Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


mp3 mi nie dziala : (

Post mp3 mi nie dziala : ( 10 Feb 2012, o 20:37

Female - User  Posts/Topics1/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Witam.
Kupilam ostatnio mp3 w ksztalcie glowki myszki miki-mp3 nie ma wyswietlacza. I juz w pierwszy dzien po zakupie jak chcialam zgrac muzyke zauwazylam cos dziwnego ,a mianowicie. Zgrywam piosenki-jest ich sporo,zajmuja okolo 3gb tak ze mniej wiecej 1gb zostaje wolnego miejsca. Kiedy chce posluchac piosenek to dzialaja,normalnie leca az do moemntu ... przewijam piosenki i nagle w mp3 jest cisza. niekotore piosenki nie chca sie odtwarzac i nie wiem co jest grane. Co najdziwniejsze-to nie jest wina plikow poniewaz mp3 moze nie odtwarzac praktycznie kazdej piosenki. Moze przedstawie jak wyglada przebieg takiego zgrywania i naprawiania przeze mnie. Zgrywam-slucham-przewijam piosenki-znajduje te ktore sie nie wlaczaja-podlaczam mp3 z powrotem do kompa zeby sprawdzic co jest grane-czasami wykrywa mi blad i to ktore pliki sa "uszkodzone" ,czasami tez pojawia sie przy podlaczaniu komunikat ze nuekotre pliki sa uszkodzone i trzeba sformatowac dysk (co juz wielkorotnie robilam) ale zostanmy przy tym bledzie-usuwam blad-na nowo wlaczam mp3 i juz ta "uszkodzona" piosenka dziala normalnie -przewijam dalej-pojawiaja sie inne ktore nie dzialaja ; / Jak nie jedne to drugie. Nie wiem co moze byc przyczyna .. Moja kolezanka ma iPoda (tez bez wyswietlacza) i sama mi sie zalila ze ma tak samo.

Last post
Reply with quote 


Post Re: mp3 mi nie dziala : ( 10 Feb 2012, o 22:48

Male - Friend  Posts/Topics631/42  Reputation point 430 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Ta, koleżanka wiec ma też tandetną podróbkę jak i Ty. Kupiłeś chiński szajs, co poradzisz.

Z tą mp3 nic nie zrobisz - śmietnik. Daj 100zł za sanse clip albo poszukaj mp3 od mediona - są za grosze, a dość ładnie grają i akumulator trzyma ponad 24h non stop słuchania muzyki. Taką miałem i daje radę http://allegro.pl/odtwarzacz-mp3-mp4-me ... 68797.html
Reply with quote 


Post Re: mp3 mi nie dziala : ( 11 Feb 2012, o 11:42

Male - 80%  Posts/Topics302/37  Reputation point 220 
Offline  Profile  WWW    YIM 
Windows 7 Chrome
Ta jak kolega wyżej napisał, nie radzę MP3/MP4 od chińskich firm. Odradzam także MP3 bez firmowe. Lepiej wyłożyć więcej kasy i kupić lepszą markową empetróje która posłuży ci dłużej.
Pozdrawiam, danger22 ;D

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest