Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[C3-01] Wi-Fi a WAP PLUS

Post [C3-01] Wi-Fi a WAP PLUS 28 Jan 2012, o 23:19

Male - User  Posts/Topics8/4  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Witam. Mam dość dziwny problem z połączeniem z internetem. Otóż, wszedłem na strone konfiguracji PLUS WAP i wysłalem ustawienia do mojej nokii c3-01. Po czym właczyłem WLAN i chciałem wejsc na strone przez OPERE ale niestety wyskakuje jakis blad 'problem z polaczeniem sprawdz swoje ustawienia (czy cos takiego ) " Gdy WLAN wyłączony - internet działa normalnie bo łaczy sie za posrednictwem WAP. Tego problemu jednak nie ma, kiedy jestem zmuszony usunac ustawienia WAP PLUS. A ten WAP potrzebny mi jest do np. otwierania GGPLUS bo inaczej sie nie laczy GG z siecia. A wiec pytanie moje jest takie, aby ktos mi napisal dlaczego WAP PLUS oraz Wi-Fi mają jakąs wspólną przeszkodę ? :) Dlaczego nie moge miec i tego i tego ,aby moc przegladac neta w operze przez WiFi oraz laczyc sie w GG przez WAP ? Jak jakis sposób? Z góry dzieki .

Last post
Reply with quote 


Post [C3-01] Re: Wi-Fi a WAP PLUS 28 Jan 2012, o 23:35

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Sprawdziłeś, czy w Oprze masz coś zbliżonego do: Ustawienia -> Zaawansowane -> Połączenia -> (zmienić na) Zawsze pytaj?
Reply with quote 


Post [C3-01] Re: Wi-Fi a WAP PLUS 28 Jan 2012, o 23:53

Male - User  Posts/Topics8/4  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Z tego co widze to Zaawansowanych opcjach opery jest tylko Protokół; Socket albo HTTP . CZy to to ?

Dokładnie jest napisane ; NIe mozna nawiazac polaczenia. Prosze sprawdzic konfiguracje sieci.


Pytanie jaka konfiguracje skoro lacze sie przez WLAN ? ! Gdy usune WAP - problem znika

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 61 guests