Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[500] Brak podświetlenia ekranu odblokowania i dziwne zachowanie telefonu nokia 500

Post [500] Brak podświetlenia ekranu odblokowania i dziwne zachowanie telefonu nokia 500 5 Jan 2013, o 14:18

Male - User  Posts/Topics8/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Witam ponownie. Znów mam problem z moją "pięćsetką" :( pewnego dnia telefon ładując się spokojnie na półce w pokoju poprosił o kod pin po godzinnym leżakowaniu i wzięciu go do ręki. Po wpisaniu kodu niby wszystko wydawało się ok ale... Ale jednak nie :( Gdy ekran jest zablokowany nie ma podświetlenia po naciśnięciu środkowego klawisza menu lub przycisku blokady. Gdy przycisnę zieloną lub czerwoną słuchawkę tel działa normalnie. Zauważyłem też, że gdy np intensywnie korzystam z niego po zablokowaniu ekranu i próbie odblokowania ekran jest czarny i nie reaguje na nic i wówczas pozostaje wyciągnięcie baterii. Soft mam nokia belle nie aktualizowany do refresh'a. Robiłem hard reset ale niestety to też nie zdało egzaminu. Dodam jeszcze, że po ponownym uruchomieniu tel przez pierwsze kilka, kilkanaście sekund wszystko działa poprawnie. Proszę o pomoc w tej sprawie i sorry za długą treść, ale chciałem wszystko dokładnie opisać ;)


Hej;) podczas wczorajszego poszukiwania odpowiedzi na na mój denerwujący problem i w czasie zabawy telefonem zawiesił się on kilka razy i to w sposób opisany wyżej (jedynie wyciągnięcie baterii przywracało go do życia) ale od ostatniej takiej sytuacji (coś po północy) telefon działa normalnie :O Przynajmniej do teraz. Zobaczymy co dalej będzie się z nim działo? O co tutaj kurka chodzi? Ktoś ma jakieś pomysły? Sugestie?

Last post
Reply with quote 


Post [500] Re: Brak podświetlenia ekranu odblokowania i dziwne zachowanie telefonu nokia 50 5 Jan 2013, o 14:47

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Zawsze możesz „przejechać” telefon programem Phoenix w trybie Refurbish, by wyczyścić z niego wszystkie dane (czyli także ewentualne śmieci) i wgrać od nowa daną wersję softu (byle nie starszą). Na pewno nie zaszkodzi...
Reply with quote 


Post [500] Re: Brak podświetlenia ekranu odblokowania i dziwne zachowanie telefonu nokia 50 5 Jan 2013, o 14:56

Male - User  Posts/Topics8/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Dzięki za odpowiedź, gdy problem się powtórzy spróbuje właśnie tak zrobić ;)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Dziwne zachowanie telefonu

Author: Beny Kuleczka (12 Jul 2022, o 19:44)

Views: 1514  •  Replies: 4

Last post: NieprzebijalnyN8 (7 Dec 2022, o 22:48) View the latest post



[Samsung SGH-i450] Dziwne zachowanie telefonu

Author: adamke (29 Sep 2010, o 17:12)

Views: 973  •  Replies: 7

Last post: adamke (1 Oct 2010, o 16:45) View the latest post



dziwne zachowanie

Author: wook (16 Jun 2014, o 20:12)

Views: 2528  •  Replies: 14

Last post: wook (25 Aug 2014, o 14:23) View the latest post



[N70]Brak reakcji wyswietlacza i podswietlenia klawiatury

Author: mazi54 (29 Aug 2011, o 18:29)

Views: 1387  •  Replies: 3

Last post: Wodnik Szuwarek (29 Aug 2011, o 21:27) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 41 guests





cron