Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 2 [ 16 posts ]
Go to page 1, 2  Next
Print view
Write comments Post new topic


[Ogłoszenie] Prośba o stworzenie stylu na phpBB3 dla forum!

Post [Ogłoszenie] Prośba o stworzenie stylu na phpBB3 dla forum! 20 Oct 2009, o 20:00

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
Jako iż obecny styl do Przema będzie niekompatybilny po przejściu na nowy skrypt, prosiłbym osoby, które są lub mają jakiś kontakt z grafikami o pomoc w stworzeniu zupełnie nowego stylu forum opartego na ProSilver. ;)

Co by mnie interesowało? Kolorystyka jak obecnie, biało-niebieska, kompozycja już nieco żywsza, bo ta jest jednak zbyt blada. ;)

Osoby zainteresowane sprawą proszę o odpowiedź w temacie / Prywatną Wiadomość / Gadu-Gadu. :)
Last edited by pawelooss on 20 Nov 2009, o 00:25, edited 1 time in total.

Last post
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Prośba o stworzenie stylu na phpBB3 dla forum! 20 Oct 2009, o 20:12

Male - Friend  Posts/Topics1002/268  Reputation point 2559 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Mam kontakt z grafikami jeżeli chcesz uzyskać dodatkową pomoc czy informacje na temat bb3 pisz
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Prośba o stworzenie stylu na phpBB3 dla forum! 22 Oct 2009, o 00:14

Male - Expert  Posts/Topics1576/61  Reputation point 3148 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
wal co cracka, on Ci to wszystko wdroży, jedyny problem to $$
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Prośba o stworzenie stylu na phpBB3 dla forum! 18 Apr 2010, o 17:17

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
OK, na razie wstępnie jestem ugadany z kimś innym - styl prawdopodobnie będzie do 2 miesięcy. :)

Oczywiście kontakty z grafikami zawsze się przydadzą, np. gdyby zaszła potrzeba zrobienia jakiejś małej kosmetycznej rzeczy lub gdyby plan główny nie wypalił i trzeba by było obmyślać plan B. :P

[ Dodano: 18 kwi 2010, o 17:17 ]
Styl jak wiadomo został już jakiś czas temu zrealizowany dzięki ogromnej pracy Mateusza Abramczyka. :D

Ale mam małego questa. Jako iż chcemy uruchomić Blog, Wiki, a w przyszłości być może będzie zamysł na coś jeszcze, prosiłbym osoby chętne o przedstawienie wizji, jak odpowiednie linki do tych pod-projektów umieścić w forumowym topie, gdyż kompletnie nie mam na to koncepcji. Oczywiście będą reputki. :)
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Prośba o stworzenie stylu na phpBB3 dla forum! 18 Apr 2010, o 17:22

Male - Redaktor  Posts/Topics736/109  Reputation point 1589 
Offline  Profile  WWW 
Macintosh Firefox
pawelooss wrote:
Ale mam małego questa. Jako iż chcemy uruchomić Blog, Wiki, a w przyszłości być może będzie zamysł na coś jeszcze, prosiłbym osoby chętne o przedstawienie wizji, jak odpowiednie linki do tych pod-projektów umieścić w forumowym topie, gdyż kompletnie nie mam na to koncepcji. Oczywiście będą reputki. :)

Mam wizję, mam wizję. Kojarzysz jak na motoallegro jest odnośnik do zwykłego allegro ? Zróbmy tak samo z blogiem i wiki. Tj, z forum do blogu i wiki, z blogu do forum i wiki i z wiki do blogu i forum. Tam samo jest na se-center. Możesz zobaczyć ;)
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Prośba o stworzenie stylu na phpBB3 dla forum! 18 Apr 2010, o 17:24

Male - Sponsor  Posts/Topics565/40  Reputation point 641 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
pawelooss wrote:
Ale mam małego questa. Jako iż chcemy uruchomić Blog, Wiki, a w przyszłości być może będzie zamysł na coś jeszcze, prosiłbym osoby chętne o przedstawienie wizji, jak odpowiednie linki do tych pod-projektów umieścić w forumowym topie, gdyż kompletnie nie mam na to koncepcji. Oczywiście będą reputki.

Wydaje mi się, że tak by było całkiem fajnie ;) Ofc Czcionke trzeba by dać taką jak w SpamBox'ie i logout'cie (to na szybko kleiłem)
Image

edit:
A odnośniki powrotne mogłyby być takie jak przejście z MotoAllegro do Allegro. ;)
Last edited by bastard3son on 18 Apr 2010, o 17:27, edited 2 times in total.
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Prośba o stworzenie stylu na phpBB3 dla forum! 18 Apr 2010, o 17:30

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Tylko chodziło mi o coś, co będzie w miarę proste do zrealizowania, a najlepiej gotowe graficznie, jeśli ktoś ma umiejętności.

Ograniczenia techniczne ograniczają mnie do zastosowania identycznego topu na forum i blogu, a całkiem różnego na wiki.

[ Dodano: 18 kwi 2010, o 17:30 ]
bastard3son, też tak kombinowałem... tylko co z dziurą po środku? :]
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Prośba o stworzenie stylu na phpBB3 dla forum! 18 Apr 2010, o 17:33

Male - Sponsor  Posts/Topics565/40  Reputation point 641 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
pawelooss wrote:
tylko co z dziurą po środku?

a co byś tam chciał? ja tam lubię dziury na środku 'xD
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Prośba o stworzenie stylu na phpBB3 dla forum! 18 Apr 2010, o 18:02

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
pawelooss, wytnie się xD Ja proponuje zrobić takie jakby chmurki małe na linkach i tam by było napisane Wiki, Blog itp. :E Mam pomysł tylko jak z wykonaniem?

Pozdro
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Prośba o stworzenie stylu na phpBB3 dla forum! 18 Apr 2010, o 21:09

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
a bym miał taką koncepcje żeby zmienić te pierwsze 3 linki tzn Strona Główna, Regulamin, FAQ na kolejno Portal, Wiki i Blog. Ja tych linków nie użyłem ani razu, na stronie głównej są zdublowane te linki. W ostateczności można usunąć PW bo są dostępne z profilu, kontakt też usunąć bo można napisać na maila który jest w regulaminie i wsadzić Wiki i Blog pomiędzy Portal i Regulamin, z przesunięciem tych przycisków raczej nie będzie graficznie problemu bo są one w miare identyczne ;]
może coś z tego rozumiecie xP
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Prośba o stworzenie stylu na phpBB3 dla forum! 18 Apr 2010, o 21:13

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
nemo333 wrote:
Regulamin, FAQ

Bo nigdy nie cytowałeś, np. jako moderator zwracający dokładnie uwagę userowi. ;]

Nic nie będzie usuwane, co najwyżej może być dodane.

Mnie po głowie chodziło takie coś, ale nie wiem, jak się to będzie prezentowało.

Code:
Please Login or Register, to see this Content
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Prośba o stworzenie stylu na phpBB3 dla forum! 18 Apr 2010, o 21:40

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
pawelooss wrote:
Bo nigdy nie cytowałeś, np. jako moderator zwracający dokładnie uwagę userowi.

Nic nie będzie usuwane, co najwyżej może być dodane.
aha, skoro tak to chyba jedynie tak jak zaproponował bastard3son, z tymi dwoma "językami" albo jak Ty żeby dodać tam gdzie SpamBox. Ale chyba bardziej podoba mi się propozycja dwóch języków, wtedy będzie bardziej symetrycznie ;D
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Prośba o stworzenie stylu na phpBB3 dla forum! 18 Apr 2010, o 22:57

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Opera
pawelooss wrote:
tylko co z dziurą po środku?


A nie da się wsadzić tam jakiś ogłoszeń, bieżących nowości na forum czy coś? Może statystyki ile mamy np. zrobionych patchy etc.
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Prośba o stworzenie stylu na phpBB3 dla forum! 18 Apr 2010, o 23:11

Male - 80%  Posts/Topics375/212  Reputation point 103 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Właśnie fajnie wygląda. Pasuje jak jest nowa wiadomość.
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Prośba o stworzenie stylu na phpBB3 dla forum! 19 Apr 2010, o 14:09

Male - Sponsor  Posts/Topics565/40  Reputation point 641 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
MarciNXM wrote:
Pasuje jak jest nowa wiadomość.

Popieram - alert o nowej wiadomości idealnie tam pasuje :)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2  Next
Page 1 of 2 [ 16 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Przesiadka na phpBB3?

[ Go to pageGo to page: 1, 2, 3, 4, 5 ]

Author: pawelooss (10 Aug 2009, o 22:40)

Views: 7474  •  Replies: 73

Last post: lore3ek (17 Mar 2010, o 17:53) View the latest post



Błędy powstałe po przejściu na phpBB3.

[ Go to pageGo to page: 1 ... 17, 18, 19 ]

Author: pawelooss (19 Jan 2010, o 02:51)

Views: 17468  •  Replies: 270

Last post: jojo87 (8 Jan 2011, o 21:06) View the latest post



Stworzenie działu aplikacji dla Maemo

Author: dario_mce (19 Apr 2010, o 13:58)

Views: 1197  •  Replies: 5

Last post: bastard3son (19 Apr 2010, o 19:45) View the latest post



Stworzenie działu archiwum w Bazarze.

Author: IuDeX (16 Aug 2010, o 12:59)

Views: 1293  •  Replies: 8

Last post: pawelooss (16 Aug 2010, o 21:35) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 4 guests





cron