Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 7 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[E52] kilka PC do tego samego telefonu i różne opcje softu

Post [E52] kilka PC do tego samego telefonu i różne opcje softu 19 Mar 2012, o 07:29

Male - User  Posts/Topics3/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Witam

pytanie może banalne, ale zastanawia mnie fakt iż do e52 w wersji czarnej znalazłem co najmniej 2 PC

0593004 i najwyższe soft do tego to 54.003
0591678 i najwyższy soft do tego to 81.003

czysto teoretycznie chciałbym się dowiedzieć dlaczego tak jest, ja zmieniłem kod na ten z wyższym softem i pewnie na około zaktualizowałem przy użyciu NSS potem NSU i niby wszystko ok ale pogubiły się tryby w telefonie i ogólnie działał jakoś inaczej niż wcześniej (nie nie szybciej) wcześniej był brandowy soft ery PC 0592599, odrobinkę się zirytowałem tym faktem i szybko zainstalowałem Phoenix'a i tam pobrałem soft do PC1678 (był o 20 mega większy niż nsu) zainstalowałem przez refurb i wszystko działa a przy okazji pozbyłem się brandu co było celem całej akcji

telefon działa szybko, wszystkie (prawdopodobnie bo odbyło się to kilkanaście min temu) opcje działają jak należy i telefon działa szybko :D kwestia czasu na przetestowanie

ale wracając do tematu co może być przyczyną tak różnych softów do tego samego telefonu tylko z 2 różnymi product code

pozdrawiam

ps,
jeśli pytanie jest wyjątkowo debilne nie wkurzajcie się, jestem tu pierwszy raz wyczytałem prawie wszystko co mnie intrygowało, większość moich wątpliwości została rozwiana, poza tą właśnie jedną jedyną

pozdrawiam Łukasz

Last post
Reply with quote 


Post [E52] Re: kilka PC do tego samego telefonu i różne opcje softu 19 Mar 2012, o 08:04

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
z tego co mi wiadomo to ma to związek z brandowanym softem i poprostu ten operator (którego pc jest takie 0593004) nie przerobił (tzn. nie dodał swojich tapet motywów itp) do nowszego softu.
Reply with quote 


Post [E52] Re: kilka PC do tego samego telefonu i różne opcje softu 19 Mar 2012, o 08:17

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Symbian Opera
A co do zgrywania softów. Takich rzeczy nie robi się NSU, bo on nie formatuje telefonu tak jak to robi Phoenix w trybie Refurbish
Reply with quote 


Post [E52] Re: kilka PC do tego samego telefonu i różne opcje softu 19 Mar 2012, o 08:33

Male - User  Posts/Topics3/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
zgodnie z instrukcjami z tego forum najpierw poszedłem droga nr 1 na odbrandowanie (odbrandowienie), tyle że efekt mnie nie satysfakcjonował to poszedłem druga drogą, jeśli efekt nie będzie satysfakcjonujący pójdę trzecią choć na chwilę obecną jestem zadowolony :D

wook wrote:
z tego co mi wiadomo to ma to związek z brandowanym softem i poprostu ten operator (którego pc jest takie 0593004) nie przerobił (tzn. nie dodał swojich tapet motywów itp) do nowszego softu.


tutaj w poradniku podano że oba softy są nie brandowane dlatego pytam gdyby było inaczej pytanie w ogóle by nie padło, jak będę miał chwilę czasu sprawdzę resztę nie brandowanych PC, jeśli sytuacja przy innych kolorach będzie analogiczna (ja szukałem do czarnej choć to chyba nie powinien być problem) to znaczy że jakiś powód być musi :D

dzięki za szybkie odpowiedzi

pozdrawiam Łukasz
Reply with quote 


Post [E52] Re: kilka PC do tego samego telefonu i różne opcje softu 19 Mar 2012, o 09:06

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
a gdzie sprawdzałeś wersję softu czy w navifirmie?
Reply with quote 


Post [E52] Re: kilka PC do tego samego telefonu i różne opcje softu 19 Mar 2012, o 09:17

Male - User  Posts/Topics3/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
wook wrote:
a gdzie sprawdzałeś wersję softu czy w navifirmie?


w phoenix'ie po wklepaniu tych 2 produkt kodów możliwe do zassanie były tylko te softy co napisałem, nsu też mi nie chciał zrobić aktualizacji jak miałem PC 3004 dopiero ponowna zmiana w nss na 1678 dała możliwość aktualizacji

pozdrawiam
Reply with quote 


Post [E52] Re: kilka PC do tego samego telefonu i różne opcje softu 19 Mar 2012, o 09:37

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
sprawdź jakie softy wyskoczą w navifirmie instrukcje są na forum

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 19 marca 2012, o 14:53 ]
Ale on już wgrał potrzebne softy. Pyta z ciekawości.

Ja w sumie nie wiem, czemu tak się stało.
Pewnie przez to, że nie używam wgl NSU.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 7 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Jaki jest najlepszy i najstabilniejszy soft do tego telefonu?

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: cherbi (1 Aug 2012, o 16:30)

Views: 6112  •  Replies: 15

Last post: cherbi (17 Aug 2012, o 23:52) View the latest post



Zmiana softu na CFW - kilka pytań.

Author: vladomaster (26 Jan 2012, o 14:55)

Views: 2883  •  Replies: 12

Last post: vladomaster (27 Jan 2012, o 16:06) View the latest post



problem z kodem telefonu i zmiana softu

Author: adrian1512 (11 Oct 2012, o 06:57)

Views: 1050  •  Replies: 0

Last post: adrian1512 (11 Oct 2012, o 06:57) View the latest post



Różne pliki w folderze Private

Author: Maryl (1 May 2010, o 17:04)

Views: 826  •  Replies: 1

Last post: pawelooss (1 May 2010, o 17:56) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 28 guests





cron