Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 1 post ]
Print view
Write comments Post new topic


[E51] Wielkie przygody małego telefonu...Bajka.

Post [E51] Wielkie przygody małego telefonu...Bajka. 27 Jun 2012, o 21:44

Male - User  Posts/Topics1/1  Reputation point 6 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
Od początku,

pewnego słonecznego dnia byłem na wycieczce rowerowej. E51 ładnie schowana w torbie na kierownicy. Miękko jak na...(kobieta - miejsce). W czasie drogi pięknie(chyba) działała. Po powrocie... klops. Wyładowana? Szukam w internecie rozwiązania. ZNALAZŁEM ! Ekran ! No i jak coś nacisnę to podświetla... ale tylko tyle. Żadnego napisu. Nic. Ale co lepsze... jak zadzwoniłem z innego tel na ten... telefon mój raz się podświetlał raz nie... to odebrałem xD I działało ! Ale po co mi telefon z funkcją odbioru rozmowy? Szukam po serwisach... ale kasy chcą. A jak ja wiem co z nim... Dobra. Za 1,5 msc i tak mam miec nowy tel. Choc ten by mi się na wakacje przydał... a tak to lipa.

I tak sobie wczoraj coś tą nokię jeszcze ładowałem... a tu CUD ! Ekran biały (!) i w prawym górnym rogu wskaźnik baterii.
Extra. Coś działa. Ale nie chce się włączyc... szukam dalej w internecie i mam . Poznałem program phoenix i coś takiego jak "dead phone".

Myślę sobie... i tak to jest już telefon-warzywo. Spróbuję. Bawię bawię... ściągam... boję wirusów... szukam FW do niego... mam najnowszy Ery ( tel był kupowany w Plus , bez simlocka , ale brandowany soft). Wgrałem Ery... DZIALA ! Happy. Ale na ekranie głównym tak duże ikon (napewno to Era wprowadziła - potem się okazało że to tryb gotowości - lol ),
Chwila - myślę sobie. Przecież mogę miec czysty soft. Szukam szukam... znalazłem.
Wgrywam... i jest ! Czysty jak łza. No to heja , zaczynam użytkowac... karty sim brak.
No to wsadzam.
Odpalam telefon.... WTF?!
Nie chce się włączyc (przy wgrywaniu czystego softu jakimś cudem się uruchomiło - choc trzeba długopisem uruchamiac ;< ).

WŁAŚCIWA CZĘŚC:
Myślę sobie że wgram soft od nowa - dead phonem.
Ale... co z SIM?! W tym powalonym telefonie muszę wyjąc baterię by ją włożyc... a na niej mam dużo kontaktów. Nigdzie indziej raczej nie zapisanych.
Czytam po forach... jeden gościu mówi żeby zostawic - że nic jej się stac nie może.
Ale w instrukcjach (nawet tych angielskich) każą wyjmowac. A ja nie chcę stracic kontaktów !
Jak ta nokia będzie działac... to nie mogę dopuścic do jej wyładowania xD
Rozwiązanie? Kupic kartę innego operatora... wsadzic... i na nim odpalic gg? Bo tylko o gg ( i internet) mi chodzi :d

Super fajnie byłoby jeśli te programy mogłyby... uruchamiac telefon(bez wgrywania nowego softu ). Ten głupi przycisk nie reaguje ! ;( Jaka litania... to kto pomoże ;) ;>

Ps. Zgadnijcie jaki telefon będę miec? Tak , Ten ! ;)
Ps2. Sorry za brak "ci" - "c" z kreseczką. Taka klawiatura ;<
Ps3. Chyba dobry dział... a przynajmniej najwięcej to z softem jest związane .
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 1 post ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 32 guests