Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[N95] nie dostaje sms zaraz po ich wyslaniu, nie moge zgrac sms z telefonu n

Post [N95] nie dostaje sms zaraz po ich wyslaniu, nie moge zgrac sms z telefonu n 1 Jul 2011, o 21:41

Male - User  Posts/Topics2/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
postaram sie krotko opisac i zrozumiale, mam 2 problemy z telefonim n95, pierwszy to taki, ze nie dostaje sms na czas, chodzi o to ze ktos wysyla do mnei sms o 15, ja nie dostaje go od razu, mimo ze mam zasieg... wylacze i wlacze telefon i ten sms dojdzie zaraz po wlaczeniu, z tym ze godzina tego sms jest sprzed jego wylaczenia. Mialem tez tak ze o 15 czekam na sms, i nic, polnoc dochodzi i dalej nic nie dochodzi mi, rano wstaje, telefon sie wylaczyl, wlaczam a tu 11 sms z dnia poprzedniego, i wszystkie dochodzily o roznych godzinach ;/ dzisiaj zas tak mailem ze pisze z kims, co chwile wylaczam telefon, jest godzina 19.00 i pisze z dwoma osobami, z jedna bez przerwy a sms od drugiej osoby doszedl do mnie dopiero o 19 a zostal wyslany kolo 16, a w tym czasie jzu niejednokrotnie wylaczalem telefon ;/


drugi problem to taki ze nie moge zgrac sms z telefonu na komputer, program mobiledit ich nei widzi wcale, a mam ich kilka tysiecy na telefonie Nokia ovi suite i pc suite czytaja sms z telefonu, ale zeby je zdrac i zapisac w wordpadzie to musze kazdy pojedynczo kopiowac, a w mobiledit zaznacze wszystkie i juz mam je ladnie wgrane w wordpadzie, z godzina, data i numerem tel. probowalem roznych programow, m.inn.Oxygen Phone Manager II ale on nie wykrywa mojej Nokii te sms sa dla mnie bardzo wazne i nie chce ich stracic. Prosze o pomoc

Last post
Reply with quote 


Post [N95] Re: nie dostaje sms zaraz po ich wyslaniu, nie moge zgrac sms z telefonu n 1 Jul 2011, o 21:48

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
podejrzewam że to wina dużej ilości sms :) A używasz karty typu x-sim do ominięcia simlocka?
Reply with quote 


Post [N95] Re: nie dostaje sms zaraz po ich wyslaniu, nie moge zgrac sms z telefonu n 1 Jul 2011, o 21:53

Male - User  Posts/Topics2/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
nie, nie nei mam, zadnych kart dodatkowych, tylko karte z sieci

no lepiej zeby to nie byla wina za duzej ilosci sms :/ mam w odbiorczej 3400 sms a w wyslanych 900, w folderach mam 2300 a nie moge ich usunac, no nie moge ..

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Jak zgrać zdjęcia z telefonu na komputer?

Author: Pasztecikowa (23 Aug 2012, o 13:30)

Views: 5175  •  Replies: 2

Last post: Pasztecikowa (23 Aug 2012, o 17:12) View the latest post



RM-530 Nie mogę dodać kontaktów do pamięci telefonu

Author: inoxe (6 Nov 2013, o 12:56)

Views: 815  •  Replies: 0

Last post: inoxe (6 Nov 2013, o 12:56) View the latest post



nie dostaje informacji o przesłanym MMS

Author: damianm2013 (13 Dec 2013, o 19:19)

Views: 589  •  Replies: 0

Last post: damianm2013 (13 Dec 2013, o 19:19) View the latest post



pomocy, nie mogę jej shackować

Author: cezary1808 (18 Nov 2010, o 10:41)

Views: 1328  •  Replies: 4

Last post: cezary1808 (31 Dec 2010, o 08:18) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 13 guests