Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 2 [ 22 posts ]
Go to page 1, 2  Next
Print view
Write comments Post new topic


[Motywy] Carbide.ui 3.4 Theme Editor - program służący do tworzenia motywów.

Post [Motywy] Carbide.ui 3.4 Theme Editor - program służący do tworzenia motywów. 1 Jul 2010, o 13:15

Male - User  Posts/Topics5/2  Reputation point 17 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Witam wszystkich poniżej zamieszczam najnowszą wersję programu Carbide.Ui. Jest to wersja 3.4 oprogramowanie to pozwala na tworzenie tematów dla modeli Nokii S60 oraz S40.

Program nie należy do łatwych ale przy odrobinie czasu mu poświęconego możemy odkryć jego możliwości czego nie dają nam strony internetowe pozwalające na tworzenie tematów.

Tak więc chętnych zachęcam do pobierania i rozpoczynania zabawy. Sam kiedyś korzystałem z tej wersji, teraz też ją pobieram gdyż, chcę stworzyć sobie temacik z moją kobietą :)

Image

Code:
Please Login or Register, to see this Content

Last post
Reply with quote 


Post Re: Carbide.Ui 3.4 - program służący do tworzenia motywów 1 Jul 2010, o 13:28

Male - Friend  Posts/Topics1136/115  Reputation point 888 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
A ja mam małe pytanie jeżeli stworzyłem sobie temat na moją Nokie N70 i zmieniałem kolor czcionki np. w menu na białą, to po zainstalowaniu tego tematu w telefonie wchodząc do menu nie mam białej czcionki tylko tą systemową czyli czarną.
Czy coś robię nie tak ????
Reply with quote 


Post Re: Carbide.Ui 3.4 - program służący do tworzenia motywów 1 Jul 2010, o 13:55

Male - User  Posts/Topics5/2  Reputation point 17 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Krzychu_Polowin zauważ, że sporo jest tam do wyboru więc może nie wybierasz odpowiedniego. Bo kilka opcji dotyczy menu jak i innych rzeczy. Jak pisałem program łatwy nie jest ale idzie się przyzwyczaić.
Reply with quote 


Post Re: Carbide.Ui 3.4 - program służący do tworzenia motywów 14 Jul 2010, o 10:21

Male - 20%  Posts/Topics27/3  Reputation point -30 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
u mnie trez nie buja a wszystkie ustawilem na biale
Reply with quote 


Post Re: Carbide.Ui 3.4 - program służący do tworzenia motywów 6 Sep 2010, o 22:45

Male - Friend  Posts/Topics937/52  Reputation point 762 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Da się w tym programie ustawić jakoś przezroczystość? Mam tapetę ustawioną i zasłania jej istotne elementy np. pasek z datą. Da się zrobić, żeby był przezroczysty (konkretnie chodzi mi o S60v2)? Próbowałem z przezroczystym png, ale cały pasek robił się czarny.
Reply with quote 


Post Re: Carbide.Ui 3.4 - program służący do tworzenia motywów 7 Sep 2010, o 15:10

Male - Friend  Posts/Topics1317/140  Reputation point 3159 
Offline  Profile 
Windows Vista Opera
Obeebok, musisz wyciąć z tapety ten kawałek który jest zasłonięty, zapisać (jak zapisywałem jako PNG) i podstawić ten wycinek pod ten pasek.
Reply with quote 


Post Re: Carbide.Ui 3.4 - program służący do tworzenia motywów 1 Oct 2010, o 12:16

Male - Friend  Posts/Topics937/52  Reputation point 762 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Dałem radę, ale jakoś inaczej :hmm:
Przekonwertowałem pasek na bitmapę, coś pogrzebałem w maskowaniu i zniknął. :thumbup:

[ Dodano: piątek, 1 października 2010, 12:16 ]
WTF, program sapie mi o podanie seriala. Zarejestrowałem się na forum nokii, ale nie dostałem maila aktywacyjnego. Może ktoś poda swoje dane czyli username i serial number do wpisania? ;>
Reply with quote 


Post Re: Carbide.Ui 3.4 - program służący do tworzenia motywów 1 Oct 2010, o 19:39

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
nie zadziała, serial jest przypisany do konkretnej instalacji i nawet por reinstalce trzeba go ponownie wyrabiać ;P
Reply with quote 


Post Re: Carbide.Ui 3.4 - program służący do tworzenia motywów 6 Nov 2010, o 22:44

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
A jam takie pytanie jak zapisać zrobiony motyw w tym programie w .nth?
Reply with quote 


Post Re: Carbide.Ui 3.4 - program służący do tworzenia motywów 3 Feb 2011, o 23:23

Male - 10%  Posts/Topics12/3  Reputation point 21 
Offline  Profile   
Java Opera
mam takie pytanie. Zrobilem sobie motyw na s60v3 fp1 w *.tpf i co mam dalej zrobic zeby miec go w *.sis zeby go zainstalowac?
Reply with quote 


Post Re: Carbide.Ui 3.4 - program służący do tworzenia motywów 4 Feb 2011, o 00:59

Male - Friend  Posts/Topics937/52  Reputation point 762 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Tools->Create new package
Reply with quote 


Post Re: Carbide.Ui 3.4 - program służący do tworzenia motywów 4 Feb 2011, o 01:13

Male - Friend  Posts/Topics428/8  Reputation point 376 
Offline  Profile   
Symbian Opera
Ale jeszcze wcześniej możesz utworzyć własny klucz... Potrzebujesz do tego certyfikatu telefonu...
Ale tak jest wygodniej... Bo jak coś robić, to raz a dobrze...
Last edited by Rafciu517 on 4 Feb 2011, o 01:38, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Carbide.Ui 3.4 - program służący do tworzenia motywów 4 Feb 2011, o 01:26

Male - Friend  Posts/Topics937/52  Reputation point 762 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Nie musi. Można zrobić niepodpisany motyw.
Reply with quote 


Post Re: Carbide.Ui 3.4 - program służący do tworzenia motywów 14 Jul 2011, o 19:20

Male - 20%  Posts/Topics41/8  Reputation point 9 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
a jak się robi screeny? Chciał bym porobić by potem powrzucać motyw ze screenami xP
co prawda mam wersje s40v5 ale menu mają bardzo podobne
Reply with quote 


Post Re: Carbide.Ui 3.4 - program służący do tworzenia motywów 27 Sep 2014, o 20:00

Male - Patcher Mod  Posts/Topics695/71  Reputation point 1664 
Offline  Profile 
Linux Firefox
Carbide_ui_v4_3_en.exe - Hotlink ;)
Code:
Please Login or Register, to see this Content

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2  Next
Page 1 of 2 [ 22 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 2 guests