Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 5 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[N900] Problem z uruchamianiem aplikacji i migającym ekranem.

Post [N900] Problem z uruchamianiem aplikacji i migającym ekranem. 29 Aug 2014, o 21:11

Female - User  Posts/Topics4/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Firefox
Witam nie jestem jakoś obeznana w tym wszystkim, ale mam już jakiś czas nokie i ją w jakimś stopniu, że tak ujmę, ogarnęłam. Ostatnio chciałam zrobić miejsce na aplikacje, niestety nie wszystkie mi w menadżerze wyświetla więc chciałam zdziałać przez fileboxa. No i tu już się pojawia problem. Usunęłam parę rzeczy które zalegały (niby je wcześniej usunęłam, ale dalej były) i wszystko było dobrze i wszystko hasało. Jednak potrzebowałam jeszcze miejsca i znowu otworzyłam fileboxa i usunęłam coś..., nawet nie wiem co, a teraz nie chce mi otwierać co niektórych aplikacji. Chociażby open media play, kona of the day, niektóre gry i samego fileboxa. Jestem w kompletnej kropce bo nie wiem co mam zrobić, aby znowu wszystko hasało. A dodatkowo od pewnego czasu miga mi non stop ekran :/ zaczęło się od tego że wszystkie kolory przyciemniały, myślałam że to wilgoć i wystawiłam telefon na słońce. Wszystko wróciło do normy. Po jakimś czasie znowu to samo, ale później zamiast wrócić do siebie, kolory wybielały, no a teraz miga. Doradzicie coś?

Last post
Reply with quote 


Post [N900] Re: Nokia n900 problem. 29 Aug 2014, o 21:59

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Co do pierwszego problemu - spróbowałbym przeflashować telefon, możliwe że przywróci to niepotrzebnie usunięte pliki

Drugi problem - wydaje mi się że już powoli taśma daje znać że już jej czas się kończy. Albo wyświetlacz. Prędzej taśma.
Reply with quote 


Post [N900] Re: Nokia n900 problem. 30 Aug 2014, o 07:11

Female - User  Posts/Topics4/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Firefox
Quote:
Co do pierwszego problemu - spróbowałbym przeflashować telefon, możliwe że przywróci to niepotrzebnie usunięte pliki


Czy mógłbyś mi wytłumaczyć jak to zrobić? Ewentualnie podesłać linka z jakimś tutorialem ?
A czy przeflashowanie usunie mi rzeczy z pamięci telefonu? np. muzyka, zdjęcia, albo wgrane aplikacje.

Co do taśmy, jak padnie to padnie. Chyba nie ma sensu tego naprawiać.
Reply with quote 


Post [N900] Re: Nokia n900 problem. 30 Aug 2014, o 11:06

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Czy mógłbyś mi wytłumaczyć jak to zrobić? Ewentualnie podesłać linka z jakimś tutorialem ?

jak-zresetowac-n900-hard-reset-linuksa-maemo-vt10908.htm

Musisz jedynie poszukać alternatywnych linków do softu bo widzę że Nokia się ich pozbyła ze swojej strony.

A czy przeflashowanie usunie mi rzeczy z pamięci telefonu? np. muzyka, zdjęcia, albo wgrane aplikacje.
Aplikacje tak, muzyki i zdjęcia nie jestem pewien, zgrałbym na komputer dla pewności bo może się zdarzyć że usunie.
Reply with quote 


Post [N900] Re: Problem z uruchamianiem aplikacji i migającym ekranem. 13 Nov 2014, o 11:34

Female - User  Posts/Topics4/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Firefox
Koniec końców zrobiłam flash i teraz mam problem bo telefon nie chce się włączyć :p

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 5 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Problem z dzwonieniem

Author: bili23 (22 Jun 2015, o 10:47)

Views: 1859  •  Replies: 0

Last post: bili23 (22 Jun 2015, o 10:47) View the latest post



nokia N9 problem... nie włącza się ale daje znaki życia

Author: patryk11291 (21 Apr 2014, o 17:53)

Views: 3715  •  Replies: 5

Last post: rechot22 (30 Dec 2015, o 20:37) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 1 guest