Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 1 post ]
Print view
Write comments Post new topic


[5200XM] Dziwne przepełnienie pamięci, zawieszanie się telefonu.

Post [5200XM] Dziwne przepełnienie pamięci, zawieszanie się telefonu. 12 Dec 2010, o 14:28

Male - User  Posts/Topics1/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
Witam. Otóż mam nie mały problem z Nokią 5200. Po włączeniu czasem się uruchomi, czasem zostaje biały ekran z ikoną baterii. Menu nie ma, bo po wejściu w nie telefon się zawiesza na tle tematu graficznego (theme). Gdy jakiś czas jest w trybie spoczynku również się zawiesza. Aby utrzymać telefon przy chodzie trzeba wejść w "MenuBT" i klikać strzałki, inaczej się zawiesi. Powrót do trybu spoczynku oczywiście też się kończy zwiechą. Próbowałem zaktualizować softa programem NSU, ale telefon co jakiś czas gubi połączenie z komputerem, i dopiero po jakiejś chwili je odzyskuje. W Phoenix'ie dzieje się to samo, a jak próbowałem z fukcją Dead USB i stosowałem się do instrukcji to telefon się uruchomił, i wyskoczył błąd.
Jest to chyba dość częsty problem w tych modelach Nokii, i nie wiem co to spowodowało, w każdym razie wiem jedno - takie cuda często są spowodowane SMS'ami - a w tym telefonie ich nie brakuje, łączna waga wiadomości tekstowych to... 3,2 mb. Nie idzie w żaden sposób opróżnić tej pamięci na sms, bowiem wyrzuca błąd "Pamięć na SMS niegotowa". Nie wiem w sumie czy to soft, czy jakaś płytka pamięci się zepsuła, dlategóż dodam, że nie wiedziałem, do jakiego poddziału zaliczyć ten temat. Pozdrawiam, i liczę, że macie jakieś pomysły.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 12 grudnia 2010, o 13:46 ]
§Skrócony Regulamin Forum wrote:
Poprawnie nazwij tytuł tematu. Daj do zrozumienia w kilku słowach, o co ci chodzi - nie wstawiaj 2 słów "na odczepne".
Zrozum, że tu każdy ma "PILNY PROBLEM!" i potrzebuje "POMOCY!".

Poprzez nierzeczowe tytułowanie tematów tylko sam sobie szkodzisz, odrzucając osoby potencjalnie znające odpowiedź.
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 1 post ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Hasło do karty pamięci, jak i pamięci telefonu.

Author: xol (30 Nov 2011, o 13:14)

Views: 2331  •  Replies: 1

Last post: pawelooss (30 Nov 2011, o 16:42) View the latest post



uszkodzone pliki w pamięci telefonu

Author: marc73 (29 Dec 2009, o 13:33)

Views: 2017  •  Replies: 4

Last post: nemo333 (29 Dec 2009, o 16:54) View the latest post



Coś zjadło miejsce na pamięci telefonu

Author: delirein (22 Mar 2011, o 08:56)

Views: 1342  •  Replies: 5

Last post: nemo333 (8 Dec 2013, o 20:04) View the latest post



Zwalnianie zapełnionej pamięci telefonu.

Author: mariusz810 (26 Nov 2009, o 00:28)

Views: 1043  •  Replies: 5

Last post: kosmita1993 (26 Nov 2009, o 18:28) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 11 guests