Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[Android] Zdzichu Runs - gra platformowa typu runner.

Post [Android] Zdzichu Runs - gra platformowa typu runner. 25 Jun 2016, o 20:00

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 10 Firefox
Witajcie,

W ramach projektu zaliczeniowego napisaliśmy z kolegami grę na Androida i na Desktopy, osadzoną w świecie rzeczywistym, gdzie na bohatera czyhają w natężeniu ponadprzeciętnym różne przeszkody: rozpędzone samochody, kaktusy, jastrzębie. Bohater nie może się zatrzymać, a każdy napotkany na jego drodze obiekt jest zwiastunem śmierci, którą musi oszukać.

Jak chcecie, możecie sobie ją sprawdzić, ocenić, olać. Napracowaliśmy się, to się chwalę. :)


Download:

Android:
https://github.com/marekjedrzejewski/zd ... k?raw=true



Pobieramy plik .apk, wrzucamy go na urządzenie, przechodzimy do tej lokalizacji z poziomu dowolnego Menedżera plików oraz klikamy na plik, by uruchomić instalację. Jeśli podczas niej pojawi się ostrzeżenie o nieznanym źródle, wchodzimy do ustawień (kategoria Zabezpieczenia -> Bezpieczeństwo), a następnie włączamy „Instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł”.


Desktop:
https://github.com/marekjedrzejewski/zd ... r?raw=true



Do działania wymagana jest Java 8. Jeśli gra nie uruchamia się po dwukliku (bo np. skojarzenie z plikami .jar przejął pakiet Nokia Suite), należy przejść do miejsca, gdzie jest zainstalowana Java, skopiować tam plik i w wierszu poleceń wpisać:
Code:
Please Login or Register, to see this Content



Image





Lista znanych ograniczeń:
  • na niektórych urządzeniach gra wysypuje się przy próbie restartu poziomu,
  • a na innych w ogóle się nie uruchamia, ale ciężko znaleźć tego przyczynę. ;)

Last post
Reply with quote 


Post Re: [Android] Zdzichu Runs - gra platformowa typu runner. 25 Jun 2016, o 20:23

Male - Sponsor  Posts/Topics9186/98  Reputation point 6516 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Chrome
Dziwne, ta wersja odpala na G2, zmieniałeś coś?
Reply with quote 


Post Re: [Android] Zdzichu Runs - gra platformowa typu runner. 25 Jun 2016, o 20:30

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 10 Firefox
Trochę podebugowałem i jedną rzecz, która mogła śmiecić, zabezpieczyłem. No ale została jeszcze druga kłopotliwa, która wymaga chyba przepisania większej ilości kodu, więc na to się już nie porywałem, jako że projekt został oceniony i zamknięty, a na wszystkich urządzeniach, które posiadam, nie mogłem zreprodukować tych błędów.

Poza tym jest to kompilacja Release, a nie Debug, to też w jakimś stopniu może wpływać na stabilność. :)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest





cron