja] Mała reorganizacja w dziale "Ogłoszenia & Propozycje" 25 Mar 2010, o 21:40

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Witam !

Ostatnio forum przeżyło dużą reorganizacje forów, działów itp. i większości użytkownikom się to podoba i mi także. Ale wiadomo jest zawsze jakieś "ale", duże "ale" ;] Chodzi mi o to, że dlaczego ten dział nie jest podzielony na subfora ? Jest tu takie zamieszanie..., że głowa mała. Nie ma mnie na forum w tygodniu tylko weekendy, dlatego patrzę tak z góry co się tutaj dzieje i jak jest wszystko pomieszane.

Po pierwsze to potrzeba by zmienić nazwę na np. Sprawy dot. działania Forum ( to tylko przykład ) Tutaj moja propozycja podzielenia tego działu :

1. Ogłoszenia - Tylko ekipa ( mod+ ) mogą tu zakładać tematy, ale użytkownicy mogą odpowiadać.
2. Błędy - Użytkownicy składają błędy dotyczące działania forum ( Bez zbiorowych tematów np. Błędu po przejściu na PHPBB3 itp. )
3. Uwagi - sprawy związane z działanością moderatorów na forum, zażalenia, odwołania do swojej winy itp. ( Zniszczyć temat zbiorowy "Księga skarg i zażaleń" itp. )
4. Propozycje & Pomysły - Czyli wszystko co może usprawnić forum, zgłaszamy tutaj swoje pomysły na lepsze działanie NH
5. Inne - Nie związane z innymi poddziałami, ale nadające się sprawy do tego działu.

Co wy na to ? Według będzie o wiele lepiej i trzeba "zniszczyć" wszystkie tematy zbiorowe, bo je okropnie się czyta. A te co już istnieją napisać ostatniego posta tam, że teraz na każdą sprawę trzeba założyć oddzielny temat. Czy to będzie mała, czy większa sprawa warto zrobić coś na przyszłość, a nie potem jak naprawdę trzeba będzie tak zrobić to za dużo tematów i się nie będzie chciało itp. Może i chaotycznie napisałem, ale wiecie chyba o co mi chodzi ;]

Pozdrawiam
adrian219

Last post
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Mała reorganizacja w dziale "Ogłoszenia & Propozycje" 25 Mar 2010, o 22:12

Male - 50%  Posts/Topics197/29  Reputation point 239 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Popieram. W dziale O&P panuje lekki zamęt.
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Mała reorganizacja w dziale "Ogłoszenia & Propozycje" 25 Mar 2010, o 23:24

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
Szczerze mówiąc na razie mi się nie chce, choć nie wykluczam, że to zrobię. Mogłoby być lepiej, ale nawet jak na razie nie ma tu chaosu, a tagi dobrze się sprawdzają. Poza tym w tym dziale są zwykle tematy aktualne i nie wraca się często do poprzednich, więc wszystko, co bieżące, mieści się na pierwszej stronie działu.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Dodawanie QR Code w dziale Download

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: lulinha10 (28 Jan 2010, o 15:22)

Views: 2946  •  Replies: 22

Last post: jojo87 (1 Feb 2010, o 21:08) View the latest post



Zakaz komentowania w dziale download.

[ Go to pageGo to page: 1, 2, 3 ]

Author: Made (25 Dec 2009, o 17:45)

Views: 3415  •  Replies: 41

Last post: Made (30 Dec 2009, o 17:52) View the latest post



Lista tematów z wygaszaczami w nieodpowiednim dziale

Author: jojo87 (20 May 2010, o 19:28)

Views: 1319  •  Replies: 1

Last post: jonny (20 May 2010, o 20:34) View the latest post



w dziale nowosci i ciekawostki brakuje poddzialu odnosnie sprzetu

Author: oskarlada (2 Nov 2010, o 20:35)

Views: 1250  •  Replies: 2

Last post: oskarlada (2 Nov 2010, o 20:41) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 14 guests